#156
Een grote notenhouten tweedeurskast.
#346
Een houten laddertje.
Une échelle en bois.No longer availableDim. l: 138 cmEstimate: € 80/100 -
#470
Een rok en bijpassende bolero van zwart tulle bezet met pailletten en bloemen.
Une jupe et son boléro assortis en tule noire sertie de sequins et de fleurs.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#604
Een verzilverd koffie- en theestel. Vier stuks op dienblad.
#341
Twee oude bureaulampen met bakelieten kap.
#40
Un pendentif en or jaune 18 kt serti d'un diamant taillé en brillant de +- 0,10 ct et de trois rubis d'un poids combiné de +- 0,45 ct.No longer availableDim. 1,27 gEstimate: € 100/150 -
#588
Een messingen bureaulampje met kapje van gekleurd glaspasta.
#309
Een messingen beddenpan met gedraaide steel en gedreven deksel.
#444
“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op papier.
#611Val Saint Lambert
#352
“Flore”. Een beeldje van zamak op houten sokkel.
#652
“Vrouwentorso”. Een biscuit beeldje.
« Torse de femme ». Une figurine en biscuit.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40/60