Other lots in this auction
-
#394“Vlaaikensgang”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘93.
”Vlaaikensgang à Anvers”. Huile sur panneau. signature illisible, daté ‘93.No longer availableDim. 55 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#392“Stilleven met koffiekan en haring”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Nature morte, hareng et cafetière”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 64 x 55 cmEstimate: € 50 / 80 -
#238“Zich aankledende dame met hondje aan haar voeten”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
“Femme qui s’habille avec petit chien à ses pieds”. Huile sur panneau. Illisiblement signée.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 200 / 240 -
#682Renée Kempen“Boer op een stoel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Un fermier sur une chaise”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 37 cmEstimate: € 60 / 100 -
#11Val St. LambertEen vaasje en een coupe van geslepen kristal. Gemerkt.
Un vase et une coupe en cristal taillé.No longer availableDim. Ø 29 cm & h 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#764Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946“De boogschutter”. Een lithografie. Gesigneerd binnen de plaat.
”L’Archer”. Une lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 30 x 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#128Een marmeren schouwpendule, gemerkt Klein de Bruille. Met een werk van Barrard & Vignon te Parijs.
Une pendule de cheminée en marbre, marque Klein de Bruille. travail par Barrard & Vignon à Paris.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 35 / 45 -
#701Dinky Toys 956“Bedford turnabele fire escape”. Een speelgoedvoertuig. Nieuwstaat. In originele doos.
”Bedford turnable fire escape”. Un jouet. Etat neuf. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 75 / 100 -
#192J. BeeckhoutTwee stadszichten naar de Hollandse School. Een paar pendanten. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Une paire de pendants, deux vues de villes d’après l’école hollandaise. Huile sur panneau. Signés.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 350 / 450 -
#132Simonin Gerard“Aan het spinnenwiel.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Auprès du rouet”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#186Een eikenhouten commode met vier laden. Omstreeks 1900.
Une commode à quatre tiroirs en chêne. +- 1900.No longer availableDim. 105 x 104 x 67 cmEstimate: € 200 / 240 -
#96Een hoge hoekvitrine met één deur met bol glas.
Une vitrine en coin à une porte avec un carreau en verre bombé.No longer availableDim. h: 201 cmEstimate: € 50 / 80

