#647
Een polychroom houten Afrikaans kindermasker .
A polychrome wooden African child mask.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 50/70 -
#69G. Gilson
“Landschap met hoeve”. Olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#309
#85Delvaux Bruxelles
#125Yves Saint Laurent
Een Yves Saint Laurent zwart lederen handtas met originele stofzak.
An Yves Saint Laurent black leather handbag with original dust bag.No longer availableEstimate: € 525/575 -
#332
Een verzilverde kerkkandelaar .
#585
Een set van 2 mannequin poppen op een ronde houten voet .
#113Pierre-Jules Mène
“Windhond”. Een bronzen beeld op marmeren voet.
"Lévrier". A bronze sculpture of a greyhound on a marble base.No longer availableDim. 37 x 29cmEstimate: € 400/600 -
#542Jean-Pierre Tuerlinckx
“Abstract bloemenstilleven.” Olieverf op board. Gesigneerd.
#559René CarcanPeriod: 1925-1993
“Tree circle”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
"Tree-circle". Lithograph. Signed outside the plate.No longer availableDim. 67 x 55 cmEstimate: € 50/70 -
#554
Een gepolychomeerd houten speelgoedpaard.
A painted wooden horse.No longer availableDim. 105 x 115cmEstimate: € 120/200 -
#172
Een gevarieerd lot van zilveren bestek met een totaalgewicht van 1555 gram.
A varied lot of silver cutlery with a total weight of 1555 g.No longer availableEstimate: € 650/750