#108Een lot van 4 schaalmodellen , 3x1/18 , waarvan 3 x Ferrari en 1 Porsche .
#46Een lot van 6 Chinees porseleinen vaasjes.
#6Een lot van 45 geldbiljetten van België en de wereld.
A lot of 45 money notes from Belgium and the world.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 30 -
#109Een mis-en vesperboek.
A mass and vespers book.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#206Een paar engeltjes van verguld plaaster. Eén vleugel kapot. We voegen er een kleine wandconsole aan toe.
#177Een Chinees hoedje als in Kuifje en de blauwe lotus.
A Chinese hat as in Tintin and the blue lotus.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 30 -
#169Een lot van een verguld cloisonné appel en peer potje.
#63Een lot met boekje van Koningin Astrid en fotoalbum, gedateerd 1935.
#71Kaiser w. GermanyEen porseleinen vaas, onderaan gemerkt Kaiser w. Germany “Ming”.
A porcelain vase, marked Kaiser w. Germany "Ming".No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#85Een paar Chinese cloisonné vazen, 1 met verbogen voet.
A pair of Chinese cloisonné vases, 1 with bent foot.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50