Other lots in this auction
-
#895Drie Chinese waterkommetjes, waarbij twee van aardewerk, respectievelijk groen en blauw geglazuurd en één van porselein met een bloemendecor.
Trois petits bols à eau chinois, dont deux en faïence glaçure verte et bleue et un bol en porcelaine, décor fleuri.No longer availableDim. Ø: 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#140Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en gekalibreerde robijnen van ± 1,20 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,15 et de rubis calibrés de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 7,49 gEstimate: € 650 / 750 -
#812Märklin 4600; 4602; 4610 & 4657Vier goederenwagons voor spoortype HO in originele doosjes:- Gesloten goederenwagon.- Open metalen goederenwagon.- Hopperwagon.- Wagon met zuurcontainers.
Quatre wagons de marchandise pour rails type HO, emballages d’origine:- Wagon de marchandise fermé..- Wagon de marchandise en métal ouvert.- Wagon ‘Hopper’..- Wagon à conteneur acide.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#716G-PlanEen driedelig design ‘Nest of tables’.
Un ensemble de trois petites tables design ‘Nest of tables’.No longer availableDim. 52 x 43; 47 x 38 & 42 x 35 cmEstimate: € 140 / 160 -
#641Een snuffbottle van Chinese lak met een drakendecor. Gesigneerd.
Un flacon laque de Chine, décor de dragons. Signé.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 60 / 100 -
#709William Degouve de NuncquesPeriod: 1867 - 1935“De violist”. Potlood op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘19.
”Le violoniste”. Crayon sur papier. Monogramme et daté ‘19.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#90Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,35 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,35 ct.No longer availableDim. 8,17 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#327Een schild van een gordeldier.
Une carapace de tatou.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#74Felix De Winter“Zandweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Chemin de sable”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#217“Apollo”. Een bronzen beeld op rood marmeren sokkel.
”Apollon”. Une statue en bronze sur socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 300 / 500 -
#849Antoine DuboisEen 12 delig koffieservies van aardewerk met bloemendecor.
Un service à café en douze pièces en faïence, décor de fleurs.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#701Dinky Toys 956“Bedford turnabele fire escape”. Een speelgoedvoertuig. Nieuwstaat. In originele doos.
”Bedford turnable fire escape”. Un jouet. Etat neuf. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 75 / 100

