Similar lots by type
-
#107Richard AuriliPeriod: 1834 - 1914
“Christus met de doornenkroon”. Een gepatineerd aardewerken buste op marmeren sokkel. Achteraan gesigneerd.
"Le Christ avec la couronne d'épines". Buste en faïence patinée sur socle en marbre. Signé au dos.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 100/150 -
#171Yvonne DiéterlePeriod: 1882 - 1974
“De zaaier”. Een bronzen beeld met bruin patina. Werk naar aanleiding van het Salon des Beaux Arts te Parijs 1900 (inscriptie).
"Le Semeur". Une statue en bronze à patine brune. Travail à l'occasion du Salon des Beaux Arts de Paris 1900 (inscription).No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 500/750 -
#238Paul SertstéPeriod: 1910 - 2000
“Au revoir”. Een gepatineerd beeld van terracotta. Gemonogrammeerd.
"Au revoir". Une statue en terre cuite patinée. Monogrammé.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 80/120 -
#438Marc VerdoodtPeriod: ° Merchtem, 1953
“Kubistisch figuur”. Een stenen beeld. Gemonogrammeerd.
"Figure cubiste". Une statue de pierre. Monogrammé.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120/140 -
#631Jacques Sillis
“Vogel”. Een beeld van plaaster met bronspatina en op marmeren sokkel. Gesigneerd.
”Oiseau”. Une statue en plâtre à patine bronze sur socle en marbre. Signée.No longer availableDim. H: 51 cmEstimate: € 60/80 -
#511Charles LevyPeriod: 1820-1899
“De mijnwerker”. Een bronzen beeld met bruin patina. Gesigneerd.
"Le Mineur". Une statue en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 101 cmEstimate: € 1000/1500 -
#504
Een zandstenen Boeddhaschrijn.
Ecrin du Bouddha en grès.No longer availableDim. h: 59 cm (z.s.)Estimate: € 80/120 -
#135Maurice JansegersPeriod: 1903 - 1989
“Vrouwelijk naakt”. Een beeld van bruingepatineerd gips. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1969. Basis in een hoek gebarsten.
Nu féminin. Une statue en plâtre à patine brune. Signée et datée 1969 au dos.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 400/600 -
#118
“Moeder met kind”. Een groengepatineerd gipsen beeld. Achteraan gesigneerd. Kleine barst in de basis.
Mère à l'enfant. Une statue en plâtre patiné vert. Signée au dos.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80/120 -
#660
Een bronzen bulldog.
Bouledogue en bronze.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 70/100 -
#635
Een piëdestal van bruingepatineerd kunststof, gedragen door een jongeman.
Un socle en plastique patiné marron, porté par un jeune homme.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60/80 -
#231
“Jonge vrouw met windhond”. Een art deco groep van zamak op voetstuk van onyx, arduin en marmer.
"Jeune femme au lévrier". Groupe art déco en zamak sur socle en onyx, pierre bleue et marbre.No longer availableDim. 30 x 53 x 12 cmEstimate: € 100/120 -
#555
Een tafeltje met gesculpteerde randen en poten.
Une table avec des bords et des pieds sculptés.No longer availableDim. 72 x 98 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#115
“Engelenkoor”. Een beeld in geglazuurd stenen wandgroep.
"Chœur des anges". Une sculpture en groupe mural en pierre vernissée.No longer availableDim. 60 cm x 33 cmEstimate: € 200/220 -
#439Marc VerdoodtPeriod: ° Merchtem, 1953
“Kubistisch figuur”. Een stenen beeld. Gemonogrammeerd.
"Figure cubiste". Une statue de pierre. Monogrammé.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120/140 -
#481
Een gebeeldhouwd Afrikaans houten beeld.
Une statue africaine en bois sculpté.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 50/80 -
#36
Een zuil van geaderd zwart marmer.
Une colonne de marbre noir veiné.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 80/120 -
#483Liberio Bretas
“O Petro”. Een beeld in zeepsteen. Gesigneerd.
"Oh Pétro". Une statue en stéatite. Signée.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 70/80 -
#448Paolo Simoncini
Een lang gerekt mannenfiguur van brons op natuurstenen basis. Onderaan gemerkt.
Une figure masculine allongée en bronze sur un socle en pierre naturelle. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60/100 -
#46
Een zuil van geaderd wit marmer.
