Other lots in this auction
-
#367
Een lot van 2 vintage bolhoeden, waarvan 1 binnenin gemerkt “The Negretti Hat” en 1 “Chapeau Plume”, beide maat 57, aangekocht bij Huis de Beukelaer Diest.
A lot of 2 vintage bowler hats, one marked "The Negretti Hat" and one "Chapeau Plume", both size 57, purchased at Huis de Beukelaer Diest. -
#118
Een Franse hoorn in geel koper met bijhorende beschermkoffer. Fach Premium FPH-102.
A French horn in yellow copper with its matching protective case. Fach Premium FPH-102. -
#73Wiskemann
Een 74-delig verzilverd metalen bestek gemerkt OW (Otto Wiskemann) bestaande uit 2 doosjes met hierin 12 grote messen en 12 kleine messen, los 14 soeplepels, 10 dessertlepels, 14 grote vorken en 12 dessertvorken.
A 74-piece silver-plated metal cutlery set marked OW (Otto Wiskemann), including 2 boxes with 12 large knives and 12 small knives, as well as 14 soup spoons, 10 dessert spoons, 14 large forks, and 12 dessert forks.Place a bid ›Estimate: € 100 / 150 -
#244Leo SchepensPeriod: 1953 -
“Abstract met figuren”, gemengde techniek op papier met opschrift. Met signatuur.
"Abstract with figures", mixed media on paper with inscription. Signed. -
#12
“Bloemstilleven”. Een aquarel op papier, onderaan gesigneerd.
"Flower still life". A watercolor on paper, signed at the bottom. -
#338Bassano, Italy
Een beeld van een Samurai in wit porselein met gouden accenten, onderaan gemerkt Bassano Italy.
A sculpture of a Samurai in white porcelain with golden accents, marked Bassano Italy at the bottom. -
#248Dynamobel
Een bureaustoel met wieltjes model ZAS321. Rechterkant leuningversteller defect.
An office chair with wheels, model ZAS321. Right side armrest adjuster defective.Place a bid ›Estimate: € 160 / 180 -
#302Jack GodderisPeriod: 1916 - 1971
“Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Godderis.
"Flower still life," a painting, oil on canvas, signed Godderis. -
#147
Een set van 6 zilveren kommen gemerkt 916/000 en een onduidelijk keurmerk. Twee kommen hebben een deukje onderaan.
A set of 6 silver bowls marked 916/000 and an unclear hallmark. Two bowls have a dent at the bottom. -
#119
“Pad met overhangende bomen”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader. Onleesbaar gesigneerd.
"Path with overhanging trees,” a painting, oil on canvas in a gilded frame. Illegibly signed. -
#43Pierre d’AvsenPeriod: 1901-1990
Een vintage kristalglazen schaal met verzilverde voet. Onderaan gemerkt “P.D’AVESN made in France”.
A vintage crystal glass bowl with silver-plated base. Marked "P.D'AVESN made in France" at the bottom. -
#92
“Don Quichote de la Mancha”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 23/200.
"Don Quixote de la Mancha". An etching on paper, signed and numbered 23/200 at the bottom outside the plate.