#541
Een wit marmeren tuinvaas op grijs marmeren voet.
#564
“Portret”. Een collage op papier. Draagt handtekening ‘2-8-67 Citroen’.
#528
Een Chinese porseleinen eend.
Un canard en porcelaine chinoise.No longer availableDim. 23 x 16 cmEstimate: € 70/80 -
#23Cleybergh
Een handgemaakte jardinière van glas. Gemerkt.
#619Hermes
Een zijden foulard
Un foulard de soie.No longer availableEstimate: € 170/250 -
#392
Een paar plaasteren zuilen.
#482Want Benny
#585
Een ronde hallantaarn bestaande uit een oranje glaspasta coupe gevat in smeedijzer met een bloem-en bladmotief. Drie externe lichtarmen met glaspasta lampenkappen gemerkt Degué en met verlichting in de coupe.
#285
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif en or rose serti de diamants taillés en brillant d'un poids combiné de ± 0,18 ct. Et d'un péridot de ± 6,50 ct.No longer availableDim. 6,04 gEstimate: € 650/750 -
#746
Een reeks van negen smeedijzeren kandelaars met elk vijf kaarsenhouders.
#94E. Jacobs
“De brief”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#646
Commode récente de style Louis XV à décor de marqueterie d’imitation et avec tablette en marbre.No longer availableDim. b: 97 cmEstimate: € 200/240