#53Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947Pallieterkalender van het jaar 1928.
#195Een 14 karaats geel gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Un bracelet à maillons en or jaune 14 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 18,19 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#526Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte verkleuring.
#835Lesney 2; 3 & 4Drie speelgoedautootjes uit de serie “Models of yesteryear”:- B type bus.- E class tramcar- Sentinel steam wagon.De eerste twee in originele doosjes.
Trois voitures jouets, série “Models of yesterday”:- B type bus.- E class tram- Sentinel wagon vapeur.Les deux premiers avec emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#606Een klein Chinees ladenkastje met meerkleurige bloemendecors.
#152Victor GilsoulPeriod: 1867 - 1939“Watermolen in Vlaanderen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#240Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,50 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,50 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 5 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#489“Compositie”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Surier.
#394“Vlaaikensgang”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘93.
”Vlaaikensgang à Anvers”. Huile sur panneau. signature illisible, daté ‘93.No longer availableDim. 55 x 40 cmEstimate: € 50 / 80