Other lots in this auction
-
#865Corgi Toys 263“Rambler Marlin sports fastback”. Een speelgoedauto in originele doos. Bijna nieuwstaat.
”Rambler Marlin sports fastback”. Une voiture jouet, emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#464Gränna GlasbrukEen set mondgeblazen polychroom kristallen glazen en een karaf. Zweeds, naar Italiaans voorbeeld.
Une série de verres en cristal soufflés à la bouche et une carafe. Travail suisse, d’après un exemple italien.No longer availableDim. h: 22 en 11 cmEstimate: € 30 / 40 -
#597Afrikaans beeld. Kuba, Congo.
Une statue africaine. Kuba, Congo.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#756Een machinaal blauw wollen tapijt.
Un tapis en laine bleue.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 100 / 120 -
#899Een messingen inktpot in Lodewijk XV-stijl met porseleinen recipiënt.
Encrier en laiton de style Louis XV. Récipient en porcelaine.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#1Een lot sierjardinières van deels gepolychromeerd aardewerk in de vorm van zwanen, waarbij de grootste van Nimy.
Un lot de jardinières en faïence partiellement polychrome en forme de cygnes, dont la plus grande de Nimy.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#554Een reeks van drie verschillende Chinese ceremoniële plaquettes van steen.
Une série de trois plaquettes de cérémonie chinoises en pierre de cérémonie.No longer availableDim. h: 12, 16 & 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#87Een paar fin de siècle vaasjes van opaalglas, met lichtblauwe fond.
Une paire de vases fin de siècle en verre opaline, fond bleu clair.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 50 / 70 -
#19Drie diverse portretten: een vrouw (20 x 16 cm), een man (19 x 16 cm) en een overschilderde foto van een man (24 x 18 cm).
Trois portraits divers: une femme (20 x 16 cm), un homme (19 x 16 cm) et une photographie peint d’un homme (24 x 18 cm).No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#191Een reeks van twaalf Napoleontische officiers en soldaten van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt ‘CVD’ in een vogeltje.
Une série de douze soldats officiers Napoléon en porcelaine polychrome et dorée. Marque sous la base ‘CVD’ dans un oiseau;No longer availableDim. h: +/- 32 cmEstimate: € 250 / 350 -
#547Drie bakelieten potjes van Ebena, waarbij één getooid met een hoofd van een indiaan. Deels verguld.
Trois pots en bakélite Ebena, dont un décoré d’une tête d’indien. Partiellement dorés.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#530Een koperen luchter met zes armen en kristallen pendeloques.
Un lustre en cuivre à six bras et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60 / 100

