Similar lots by type
-
#562
Vier verschillende theekopjes met onderschoteltjes van Chinees porselein met blauw op witte decors. Onderaan gemerkt.
Quatre tasses à thé et soucoupes en porcelaine de Chine, décors bleu sur blanc. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#554
Een Chinees porseleinen wanddecoratie met een blauw op wit landschapsdecor.
Une décoration murale en porcelaine de Chine à la décoration bleue sur blanc de paysages.No longer availableDim. 67 x 51 cm (met lijst)Estimate: € 260/300 -
#221
Een schouwgarnituur van meerkleurig porselein, bestaande uit een dekselvaas en twee kandelaars, versierd met engeltjes en bloemen in hoogreliëf.
Une garniture de cheminée en porcelaine polychrome, comprenant un vase à couvercle et deux candélabres, décoration de fleurs et d’anges en relief.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#279Kardonas Ikonen
“Christus Pantocrator”; De Heilige drievuldigheid”; Moeder Gods van Vladimir” & “Moeder Gods van de Passie”. Een reeks van vier reproducties van iconen op Beiers porselein. Achteraan genummerd op 3000 exemplaren. 1994 & 1990.
”Christos Pantocrator”, “La Sainte Trinité”, “Mère de Dieu de Vladimir” et “Vierge de la Passion”. Une série de quatre reproductions d’icônes sur porcelaine de Bavière. Numérotées au dos sur 3000 exemplaires. 1994 & 1990.No longer availableDim. 24,5 x 18,5 cmEstimate: € 100/120 -
#772
Twee theeserviesjes van Satsumaporselein, waarbij het eerste met zeven kopjes, negen ondertasjes, een koffie- en een theepot. Het tweede met zes kopjes en ondertasjes, een theepot, melkkruikje en een suikerpot.
Deux services à thé en porcelaine Satsuma. Le premier service comprenant sept tasses, neuf sous-tasses, une cafetière et une théière. Le deuxième service comprenant six tasses et sous-tasses, une théière, un pot à lait et un sucrier;No longer availableEstimate: € 50/70 -
#799
Een art deco koffieservies met motieven van bladeren en bloemen. Tsjecho-Slowakije
Service à café art déco aux motifs de fleurs et de feuilles. Travail tchèque.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#654
Een schotel van Japans porselein met een meerkleurig decor van een vogel op een bloeiende tak.
Un plat en porcelaine chinoise au décor polychrome d’un oiseau sur une branche en floraison.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 30/50 -
#627
Een recente vaas van Chinees porselein met een decor van personages. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine de Chine récent au décor de personnages. marque sous la base.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 40/50 -
#739Vincennes, France
twee kopjes en een suikerpotje van meerkleurig porselein op een serveerblad in de geest van Sèvres. Gedecoreerd met bloemen en met vlinders als oor. Onderaan gemerkt. Eén bloemetje licht beschadigd.
Deux tasses et un sucrier en porcelaine polychrome sur un plateau dans l’esprit de Sèvres. Décoration de fleurs, papillons comme anses. Marque sous la base. Une fleur avec dégâts légers.No longer availableDim. 25 x 23 cmEstimate: € 50/60 -
#599
Een paar grote Chinese dekselvazen van blauw en wit porselein met een decor van draken en bloesems.
Une paire de vases à couvercle chinois en porcelaine bleue et blanche, décor de dragons et floraisons.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 1800/2000 -
#25
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,19 gEstimate: € 300/400 -
#158
Een porseleinen ijsbeer. Onderaan genummerd.
Un ours polaire en porcelaine. Numéroté sous la base.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 60/70 -
#243
Een paar siervazen van kobaltblauw porselein en verguld messing in de geest van Sèvres, versierd met meerkleurige decors van koppels.
Une paire de vases en porcelaine bleue cobalt et laiton doré, dans l’esprit de Sèvres, décoration de couples polychromes.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200/280 -
#583
Een paar vrouwenfiguren met vazen van meerkleurig Chinees porselein.
Une paire de vases en porcelaine de Chine aux formes féminins.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 720/800 -
#607
Een paar Chinese dekselvazen met een blauw op wit decor van zotjes.
Une paire de vases à couvercle chinois aux décors bleu sur blanc de petits fous.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 260/300 -
#637
Een recente vaas van Cantonporselein.
Un vase en porcelaine Canton récent.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 50/60 -
#769
Een theeserviesje van Satsumaporselein, bestaande uit een theepot, suikerpot, melkpot en twaalf kopjes met ondertasjes.
