Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een mondgeblazen bruidsstolp met gecapitonneerd kussentje en vergulde bladeren en bloemen en een vogeltje.

Een mondgeblazen bruidsstolp met gecapitonneerd kussentje en vergulde bladeren en bloemen en een vogeltje.

Une cloche en verre soufflé à coussin capitonné, feuilles et fleurs dorés et un petit oiseau.
Dim. h: 54 cm
SKU: 1911190153.
Auction day: 19 November 2019 19:00
Catalogue #153
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #11

    Een Japanse gong van rood koper.

    Un gong japonais en cuivre rouge.
    No longer available
    Dim. Øn27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #6

    Een gevarieerd lot oude glazen kerstversieringen.

    Un lot de décorations de Noël anciennes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #92

    “Le rappel”. Olieverf op paneel. Belgische school, XIXde eeuw.

    ”Le rappel”. Huile sur panneau, école belge, XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 45 x 35 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #269

    “Honden”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd.

    ”Chiens”. Un dessin au crayon sur papier. Signé et daté.
    No longer available
    Dim. 46 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #245

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht ± 1,68 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants baguette ayant un poids total de ± 1,68 ct.
    No longer available
    Dim. 12 g
    Estimate: € 850 / 1000
  • #294
    L. Schooningk

    “Dorpsgezicht” & “Hoevegezicht”. Twee aquarellen op papier. Beide gesigneerd.

    ”Vue de village” & “Vue sur fermette”. Deux aquarelles sur papier. Signées.
    No longer available
    Dim. 30 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 170
  • #98

    Een paar siervazen op voet van Frans porselein met handgeschilderd polychroom en verguld decor, XIXde eeuws.

    Une paire de vases sur pieds en porcelaine de France, décor polychrome doré peint à la main. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #208

    “Jezus sterft aan het kruis”. Een ovaal reliëf van pijpaarde in fraai gebeeldhouwde lijst. XIXe eeuw.

    ”Jésus meurt à la Croix”. Un relief ovale en terre de pipe avec encadrement en bois sculpté. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 43 x 30 cm; 80 x 49 cm (lijst)
    Estimate: € 300 / 350
  • #47

    Een lot oude ‘patakons’, gepolychromeerde aardewerken plaquettes als decoratie voor toteman of cougnou.

    Un lot de ‘patakons’ anciens, plaquettes en faïence pour cougnou.
    No longer available
    Dim. Ø 12 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #442

    “Personages”. Een zeefdruk naar een werk van Delvaux uit de verzamelde catalogus door Mira Jacob.

    ”Personnages”. Une sérigraphie d’après Delvaux du catalogue par Mira Jacob.
    No longer available
    Dim. 25 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #133

    “Kleurrijk circus”. Gemengde techniek. In de geest van Max.

    ”Cirque et couleurs”. Techniques mixtes. Dans l’esprit de Max.
    No longer available
    Dim. 19 x 29 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #220

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 1,17 ct. J. SI1 en diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,44 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 1,17 ct J. SI1 et de diamants ayant un poids total de ± 0,44 ct.
    No longer available
    Dim. 4,08 g
    Estimate: € 2700 / 3000
View all auction items ›

Veiling 19 November 2019

Eerste dag 450 loten - volledig. Tweede dag Wijn!

19 November 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More