Other lots in this auction
-
#322
Een lot plaasteren wandversieringen, bestaande uit een reliëf met musicerend engeltje, een wijwatervat met Heilig Hart en twee wandconsoletjes met karikaturen.
Un lot de décorations murales en plâtre, consistant en un relief avec un ange musicien, un récipient d'eau bénite avec le Sacré-Cœur et deux consoles murales avec des caricatures.No longer availableDim. h: 23, 36 & 17 cmEstimate: € 50 / 80 -
#435
Een lot van drie stenen Boeddha-hoofden.
Un lot de trois têtes de Bouddha en pierre.No longer availableDim. h: 30 & 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#230
Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 18,10 gEstimate: € 500 / 600 -
#411Lladro
“Drie eenden” & “Bloemenmeisje”. Twee beeldjes van meerkleurig Spaans porselein. Beide gemerkt onderaan. Gaaf.
Trois canards & Fille aux fleurs . Deux figurines en porcelaine espagnole multicolores. Toutes deux marquées en bas. Intact.No longer availableDim. h: 15 & 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#458Lladro
“Bejaard burgerpaar”. Porseleinen groep. Gemerkt onderaan. Metalen handvat van parasol ontbreekt.
Couple bourgeois âgé . Groupe de porcelaine. Marqué en bas. Manche en métal du parapluie manquant.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#38
Een karafje en drie borrelglaasjes van blauw glas, versierd met handgeschilderd decor. Gepresenteerd op een rond schoteltje met kant tussen glas in verzilverd metalen montuur.
Une carafe et trois verres à liqueur en verre bleu, décorés avec un décor peint à la main. Présenté sur une soucoupe ronde avec de la dentelle entre le verre dans une monture en métal argenté.No longer availableDim. h: 23 cm;: Ø: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#56
Een houten presentatiesokkel, versierd met een uitgestoken lauwerkrans.
Un piédestal de présentation en bois, décoré d'une couronne de laurier sculptée.No longer availableDim. 80 x 48 x 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#229
“Zuiders stadszicht”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Vue sur une ville méditerranéenne”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 46,5 x 61 cmEstimate: € 120 / 200 -
#126
Twee bijzetkastjes van gefineerd hout in empirestijl met één deurtje, een lade en met een marmeren blad.
Deux petites armoires en bois de placage, style Empire, à une porte, un tiroir et tablette en marbre.No longer availableDim. 80 x 35 x 40 cmEstimate: € 600 / 650 -
#338Lladro
“Op de wipplank”. Een groepje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt. Eén vingertje gerestaureerd.
Sur la bascule. Un groupe de porcelaine espagnole multicolore. Marqué en bas. Un doigt restauré.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#381
Een lot glaswerk, bestaande uit vier verschillende kleurloze glazen karaffen, een kristallen karaf met groen decor en een glazen olie- en azijnstelltje in houten rekje.
Un lot de verrerie, composé de quatre différentes carafes en verre incolore, une carafe en cristal à décor vert et un huilier-vinaigrier en verre placé dans un support en bois.No longer availableDim. h: 25 - 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#300Omega
Een 18 karaats wit gouden dameshorloge bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en diamanten in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Une montre pour dames en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct et de diamants marquise ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 29,40 gEstimate: € 2000 / 2500