#42Een replica polyester Duitse pinhelm.
#199Een balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
#161Een lot van 4 porseleinen beeldjes met divers thema gesculpteerd.
#240Oost-Europese vlasspindel op voet.
Fuseau de lin d'Europe de l'Est sur pied.No longer availableOnline onlyDim. h 178 cmEstimate: € 100 / 120 -
#44“Madonna met kind”. Een plaasteren beeld. Voetjes afgebroken.
#2Een Chinees porseleinen vaas met afgeplatte buik. Polychroom decor met bloemen.
A Chinese porcelain vase with a flattened body. Polychrome decor with flowers.No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#322RoemerEen lot van 6 Roemer glazen met rood in de massa, circa 1900.
#30Een bronzen beeldje ‘L’amour.’
bronze statuette 'L'amour.'No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#145“De afwas”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd “CVD Heuvel”.
"The dishes". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom "CVD Heuvel".No longer availableOnline onlyDim. 69 x 59cmEstimate: € 75 / 150 -
#282Een replica Spaanse helm.
No longer availableOnline onlyDim. h 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
A lot of 2 soapstone figurines of a walking man and poultry next to a vase.No longer availableOnline onlyDim. h 12.5 cmEstimate: € 20 / 30