Une colonne de marbre blanc veiné.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 80/120 -
#585
Een zuil van geaderd groen marmer en arduin.
Colonne en marbre vert et pierre bleue.No longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 80/120 -
#498
Een gebeeldhouwde lindehouten Christus aan het kruis. Mogelijk XVIIIe eeuw. Kruis recenter. 122 x 76 cm.
Un Christ en croix en bois de tilleul sculpté. Peut-être XVIIIe siècle. Croix plus récente. 122 x 76 cm.No longer availableDim. 97 x 70 cm (corpus)Estimate: € 80/100 -
#243
Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.
Une cheminée Art Déco en marbre multicolore.No longer availableDim. 30 x 58 cmEstimate: € 40/60 -
#93August Hellemans
“Tijgers”. Een bronzen groep op marmeren sokkel.
"Tigres". Groupe en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. 58 cm x 16 cm x 22 cmEstimate: € 250/400
Other lots in this auction
-
#34A. De Neuville
“Infanterist”. Aquarel en inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd 1843.
"Fantassin". Aquarelle et encre sur papier. Signé et daté 1843.No longer availableDim. 13 cm x 8 cmEstimate: € 10/120 -
#127
Een lot 800‰ zilveren bestek, bestaande uit negen vorken met Lodewijk XV-motieven, een reeks van zes vorken en zes lepels en een reeks van vier vorken en vijf lepels. Alles gemerkt van Delheid. 2149 gram.
Lot de couverts en argent 800‰, composé de neuf fourchettes aux motifs Louis XV, d'un ensemble de six fourchettes et six cuillères et d'un ensemble de quatre fourchettes et cinq cuillères. Le tout poinçonné de Delheid. 2149 grammes.No longer availableDim. 2149 gEstimate: € 800/1200 -
#75Walter StevensPeriod: 1887 - 1976
“Kerkgevel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Façade de l'église". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#462
“Abstracte rastervoorstelling.” Olieverf op board. Draagt handtekening.
"Représentation abstraite de la grille." Huile à bord. Porte ue signature.No longer availableDim. 79 x 58 cmEstimate: € 150/180 -
#409
Een Aziatisch bronzen beeldje.
Une statuette asiatique en bronze.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60/80 -
#106
Een theetafel in Lodewijk XV-stijl met twee tabletten.
Une table à thé de style Louis XV à deux tablettes.No longer availableDim. 81 cm x 54 cm x 88 cmEstimate: € 320/380 -
#540
Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,62 ct. en een oranje maansteen van ± 14,58 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,62 ct et d’une pierre de lune orange de ± 14,58 ct.No longer availableDim. 10,52 gEstimate: € 1500/1700 -
#353
Maria, Jozef en Christus in de kribbe, wassen popjes met fluwelen kleding. Hedendaags werk. 2 kleine herstellingen.
Marie, Joseph et le Christ dans la crèche, poupées de cire avec des vêtements de velours. Travail contemporain. 2 réparations mineures.No longer availableDim. 10-15 cmEstimate: € 30/40 -
#549
“Herderskoppel met kudde bij de stal”. Olieoverf op doek. Vlaamse school. 19e eeuws.
"Couple de bergers avec troupeau à l'étable". Huile sur toile. Ecole flamande. 19ème siècle.No longer availableDim. 71 cm x 90 cmEstimate: € 250/400 -
#197
Een geel en blauw gondelvormig aardewerken inktstel. Montpellier, vroeg 19de eeuw. Gemerkt AD. Volledig.
Nécessaire à encre en faïence jaune et bleu en forme de gondole. Montpellier, début XIXe siècle. Marqué AD. Complet.No longer availableDim. 11 x 26 cmEstimate: € 160/180 -
#29Roger Hebbelinck
“Winters Leielandschap”. Een lithografie naar een werk van Albert Saverys. Gesigneerd en genummerd 281/350 buiten de plaat.
« Paysage d'hiver du Lys ». Une lithographie d'après une oeuvre d'Albert Saverys. Signé et numéroté 281/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 50/75 -
#488
Vijf albums met ingebonden nummers van Robbedoes. Albums 93 (1964), 94, 96, 97 en 99. Goede staat.
Cinq albums avec des numéros à couverture rigide de Robbedoes. Albums 93 (1964), 94, 96, 97 et 99. Bon état.No longer availableEstimate: € 200/300