#250Een lot van vier vazen en een bonbonière uit polychroom aardewerk en porselein. Verschillende uitvoeringen.
lot of four vases and a bonbonière made of polychrome earthenware and porcelain. Different versions.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#16Een meerkleurig aardewerken zeepbakje in de vorm van een pierrot. Lichte glazuurschade. Onderaan gemerkt “Ylang Ylang”.
#80Een lot van drie Satsuma beeldjes, twee mannen en een vrouw.
A lot of three Satsuma figurines, two men and a woman.No longer availableOnline onlyDim. h 18, 17 & 12 cmEstimate: € 20 / 30 -
#58Een Nanking vaas met de afbeelding van een pauw .
#206Een paar engeltjes van verguld plaaster. Eén vleugel kapot. We voegen er een kleine wandconsole aan toe.
#286Een eend van geglazuurd Chinees aardewerk. Barst in de hals.
#223Een armstoel in Lodewijk XVI-stijl met gecanneerde rug.
#207Een messing tafellamp met kap.
No longer availableOnline onlyDim. 58 x Ø28cmEstimate: € 40 / 50 -
#111M.J. HummelEen beeldje van een fotograaf gemerkt GOEBEL , getekend M.J. Hummel .
#151Maria Innocentia HummelEen Hummel Madonna, 46/1.
A Hummel Madonna, 46/1.No longer availableOnline onlyDim. h 30 cmEstimate: € 30 / 40