Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een modern metalen kunstwerk in de vorm van acht gestileerde vogels. Gemerkt ‘Austin’.

Een modern metalen kunstwerk in de vorm van acht gestileerde vogels. Gemerkt ‘Austin’.

Une oeuvre d’art en métal argenté en forme de huit oiseaux stylés. Marque: ‘Austin’.
Dim. h: 62 cm
SKU: 2011180661.
Categories: Beeld, Metaal.
Auction day: 21 November 2018 19:00
Catalogue #661
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #671

    Een houten Birmaans reliëf. Enkele letsels.

    Un relief en bois, Birmanie. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. 61 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #183

    “Le croquet” . Bronzen beeld, getekend Adolphe- Jean Lavergne.

    ”Le croquet”. Une statue en bronze, signé Adolphe-Jean Lavergne.
    No longer available
    Dim. H: 44 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #401

    Eeen porseleinen beeld van twee Flamingo’s . Geproduceerd in ‘ West Germany’ en genummerd ‘ 2388’

    Une statue en porcelaine représentant deux flamants roses. Fabriqué en ‘West Germany’.
    No longer available
    Dim. H: 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #293

    Een paar bronzen ratten op marmeren sokkels, vermoedelijk Japans. Beschadigingen aan één van de sokkels.

    Deux rats en bronze sur socles en marbre, probablement japonais. Dégâts sur un socle.
    No longer available
    Dim. L: 20 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #411

    Een geboetseerde buste van een franse soldaat uit WO I. Gesigneerd en gedateerd ‘1914-1915’ .

    Un buste modelé représentant un soldat français de la Première Guerre Mondiale. Signé et daté ‘1914-1915’.
    No longer available
    Dim. H 12 cm
    Estimate: € 32 / 40
  • #651
    Fr. Weber

    “St. Christophorus”. Een beeldhouwwerkje. Onderaan gesigneerd.

    ”St. Christophe”. Une statue sculptée. Signature en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #208
    Gaston Leroux

    “Rebecca”. Bronsen beeld op een marmeren draaisokkel.

    ”Rebecca”. Une statue en bronze sur socle tournant en marbre.
    No longer available
    Dim. 78 cm
    Estimate: € 2200 / 2600
  • #267

    Een goudfazant van gepolychromeerd zamak op een onyxen sokkel. Tijdperk art deco.

    Un faisan en régule polychrome sur un socle en onyx. Période Art Déco.
    No longer available
    Dim. l: 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #241

    “Vissende vrouw”. Een verguld bronzen beeld. Sokkel ontbreekt.

    ”Femme qui pêche”. Une statue en bronze doré. Le socle est manquant.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #603

    Een zittende mediterende Boeddha van gepolychromeerd hout.

    Un Bouddha méditant assis en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 74 x 35 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #631

    Een Art-Deco luchter met vier kapjes in glaspasta.

    Lustre art déco à quatre abat-jour en pâte de verre.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #667

    Een plaasteren mannentorso met tweekleurig patina.

    Un torse d’homme en plâtre à double patine.
    No longer available
    Dim. h: 82 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #657

    Een allegorisch beeld van zamak op een roze marmeren sokkel.

    Une statue allégorique en régule sur un socle en marbre rose.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #668

    “Leven en dood”. Een groep van wit geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd ‘RVS’.

    ”La vie et la mort”. Un groupe en faïence blanche à glaçure. Monogrammée: ‘RVS’.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #420
    Hummel

    Een lot van tien kleine porseleinen beeldjes. Onderaan gemerkt ‘ M.I. Hummel club’.

    Un lot de dix petites statues en porcelaine. Marque en dessous: ‘M.I. Hummel club’.
    No longer available
    Dim. H : 10 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #203

    ”Laitière flamande”. Bronzen beeld op een marmeren sokkel (los). Gesigneerd Paul Comein, Cie des Bronzes de Bruxelles.

    ”Laitière flamande”. Une statue en bronze sur socle (détaché). Signé Paul Comein, Cie des Bronzes de Bruxelles.
    No longer available
    Dim. H: 68 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #355

    “De zeeman”. Een bronzen beeld. Harpoen gebroken.

    ”Le marin”. Une statue en bronze. le harpon est cassé.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #268

    “Jongen met manden”. Een gepolychromeerd plaasteren beeld.

