#89Een oude spiegel in deels vergulde kader.
#399Een modernistische spiegel met geslepen spiegelrand.
#236Een laat 19e eeuwse verstelbare staande spiegel.
#204Een spiegel met vergulde kader naar barok voorbeeld.
#375Een geslepen spiegel met een kader in art-deco houtsnijwerk.
A beveled mirror with an art-deco carved wooden frame.No longer availableDim. 70 x 84 cmEstimate: € 40 / 60 -
#32Een spiegel in bronzen kader met de afbeelding van Hermes, Mercurius zijn caduceus met slangen en griffioenen.
A mirror in a bronze frame with the image of Hermes, Mercury with his caduceus featuring snakes and griffins.No longer availableDim. 48 x 36 cmEstimate: € 50 / 70 -
#104DeknudtEen vintage geslepen spiegel met houten kader en verguld geornamenteerde details. Met label gemerkt “Deknudt”.
A vintage cut mirror with a wooden frame and gilded ornamental details. Marked with label "Deknudt".No longer availableDim. 125 x 65 cmEstimate: € 120 / 180 -
#322Een spiegel in vergulde kader.
A mirror in a gilt frame.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 50 / 80
#337“Fu Xing”. Een Chinees porseleinen beeldje.
#153“ΤΗΣ ΚΑΙΝΗΣ ΔΙΑΘΗΚΗΣ ΑΠΑΝΤΑ NOVI TESTAMENTI” Het nieuwe testament in Grieks en Latijn. Een editie uit 1622 door Ioannes Billium (John Bill) in London. Deze editie heeft notities door Robertus Stephanus (Robert Estienne), Joseph Scaliger, en Isaac Casaubon.
"The New Testament of the Novum Testamentum" in Greek and Latin. An edition from 1622 by Ioannes Billium (John Bill) in London. This edition includes notes by Robertus Stephanus (Robert Estienne), Joseph Scaliger, and Isaac Casaubon.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#328AhuraEen Chinees koppel in wit porselein met gouden accenten, gemerkt Ahura. Made in Italy.
A Chinese couple in white porcelain with gold accents, marked Ahura. Made in Italy.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#148Steiff, GermanyEen beer, Picknick-Bär, Steiff, nr 420108, Steiff club edition, 1997, Met flesje en bord, in zijn originele verpakking.
A bear, Picknick-Bär, Steiff, no. 420108, Steiff club edition, 1997, With bottle and plate, in its original packaging.No longer availableDim. 35 cmEstimate: € 200 / 300 -
#316Een houten Art Deco staande lamp met ronde voet en 2 etagères.
#13H. Bequet, QuaregnonEen lot meerkleurig Belgisch porselein, bestaande uit een schaal en karaf met vegulde lijnen en florale details in het reliëf. Onderaan gemerkt.
A lot of multi-colored Belgian porcelain, consisting of a bowl and carafe with gilded lines and floral details in relief. Marked at the bottom.No longer availableDim. 13,5 x Ø 33 & 34 cmEstimate: € 60 / 90 -
#384“Conseil De Guerre Romain”, een lot van 2 oude etsen.
"Conseil De Guerre Romain", a lot of 2 old etchings.No longer availableDim. 16 x 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#349“Meisjesportret”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, niet gesigneerd.
"Girl portrait", a painting, oil on panel in a gilded frame, unsigned.No longer availableDim. 51 x 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
A set of 8 mahogany dining chairs with upholstered seats in modern reupholstery.No longer availableDim. 89 x 46 x 50 cmEstimate: € 120 / 180