#35Een dekselvaas van Satsuma porselein met bloemendecor.
#192Een gietijzeren paparpluhouder in het zwart geschilderd .
No longer availableOnline onlyDim. 75 x 36 x 27 -
#222Een witgepatineerd kinderstoeltje.
A white patinated children's chair.No longer availableOnline onlyDim. H: 67 cmEstimate: € 20 / 25 -
#98Een schaal van Imari porselein en een kom met Canton decor.
#180Jan De BouvrieEen vuurschaal in marmer en RVS door Jan De Bouvie .
A fire bowl in marble and stainless steel by Jan De Bouvie.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#237Een kleine nest of tables.
#203Een print op papier met paard en hooiwagen.
#282Een replica Spaanse helm.
No longer availableOnline onlyDim. h 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#39Een verguld ijzeren hallamp.
A gilded iron hall lamp.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#13Een burgerkoppel van meerkleurig Duits porselein. Schilfer aan de onderrand van de hoge hoed.
A middle class couple in polychrome German porcelain. A chip at the rim of the high hat.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#235Twee vershillende halssnoeren van koord met zilveren sluiting. 925‰.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60