Un service à thé en porcelaine Satsuma, comprenant une théière, un pot a lait, un sucrier et douze tasses avec sous-tasses.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#588
Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 1000/1500 -
#233Manufacture Imperiale de Sèvres
Een porseleinen sierjardinière met verguld bronzen monturen, met handvatten in de vorm van hermenfiguren en op leeuwenpootjes. Het porselein versierd met een vergulde classicistische voorstelling op kobaltblauwe fond. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Une jardinière de décoration en porcelaine à montures en bronze, manches en forme d’hermès et sur griffes de lion. Porcelaine décorée d’une représentation classique en or sur fond bleu cobalt. Marque sous la base. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 600/800 -
#161Vincennes, France
Een paar vazen van meerkleurig porselein, versierd met handgeschilderde decors van romantische koppels in een landschap. De voet en de hals versierd met vergulde motieven op blauwe fond. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en porcelaine polychrome, décors de couples romantiques dans des paysages. Les pieds et cols décorés de motifs dorés sur fond bleu.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200/300 -
#791
Een servies van meerkleurig en verguld porselein met decors van personages in landschappen, bestaande uit negen grote borden, vier kleine borden, een grote ronde en een grote ovale schotel. Onderaan gemerkt ‘CVM’.
Un service en porcelaine polychrome et dorure, décors de personnages dans des paysages, comprenant neuf assiettes, quatre petites assiettes, un grand plat rond et un grand plat oval. Marque sous la base: CVM.No longer availableDim. l: 63 cmEstimate: € 80/120 -
#649
“Wijze met parel”. Een beeld van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
“Sage à la perle”. Statue en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 70/100 -
#177
Een pendule van verguld brons, getooid met een classicistische voorstelling en met twee meerkleurig porseleinen plaquettes in de basis. Glas voor wijzerplaat manco. Zonder slinger of sleutel.
Une pendule en bronze, décorée de représentations classiques et deux plaquettes en porcelaine polychrome dans la base. Le verre du cadran est manquant, ainsi que la balançoire et la clé.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 240/400 -
#617
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van pioenen en vogels en de deksels getooid met een tempelleeuw.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine chinoise aux décors bleu sur blanc de pivoines et oiseaux.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 240/260
Other lots in this auction
-
#497Swarovski
Twee setjes diertjes van geslepen en deels gesatineerd kleurloos kristal, bestaande uit vier gansjes, een kip en een haan en drie kuikentjes.
Deux paires de petits animaux en cristal taillé et partiellement satiné incolore, comprenant quatre oies, une poule, un coq et trois poussins.No longer availableDim. h: 0,5 - 7 cmEstimate: € 80/120 -
#423
“Historique du Theatre Royal d’Anvers”. Arthur de Gers. 1914.
“Historique du Théâtre Royal d’Anvers”. Arthur de Gers. 1914No longer availableEstimate: € 32/36 -
#628
Een Chinese doos van zwartgelakt hout met een verguld decor. Binnenin vier doosjes en acht schaaltjes. Pootjes gerestaureerd. Schade aan de lak aan de zijkant van het deksel.
Une boîte chinoise en bois laqué noir au décor doré. A l’intérieur se trouvent quatre petites boîtes et huit coupelles. les pattes sont restaurées. Dégâts à la laque sur le côté du couvercle.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 50/80 -
#665
“Man met mand”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Homme et panier”. Un netsuke en ivoire sculptée. marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80/100 -
#459Bernard Dufour
“Havenzicht.” Gemengde techniek op doek.
”Vue sur le port”. Techniques mixtes sur toile.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 40/50 -
#193Paul Dubois
“Chanteur florentin”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd en gegoten door F. Barbedienne.
”Chanteur florentin”. Une statue en bronze brun. Signée et coulée par F. Barbedienne.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 1000/1200 -
#480
Een netsuke van gesculpteerd Japans ivoor in de vorm van een olifant, versierd met ingewerkte stukjes koraal en aquamarijn. Eerste kwart XXe eeuw. Onderaan gesigneerd.
Un netsuke en ivoire du Japon en forme d’éléphant décoré de corail et aigue-marine.No longer availableDim. h: 4 cmEstimate: € 60/100 -
#39Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
“Vrouw in een interieur”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 155/300 buiten de plaat.
”Femme et intérieur”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 155/300 hors planche.No longer availableDim. 49,5 x 42,5 cmEstimate: € 30/50 -
#329
“Paaslam”, ingelijst.
”Agneau de Pâques”. Encadré.No longer availableDim. 18 x 13 cmEstimate: € 40/50 -
#63
Een oude bajonet met schede. Op de rand een inscriptie met datum ‘Juin 1867.
Une ancienne baïonnette à fourreau. Une inscription au rebord et date ‘Juin 1867’.No longer availableDim. l: 69 cmEstimate: € 80/120 -
#571
“Guan Yin met lotus en draak”. Een beeld van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor.
”Guan Yin, lotus et dragon”. Une statue en ivoire sculptée et polychrome.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200/260 -
#7
Een sierschoteltje van Weens porselein, met voorstelling van een vrouw in traditionele klederdracht. Achteraan gemerkt.
Un petit plat décoratif en porcelaine de Vienne, représentant une femme en costume traditionnel.No longer availableDim. Ø 17 cmEstimate: € 30/50