#236Een laat 19e eeuwse verstelbare staande spiegel.
#204Een spiegel met vergulde kader naar barok voorbeeld.
#322Een spiegel in vergulde kader.
A mirror in a gilt frame.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#104DeknudtEen vintage geslepen spiegel met houten kader en verguld geornamenteerde details. Met label gemerkt “Deknudt”.
A vintage cut mirror with a wooden frame and gilded ornamental details. Marked with label "Deknudt".No longer availableDim. 125 x 65 cmEstimate: € 120 / 180 -
#89Een oude spiegel in deels vergulde kader.
#32Een spiegel in bronzen kader met de afbeelding van Hermes, Mercurius zijn caduceus met slangen en griffioenen.
A mirror in a bronze frame with the image of Hermes, Mercury with his caduceus featuring snakes and griffins.No longer availableDim. 48 x 36 cmEstimate: € 50 / 70 -
#375Een geslepen spiegel met een kader in art-deco houtsnijwerk.
A beveled mirror with an art-deco carved wooden frame.No longer availableDim. 70 x 84 cmEstimate: € 40 / 60 -
#399Een modernistische spiegel met geslepen spiegelrand.
A modernist mirror with a beveled mirror edge.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 60 / 90
#267Wim FlandersPeriod: °1943Een aluminium koersfiets, Flanders Stelvio, grijs, maat 46, 24 versnellingen.
An aluminum racing bike, Flanders Stelvio, gray, size 46, 24 speeds.No longer availableDim. maat 46Estimate: € 100 / 120 -
#181Michau, à ParisEen rijkelijk versierde vergulde cartelklok in Lodewijk 16de stijl, 19de eeuws. Twee barstjes links en één rechts.
A lavishly decorated gilt cartel clock in Louis XVI style, 19th century. Two small cracks on the left and one on the right.No longer availableDim. 92 x 42 cmEstimate: € 2200 / 2600 -
#327Anton Bräuer SchönbachEen antiek houten Zither, binnenin met label gemerkt “Anton Bräuer Schönbach”, in originele kist. Te herstellen staat.
An antique wooden Zither, labeled "Anton Bräuer Schönbach" inside, in original case. In need of restoration.No longer availableDim. 61 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#105Een zilveren broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct. Omstreeks 1900. (2 kleine steentjes ontbreken).
A silver brooch set with old-cut diamonds with a total weight of approximately 4 ct. Circa 1900. (2 small stones missing).No longer availableEstimate: € 800 / 1000 -
#107Een lot van 7 diverse Tibetaans en Nepalees etnische artefacten.
#60Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,74 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.74 ct in total.No longer availableDim. 6,30 gEstimate: € 800 / 900 -
#208Een massief houten barkast met Gotisch snijwerk en smeedijzeren beslag.
"Still life with set table", a painting, oil on panel, signed H. Kokken.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 100 / 150