#863Vier kristallen vazen met mauve motieven.
#515Drie vaasjes van Chinees en Japans Satsuma porselein.
#647Een klein balustervaasje van Chinees porselein met een wit decor van bloemen en vlinders op gele fond. Onderaan gesigneerd.
#718Afrikaans masker. Luba, Congo.
#307Een grote rechthoekige spiegel in verguld houten lijst.
#580Een houten kroonluchter met zes lichtpunten.
#106Een tweeledig meubel met twee paneeldeuren.
#540Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.
#204Louis Van KuyckPeriod: 1821-1871“Wasvrouw voor een hoeve”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd en gedateerd 1860.
”Lessiveuse, fermette”. Huile sur panneau. Monogramme et daté 1860.No longer availableDim. 39 x 32 cmEstimate: € 500 / 800