#160Een landkaart van de kuststreek.
A map of the coastal region.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 40 -
#25OTWEen groot lot miniatuurtjes in messing. Gemerkt ‘OTW - Made in England.’
#234Een halssnoer bezet met 11 rijen schijfjes van parelmoer.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#7Een polychrome dekselvaas met enkele haarlijnscheurtjes in de rand .
A polychrome lidded vase with some hairline cracks in the rim.No longer availableOnline onlyDim. 44 cmEstimate: € 30 / 50 -
#80Een lot van drie Satsuma beeldjes, twee mannen en een vrouw.
A lot of three Satsuma figurines, two men and a woman.No longer availableOnline onlyDim. h 18, 17 & 12 cmEstimate: € 20 / 30 -
#96Lot van 2 aardewerken bloempotje in de vorm van varkentjes.
#30Een bronzen beeldje ‘L’amour.’
bronze statuette 'L'amour.'No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#283Een paar porseleinen kaarsenhouders met gekleurde figuren.
No longer availableOnline onlyDim. h 9 cmEstimate: € 40 / 60 -
#46Een lot van 6 Chinees porseleinen vaasjes.
#200Een staande lamp met tafelblad en houten getorste voet.
#157CataniaEen lotje van 3 terracotta beeldjes getekend Catania, made in Italy.
A lot of 3 terracotta figurines signed Catania, made in Italy.No longer availableOnline onlyDim. h 14.5 cmEstimate: € 35 / 45