#857Bekertje op voet. Chinees werk. Deels geglazuurd, deels gegraveerd. Onderaan gemerkt.
Gobelet sur pied. Travail chinois. partriellement glaçuré, partiellement gravé. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#806DosmealtiEen handgeknoopt Turks karpetje van wol.
#701Dinky Toys 956“Bedford turnabele fire escape”. Een speelgoedvoertuig. Nieuwstaat. In originele doos.
”Bedford turnable fire escape”. Un jouet. Etat neuf. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 75 / 100 -
#5Een 18 karaats geel gouden met bloemen gegraveerde zakhorloge (klein letsel aan wijzerplaat).
Montre de gousset en or jaune 18 ct à décor de fleurs gravées. Petit dégât à l’émail du cadran.No longer availableDim. bruto: 25,70 gEstimate: € 200 / 300 -
#680René HansoulPeriod: 1910 - 1979“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage et fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#637Een bronzen ruitersbeeld van prins Benin. Verloren wastechniek.
#752Serge Van de Cam“Compositie”. Aquarel. Gesigneerd.
”Composition”. Une aquarelle. Signée.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#403Red EagleEen oude tennisracket. Met houder.
#794Floris JespersPeriod: 1889 - 1965“Afrikaanse vrouw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1954.
”Femme africaine”. Huile sur panneau. Signé et daté 1954.No longer availableDim. 58 x 38 cmEstimate: € 200 / 260 -
Un candélabre de table en laiton massif porté par trois cariatides. Vers 1850.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 65 / 75