#89Een oude spiegel in deels vergulde kader.
#322Een spiegel in vergulde kader.
A mirror in a gilt frame.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#399Een modernistische spiegel met geslepen spiegelrand.
#375Een geslepen spiegel met een kader in art-deco houtsnijwerk.
A beveled mirror with an art-deco carved wooden frame.No longer availableDim. 70 x 84 cmEstimate: € 40 / 60 -
#104DeknudtEen vintage geslepen spiegel met houten kader en verguld geornamenteerde details. Met label gemerkt “Deknudt”.
A vintage cut mirror with a wooden frame and gilded ornamental details. Marked with label "Deknudt".No longer availableDim. 125 x 65 cmEstimate: € 120 / 180 -
#204Een spiegel met vergulde kader naar barok voorbeeld.
#236Een laat 19e eeuwse verstelbare staande spiegel.
#32Een spiegel in bronzen kader met de afbeelding van Hermes, Mercurius zijn caduceus met slangen en griffioenen.
A mirror in a bronze frame with the image of Hermes, Mercury with his caduceus featuring snakes and griffins.No longer availableDim. 48 x 36 cmEstimate: € 50 / 70 -
A patinated metal side table with round glass and mirrored top.No longer availableDim. 60 x Ø 80 cmEstimate: € 80 / 120
#116KaimuriEen Kashmir handgeknoopt tapijt.
A Kashmir hand-knotted carpet.No longer availableDim. 337 x 247 cmEstimate: € 200 / 300 -
#43Pierre d’AvsenPeriod: 1901-1990Een vintage kristalglazen schaal met verzilverde voet. Onderaan gemerkt “P.D’AVESN made in France”.
A vintage crystal glass bowl with silver-plated base. Marked "P.D'AVESN made in France" at the bottom.No longer availableDim. 13 x Ø 27 cmEstimate: € 60 / 90 -
#309“Boslandschap met vergezicht”. Een schilderij, olieverf op doek, 19e eeuw.
"Forest landscape with a view". A painting, oil on canvas, 19th century.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120 / 180 -
#195Een 18 kt geelgouden schakelarmband met 18 kt geelgouden hanger bezet met een munt van Zuid-Afrika 1965. 917‰, 7,99g.
An 18k yellow gold link bracelet with an 18k yellow gold pendant set with a 1965 South African coin. 917‰, 7.99g.No longer availableDim. 48,70 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#86Een massief houtgesculpteerde Dagobert stoel met centraal een mannenportret.
A solid wood-carved Dagobert chair with a central portrait of a man.No longer availableDim. 108 x 66 x 50 cmEstimate: € 150 / 250 -
#270Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct. en tanzanite met een gezamenlijk gewicht van +- 1,60 ct.
#157Een marmeren beeld van een roofvogel, medio 1920.
#328AhuraEen Chinees koppel in wit porselein met gouden accenten, gemerkt Ahura. Made in Italy.
A Chinese couple in white porcelain with gold accents, marked Ahura. Made in Italy.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#334“Turfhoeves”. Een tekening, pastel op papier, onderaan gesigneerd, gedateerd 1916.
"Turf Farms". A drawing, pastel on paper, signed at the bottom, dated 1916.No longer availableDim. 39 x 58 cmEstimate: € 60 / 90 -
#275Een octagonaal bijzettafeltje in albast met floraal inlegwerk in malachiet.
An octagonal side table in alabaster with floral inlay in malachite.No longer availableDim. 48 x 53 x 53 cmEstimate: € 40 / 60