#189Een staande lamp met vier lichtpunten op messing voet met leeuwenpootjes. De elektriciteit dient vernieuwd te worden.
#64Een lot van 2 boeken met thema luchtvaart.
#199Een balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
#78Val Saint LambertEen klein kelkvaasje, paars in de massa. Meerdere kleine schilfers.
#139Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, “Sister/Girl With Basket”, 98/0, TMK2, 1950-1955.
A Hummel, “Sister/Girl With Basket”, 98/0, TMK2, 1950-1955.No longer availableOnline onlyDim. h 14.5 cmEstimate: € 45 / 55 -
#96Lot van 2 aardewerken bloempotje in de vorm van varkentjes.
#150Een spiegel met vergulde metalen frame.
A mirror with gilded metal frame.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#167Een geglazuurde aardewerken vaas, moderne vorm. Merkteken onderaan.
#138Maria Innocentia hummelEen Hummeltje, “Doctor”, 127/0, TMK2, 1950-1955.
A Hummel, “Doctor”, 127/0, TMK2, 1950-1955.No longer availableOnline onlyDim. h 13 cmEstimate: € 45 / 55