Lot de trois statuettes en porcelaine polychrome de style Lladro. Réparation à l’un des pieds.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#663Een oude lederen hutkoffer.
#822Rémy CornelissenPeriod: 1913 - 1990“Surrealistische personages”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 62/95 buiten de plaat.
”Personnages surréalistes”. Une lithographie. Signée et numérotée 62/95 hors planche.No longer availableDim. 28 x 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#17SitzendorfEen groepje van Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
#88710 diverse boeken Azië e.a.
#742P. Alechinsky“Abstracte compositie met vlakken”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
”Composition abstraite, surfaces”. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 37 x 55 cmEstimate: € 200 / 240 -
#881Een spiegeltje en een wandfontein van meerkleurig aardewerk van Rouen.
Un miroir et une fontaine murale en faïence polychrome de Rouen.No longer availableDim. 37 x 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#204Louis Van KuyckPeriod: 1821-1871“Wasvrouw voor een hoeve”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd en gedateerd 1860.
”Lessiveuse, fermette”. Huile sur panneau. Monogramme et daté 1860.No longer availableDim. 39 x 32 cmEstimate: € 500 / 800 -
#73J. Brouns“Albert I. Marche - Les Dames 17-2-1934. Een bronzen plaquette. Gesigneerd.
”Albert I. Marche - Les Dames 17-2-1934. Une plaquette en bronze. Signée.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#806DosmealtiEen handgeknoopt Turks karpetje van wol.
Une carpette turque en laine nouée main.No longer availableDim. 101 x 94 cmEstimate: € 50 / 60