#223Een armstoel in Lodewijk XVI-stijl met gecanneerde rug.
#293Abstract geschilderde glazen dame-jeanne vaas. Beschadigingen aan de verf.
No longer availableOnline onlyDim. h 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#262Een verzilverde koffie- en theeset op dienblad. Het dienblad is gemerkt Wiskemann.
#296Een ovale Mugul schotel van niëllo verzilverd metaal.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#48Een lot van 20 stuks verzilverd tafelgerei.
A lot of 20 pieces of silver plated tableware.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#163Een paar hout gesculpteerde beeldjes van paarden, belegd met koper en parelmoer.
A pair of wood sculpted figurines of horses, covered with copper and mother-of-pearl.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 28cmEstimate: € 35 / 70 -
#263Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
#111M.J. HummelEen beeldje van een fotograaf gemerkt GOEBEL , getekend M.J. Hummel .
#202Een presentatiekastje op sokkel gemaakt van een wijnkist.
A persentation box on a plinth made from a wine box.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35