Other lots by Lladro
-
#787Lladro
Een kat en een ezel van porselein. Onderaan gemerkt. We voegen er een beeldje van een meisje in een nachthemd in dezelfde stijl aan toe, gemerkt “Made in Spain”.
Un chat et un âne en porcelaine. Marque sous la base. Nous ajoutons une statue d’une jeune fille dans sa robe de nuit dans le même esprit, marquée ‘Made in Spain’.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#661Lladro
Een jonge vrouw met en parasol. Porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt.
Une statue en porcelaine en forme de jeune fille et un parasol. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 100/120 -
#458Lladro
Een porseleinen vogel. Gemerkt.
Un oiseau en porcelaine. Signé.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 55/65
Other lots in this auction
-
#569
Een Sankyo CME-666 Hi-focus filmcamera voor Super 8 film, met twee projectoren en een montagetoestelletje.
Une caméra Sankyo CME-666 Hi-focus pour film Super 8. Avec deux projecteurs et un appareil à montage.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#449Panamarenko
Ontwerp. Print. Gesigneerd.
Un projet . Signé.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 100/150 -
#131Christofle, Paris
“Les cloisonnés”. Een tafelkandelaar van verzilverd metaal met bruine Chinese lak. Twee armen. Onderaan gemerkt.
”Les cloisonnés”. Un candélabre de table à deux bras en métal argenté et laque chinoise brune. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 19,5 cmEstimate: € 100/150 -
#38
Drie grote messingen kranen en een tapkraan.
Trois grands robinets et un robinet de puisage en laiton.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#581Hergé
Tintin. “Le Crabe aux Pinces d’Or”. Casterman 1948. Achterflap B2. Redelijk tot goede staat.
Tintin. “Le Crabe aux Pinces d’Or”. Casterman 1948. 4e plat B2. Etat moyen.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#319A. Istas
“Landschap met stormwolken.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage et nuages de tempête”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 31 x 41 cmEstimate: € 80/120 -
#644
“Christus Pantocrator”. Een icoon.
”Christ Pantocrator”. Une icône.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#725
Een waterkommetje van Chinees porselein met rood glazuur. Onderaan gemerkt.
Une coupelle à eau en porcelaine de Chine à glaçure rouge. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 40/60 -
#353
Een Chinese porseleinen schotel met een roestrood decor.
Un plat en porcelaine de Chine, décor rouille rouge.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 40/60 -
#702
Een ronde spiegel met eikenhouten kader.
Un miroir rond, cadre en chêne.No longer availableDim. Ø 38 cmEstimate: € 30/50 -
#697
Twee siervazen van verguld porselein met meerkleurige vokse danstaferelen in cartouches. Onder glazen stolpen.
Deux vases en porcelaine dorée et décors polychrome de scènes de bal populaire en cartouches. Sous cloches en verre.No longer availableDim. h: 28 (vazen) & 63 (stolpenEstimate: € 200/300 -
#543
“Cleopatra met luipaard”. Een licht erotisch bronzen beeld op arduinen sokkel naar een werk van Cesaro.
”Cléopatra et léopard”. Un bronze légèrement érotique sur socle en pierre de taille, d’après une oeuvre par Cesaro.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 180/220