Other lots in this auction
-
#167Een paar deels verguld bronzen kandelaartjes, gedragen door moriaantjes op arduinen sokkeltjes.
Une paire de candélabres partiellement en bronze doré, portés par des anges More sur socles en pierre de taille.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 220 / 240 -
#660Een gebeeldhouwd eikenhouten credenza met een hoornblazer op het paneeldeurtje en met een lade eronder.
Crédence en chêne sculpté avec un sonneur du cor sur la porte panneau et un tiroir en dessous.No longer availableDim. h: 164 x 70 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#11Val St. LambertEen vaasje en een coupe van geslepen kristal. Gemerkt.
Un vase et une coupe en cristal taillé.No longer availableDim. Ø 29 cm & h 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#618Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein met een decor van perziken, vleermuizen en pauwen.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine chinoise bleue et blanche, décor de pêches, chauve-souris et paons.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 140 / 160 -
#526Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte verkleuring.
Une carpette orientale en laine nouée main. Légère décoloration.No longer availableDim. 278 x 140 cmEstimate: € 40 / 50 -
#675Een Engelse staande klok met mahoniehouten kast met een handgeschilderde wijzerplaat met een landschap met gebouwen.
Une pendule anglaise, armoire en acajou et cadran peint à la main de paysage et immeubles.No longer availableDim. 210 x 50 x 23 cmEstimate: € 120 / 180 -
#73J. Brouns“Albert I. Marche - Les Dames 17-2-1934. Een bronzen plaquette. Gesigneerd.
”Albert I. Marche - Les Dames 17-2-1934. Une plaquette en bronze. Signée.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#501Een gebeeldhouwd houten koekoeksklok met jachtdecor. Met slinger en gewichten.
Un coucou en bois sculpté, décor de chasse. Avec balancier et poids.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 20 / 30 -
#505Vier diverse theepotjes van Chinees en Japans porselein. Eén met een toegevoegd dekseltje, één met een beschadigd dekseltje.
Quatre théières différentes en porcelaine chinoise et japonaise. Une avec couvercle ajouté, une autre avec couvercle endommagé.No longer availableDim. h: 12 cm en kleinerEstimate: € 30 / 50 -
#670Een paar mahoniehouten crapaudzeteltjes tijdperk Victoria.
Une paire de fauteuils crapaud acajou époque Victoria.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 80 / 100 -
#374F. Bauwens“Portret van een Sikh”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1983.
”Portrait d’un Sikh”. Huile sur panneau. Signé et daté 1983.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#746Een paar grote messingen kerkkandelaars in barokke stijl.
Une paire de candélabres d’église en laiton, style baroque.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 120 / 180