    ”Jeune homme et paniers”. Une statue en plâtre polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #133

    Twee ivoren beeldjes, vermoedelijk van de heilige Barbara van Nicomedië. Afgebeeld met een burchttoren met drie vensters en met een zwaard. Onderaan gemonogrammeerd.

    Deux statues en ivoire, probablement représentant de la sainte Barbara de Nicomédie. Représentation d’une tour de forteresse à trois fenêtres et une épée. Monogrammée en dessous.
    No longer available
    Dim. H: 15 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #678

    Een dubbel vaasje van gesculpteerd speksteen, versierd met bloemen. Chinees werk.

    Un vase en pierre de lard sculpté, décorations de fleurs. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. H: 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #798

    “Oude vissers”. Een gesculpteerd houten beeld. Net beschadigd.

    “Vieux pêcheurs”. Sculpture en bois. Dégât au filet.
    No longer available
    Dim. h: 104 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #450
    Hummel

    Een lot van tien kleine porseleinen beeldjes. Onderaan gemarkeerd ‘ M.I. Hummel club”.

    Un lot de dix petites statues en porcelaine. Marque sous la base: ‘M.I. Hummel club’.
    No longer available
    Dim. H: 10 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #658

    “Pierrot met gitaar”. Een bronzen beeld naar een werk van Louis Mascré.

    ”Pierrot et guitare”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par Louis Mascré.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #402

    Een paar zittende Staffordshire honden.

    Deux chiens en faïence de Staffordshire assis.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #388

    Drie oude knuffeldieren: Een konijn, een aap en een hond.

    Trois peluches anciennes: un lapin, un singe et un chien.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #389
    Félicien Rops

    “Slachtoffer van de duivel”. Gravure. Draagt een monogram.

    ”Victime du diable”. Une gravure. ¨Porte un monogramme.
    No longer available
    Dim. 13x 22 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #493

    Vaas van Chinees porselein met decor van personages en een tekst.

    Un vase en porcelaine de Chine, décor de personnages et texte.
    No longer available
    Dim. H. 33 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #664

    Een paar architecturale gravures. XIXde eeuw.

    Deux gravures architecturales. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 48 x 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #396
    Val St. Lambert

    Een zeshoekige kleurloze asbak en een vaasje van geslepen kristal. Het tweede gemerkt.

    Un cendrier hexagonal incolore et un vase en cristal taillé. Celui-ci porte une marque.
    No longer available
    Dim. Ø: 16 en h: 12 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #727

    Een Chinese gemberpot van blauw en wit porselein met een decor van lang-levenstekens en met een houten deksel.

    Un pot à gingembre chinois en porcelaine bleue et blanche, décor de signes de longue-vie et un couvercle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #762

    Een sobere ovale tafel met gedraaide poten.

    Une table ovale sobre aux pieds torsadés.
    No longer available
    Dim. 132 x 112 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #453

    Drie trofeeën bestaande uit tanden van wrattenzwijnen. Namibië, 1986 en 1988.

    Trois trophées en dents de phacochères. Namibie, 1986 et 1988.
    No longer available
    Dim. Ø 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #28

    Een balustervormige lampenvoet van kobaltblauw geglazuurd aardewerk met vergulde versieringen. Engels werk.

    Un pied de lampe en faïence bleu cobalt à glaçure et décorations dorées. Travail anglais.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #663

    Paravent met 8 panelen, versierd met schilderingen op papier. Chinees werk.

    Un paravent à huit panneaux, décoration de peintures sur papier. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. 140 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #196

    Een paar armstoelen van beigegepatineerd hout, bekleed met het origineel petit-point naaldwerk. Tijdperk Lodewijk XVI.

    Une paire de fauteuils en bois patine beige, revêtement en broderie petit-point.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 420
  • #3

    Een lot religieuze voorwerpen van messing, waaronder een kruisbeeld, een wijwatervat, een wierookbrander, een godslamp, enz.

    Un lot d’objets religieux en laiton, dont un crucifix, un bénitier, un encensoir, une lampe de sanctuaire, etc...
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 november 2018

De veiling is volledig - 800 loten in de catalogus. Downloads in .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

20 November 2018 19:00
21 November 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More