Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een moderne kristallen vaas met gesatineerde bladmotieven.
Christofle

Een moderne kristallen vaas met gesatineerde bladmotieven.

Un vase moderne en cristal, motifs de feuilles satinées.
Dim. h 20 cm
SKU: 2603190083.
Auction day: 26 March 2019 19:00
Catalogue #83
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #251

    “De pijproker”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Beschadiging.

    ”Le fumeur de pipe”. Huile sur panneau. XIXième siècle. Dégâts.
    No longer available
    Dim. 19 x 16 cm
    Estimate: € 260 / 380
  • #679
    Georges Claeys

    “Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nonnes en prière dans une église”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #518

    Een gesculpteerde Afrikaanse slagtand in de vorm van een rij olifantjes. Enkele beschadigingen. XIXe eeuw.

    Une défense africaine sculptée en forme de file d’éléphants. Quelques dégâts. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. l: 68 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #149
    L. Giraud

    “Conversatie op de boerderij”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.

    ”Conversation à la ferme”. Huile sur toile. Signée. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 40 x 33 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #370

    Een parelhalssnoer met 18 karaats geel gouden slot. Met certificaat.

    Un collier de perles, fermoir en or jaune 18 ct. Avec certificat.
    No longer available
    Estimate: € 350 / 450
  • #640

    Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.

    Un lustre doré à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #78

    Een groepje van Saksisch porselein.

    Un groupe en porcelaine de Saxe.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #18

    Een oude Franse jachthoorn.

    Un ancien cor de chasse français.
    No longer available
    Dim. l:65 Ø 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #101
    Delvaux

    Een lederen handtas in fauve kleur, model Faust.

    Un sac à main en cuir, couleur fauve, modèle Faust.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 250
  • #866

    Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.

    Un lot de trois petites carpettes nouées main.
    No longer available
    Dim. 105 x 70 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #81

    “Felix Timmermans”. Een plaasteren buste. Gesigneerd P. Brauwers.

    ”Felix Timmermans”. Un buste en plâtre. Signé P. Brauwers.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #338
    Dubois

    Vaas van steengoed met een decor van herten. Gesigneerd.

    Vase en faïence, cerfs dans le décor. Signé.
    No longer available
    Dim. H. 48 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Maart 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Catalogus is verkrijgbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina

26 March 2019 19:00
27 March 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 March 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More