Other lots in this auction
-
#610Een Venetiaanse luchter met acht armen en kristallen pendeloques.
Un lustre vénitien à huit bras et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 120 / 200 -
#868Een sierkruik en een vaas van meerkleurig opaalglas en zeven schaaltjes en vaasjes van gekleurd en gesatineerd glas.
Une cruche et un vase en opaline polychrome.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 30 / 50 -
#472“Stilleven”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Larkhoff.
”Nature morte”. Huile sur panneau. Porte une signature: Larkhoff.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 180 / 240 -
#320Een 14 karaats geel gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Un bracelet à maillons en or jaune 14 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 26,67 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#390“Toi et moi”. Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljantjes, een robijn en een saffier met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
”Toi et Moi”. Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants, un rubis et un saphir ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 4,55 gEstimate: € 350 / 450 -
#582Rémy CornelissenPeriod: 1913 - 1990“Surrealistische personages”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd 1976 en genummerd 134/300 buiten de plaat.
”Personnages surréalistes”. Une lithographie. Signée et datée 1976, numérotée 134/300 hors planche.No longer availableDim. 25 x 19,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#563Een Birmaanse poppenkastpop.
Un guignol de Birmanie.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 30 / 50 -
#545Märklin 3080Een DHG-500 diesellocomotief voor spoortype HO. In originele doos.
Une locomotive DHG-500 diesel pour type de rails HO. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#405Boch La Louvière & Boch Frères KéramisEen aardewerken servies met blauw decor ‘Dordrecht’, bestaande uit 24 grote borden, twaalf kleine borden, 17 diepe borden, een vierdelig theestel met twaalf kopjes en schoteltjes, twee terrines, een sauskom en drie serveerschotels.
Un service en faïence , décor bleu ‘Dordrecht’, comprenant 24 grandes assiettes, 12 petites assiettes, 17 assiettes creuses, un service à thé en quatre pièces et douze tassas et sous-tasses, deux terrines, une saucière et trois plats de service.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#427Een siervaas van roze kristal. Boheems werk. Gemerkt.
Un vase en cristal rose. Travail Bohémien. Marque.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 30 / 40 -
#769“Het voederen van de zwijnen.” Gemengde techniek, aquarel. Gemonogrammeerd.
”Le nourrissage des porcs”. Techniques mixtes, aquarelle. Monogramme.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 100 / 160 -
#127Een paar schemerlampen met glazen kappen, versierd met glazen parels en gekleurde pendeloques.
Une paire de lampes aux abat-jour en verre, décoration de perles en verre et pendeloques de couleur.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 25 / 40

