Other lots in this auction
-
#144Pros ColpaertPeriod: 1923 - 1990“Vertrek naar het veld”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Départ vers les champs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 13,5 x 18 cmEstimate: € 160 / 200 -
#423Twee verschillende albums met Liebig chromo’s.
Deux albums de chromos Liebig.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#162Albert CaulletPeriod: 1875-1950“Kantklosster voor de hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Dentellière à fuseaux devant une fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 500 / 800 -
#69Georges Oudot“Vrouwelijk naakt”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 89/150 buiten de plaat.
”Nu féminin”. Une lithographie. Signée et numérotée 89/150 hors planche.No longer availableDim. 67 x 47 cmEstimate: € 40 / 50 -
#174Frans RosPeriod: 1883-1968“Portret van Pierre Bruynseels, stichter van de Lierse Persbond”. Olieverf op doek. Gesigneerd links bovenaan. Een zeldzaam portret van de hand van Ros, bekend om zijn kerkinterieurs.
”Portrait de Pierre Bruynseels, fondateur de la ligue de la Presse de Lier”. Huile sur toile. Signature au dessus à gauche. Un portrait rare par Ros, connu pour ses intérieurs d’églises.No longer availableDim. 89 x 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
#371Een verzilverd metalen bestek in bestekkoffer. Voor twaalf personen. Enkele stukken manco.
Une ménagère et couverts en métal argenté pour douze convives. Quelques pièces manquantes.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#394“Palaeornis Derbianus” & “Le Petit Paradis Emeraude”. Twee XIXe eeuwse lithografieën, respectievelijk Engels en Frans.
”Palaeornis Derbianus” & “Le Petit Paradis Emeraude”. Deux lithographies, anglaise et française.No longer availableDim. 39 x 29 & & 37 x 25 cmEstimate: € 120 / 160 -
#115Een 18 karaats wit gouden bloemvormige ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. en forme de fleur sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 3,09 gEstimate: € 350 / 450 -
#125Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct sertie de deux brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 2,22 gEstimate: € 650 / 750 -
#376Een rotan staander met een houten vogelkooi.
Un support en rotin et une cage à oiseaux.No longer availableDim. 186 x 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#212Maurice Wyckaert“Compositie”. Gouache op papier. Gesigneerd.
”Composition”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 1400 / 1600 -
#256Eikenhouten eetkamer in Henri II-stijl, bestaande uit twee tweeledige buffetten met telkens onderaan twee paneeldeuren en bovenaan een spiegeldeur, een tafel met parketwerk en zes stoelen met gecanneerde zit en rug.
Une salle à manger en chêne style Henri II, comprenant deux buffets à deux corps à portes panneau en dessous et porte à miroir au dessus, une table parquetée et six chaises aux sièges et dossiers cannés.No longer availableEstimate: € 100 / 120

