#127Y. Hiero“Gevarieerd Bloemstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#190Een staande lamp met messing voet uit het midden van de vorige eeuw met vier lichtpunten.
#299Val Saint LambertEen kandelaar van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
#108Een lot van 4 schaalmodellen , 3x1/18 , waarvan 3 x Ferrari en 1 Porsche .
#46Een lot van 6 Chinees porseleinen vaasjes.
#92Een paar onyxen lampjes, stijl Pakistan. Eén beschadigd in de middenrand. Italiaans.
#58Een Nanking vaas met de afbeelding van een pauw .
#177Een Chinees hoedje als in Kuifje en de blauwe lotus.
A Chinese hat as in Tintin and the blue lotus.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 30 -
#82Een lampenvoet van hout voorstellende Chinese wijze .
#80Een lot van drie Satsuma beeldjes, twee mannen en een vrouw.
A lot of three Satsuma figurines, two men and a woman.No longer availableOnline onlyDim. h 18, 17 & 12 cmEstimate: € 20 / 30 -
#38Een verguld metalen vintage lamp.
A gilded metal vintage lamp.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#13Een burgerkoppel van meerkleurig Duits porselein. Schilfer aan de onderrand van de hoge hoed.
A middle class couple in polychrome German porcelain. A chip at the rim of the high hat.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 20 / 30