#386Twee handgeknoopte Morikarpetjes van wol.
#434“Gestileerde herder met zijn hond”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
”Berger stylisé et son chien”. Huile sur panneau. Signature illisible.No longer availableDim. 50 x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#750Christofle.Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal. Op dienblad. Gemerkt.
#108Royal Worcester“The King Arthur plates”. Een serie van zes porseleinen borden, gedecoreerd met scènes uit het verhaal van Koning Arthur. Allen in originele doos.
#67Een houten schildersmodel in de vorm van een paard.
#248Theo CarrierBronzen engel, als jardinière. Gesigneerd.
Une jardinière en forme d’ange en bronze. Signée.No longer availableDim. H. 125 cmEstimate: € 300 / 400 -
#180Een parelsnoer van azuriet en malachiet.
#58Een paar karaffen van geslepen rood glas.
Paire de carafes en verre taillé rouge.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60