#29Een lot porselein e.a. polychroom, een dinnerset, beschadigingen.
No longer availableOnline only -
#283Een paar porseleinen kaarsenhouders met gekleurde figuren.
No longer availableOnline onlyDim. h 9 cmEstimate: € 40 / 60 -
#35Een dekselvaas van Satsuma porselein met bloemendecor.
#32Een vaas van Satsuma porselein met personages.
#118Een kistje in messing met een middeleeuws tafereel.
#263Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
#235Twee vershillende halssnoeren van koord met zilveren sluiting. 925‰.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
A wooden gatelegg table, late 1800s. With turned legs and two folding sides. Leaf must be reattached.No longer availableOnline onlyDim. 72 x 160 cmEstimate: € 100 / 120 -
#231HamadanHandgeknoopt wollen karpet.
Hand-knotted wool rug.No longer availableOnline onlyDim. 95 x 60 cmEstimate: € 35 / 45 -
#261Een lot polychroom porselein 10 stuks. Waaronder borden en een vaas.
A lot of polychrome porcelain 10 pieces. Including plates and a vase.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#191Een salontafel met leeuwenpootjes en kleine fineerschade op het blad.
silver plated coffee service consisting of a coffee pot, milk and sugar bowl with tongs on a plateau.No longer availableOnline onlyDim. 24cmEstimate: € 20 / 3