Similar lots by type
-
#380Een sobere kapstok met vier Delftse tegels.
Portemanteaux sobre décoré de quatre carreaux de Delft.No longer availableDim. b: 74 cmEstimate: € 50 / 70 -
#779Een eikenhouten wijnrekje voor negen flessen.
Etagère à bouteilles en chêne. Place pour neuf bouteilles.No longer availableDim. b: 61 cmEstimate: € 30 / 40 -
#384Een eikenhouten wandkapstok met zeven haken.
Portemanteaux mural en chêne, sept crochets.No longer availableDim. b: 153 cmEstimate: € 50 / 80 -
#772Een apothekerskastje van zwartgelakt hout.
Meuble de pharmacie en bois noirci.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 40 / 60 -
#726Een krantenrekje in drie niveaus met getorste zuiltjes.
Etagère à journaux à trois niveaux et aux colonnettes torsadées.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 30 / 50 -
#566Een tweedeursgarderobe van gefineerd hout, versierd met inlegwerk van fruithout en paarlemoer in de vorm van bloemen en vogels.
Une garde robe en bois de placage à deux portes, décoration de bois incrusté et nacre en forme de fleurs et oiseaux.No longer availableDim. 184 x 143 x 50 cmEstimate: € 180 / 220 -
#604Een eikenhouten eendeursvitrine met een uitsparing. Bovenaan versierd met een bloemenguirlande.
Vitrine à une porte en chêne avec une niche. Le dessus décoré d’une guirlande de fleurs.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 100 / 120 -
#820Een grenenhouten nachtkastje met een deur onder en lade.
Une table de nuit en pin avec une porte et un tiroir.No longer availableDim. 86 x 37 x 45 cmEstimate: € 20 / 30 -
#600Een piëdestal van gefineerd hout met koperinlegwerk in de stijl van Boulle. Met marmeren blad.
Un piédestal en bois de placage et incrusté de cuivre, dans le style de Boulle. Avec une tablette en marbre.No longer availableDim. h: 123 cmEstimate: € 320 / 400 -
#386Een rustiek eikenhouten bijzettafeltje.
Table d’appoint de type rustique en chêne.No longer availableDim. l: 80 cmEstimate: € 40 / 50 -
#765Paar antieke houten kerkstoelen met rieten zit.
Paire de chaises d’église anciennes aux sièges canées.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#370Een reeks van vijf rustieke armstoelen.
Suite de cinq fauteuils rustiques.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#415Een hangkastje met twee deurtjes en een lade. Een maîtrisemeubeltje uit de XIXe eeuw.
Petit meuble à suspendre ouvrant à deux portes et un tiroir. Meuble de maîtrise du XIXe siècle.No longer availableDim. 39 x 33 x 21 cmEstimate: € 80 / 100 -
#330Vintage salontafeltje uit teak met omkeerbaar blad.
Table de salon vintage en bois de teck à tablette réversible.No longer availableDim. H: 32,5 cm . 70,5 x 70,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#599Een piëdestal van gefineerd hout met koperinlegwerk in de stijl van Boulle. Met marmeren blad.
Piédestal en bois de placage aux incrustations de cuivre jaune dans le goût de Boulle. Tablette en marbre.No longer availableDim. h: 123 cmEstimate: € 320 / 400 -
#396Een eikenhouten nachtkastje met een lade, een deurtje en een wit marmeren blad.
Une table de chevet en chêne avec un tiroir, une petite porte. Tablette en marbre blanc.No longer availableDim. H. 81 cmEstimate: € 20 / 40 -
#379Een rond eikenhouten tafeltje op driehoekige poot. Het blad met drie klapblaadjes.
Petite table ronde en chêne sur tripode. Tablette à trois abattants.No longer availableDim. Ø: 75 cmEstimate: € 50 / 70 -
#206Een Georgian bureau van mahoniehoutfineer met twee maal drie laden aan de zijkant en drie laden in de gordel. Het blad bekleed met kalfsleder.
Bureau Georgian double face en placage d’acajou ouvrant à deux fois trois tiroirs des deux côtés et de trois tiroirs en ceinture. Tablette recouverte de vachette.No longer availableDim. 137 x 75 cmEstimate: € 250 / 350 -
#666Een lage commode met twee kleine en een grote lade.
Commode basse ouvrant à deux petits et un plus grand tiroir.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 50 / 100 -
#389Een speeltafel van gefineerd mahoniehout met vouwblad.
Table à jeux en placage d’acajou. Tablette abattante.No longer availableDim. b: 81 cmEstimate: € 40 / 60 -
#569Een wandkapstok met één lade en een ovale spiegel, versierd met een gesculpteerd decor van strikken en bloemen. Begin XXe eeuw.
Porte manteaux de vestibule ouvrant à un tiroir central en dessous d’un miroir ovale décoré de noeuds et de fleurs. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 208 cmEstimate: € 100 / 120 -
#586Een Engels bureau met drie laden in de gordel en een kalfslederen blad.
Bureau anglais ouvrant à trois tiroirs en ceinture, tablette recouverte de vachette.No longer availableDim. b: 158 cmEstimate: € 200 / 240 -
#756Een eikenhouten salontafel met een gecanneerd blad onder glas.
Table de salon en chêne à tablette cannée sous verre.No longer availableDim. 52 x 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#425Een mahoniehouten armstoel met gecanneleerde poten.
Fauteuil en acajou aux pieds cannelés.No longer availableEstimate: € 50 / 60
Other lots in this auction
-
#66Een tafelvitrine van notenhoutfineer met los dienblad.
Une vitrine de table en bois de placage avec plateau.No longer availableDim. b: 66 cmEstimate: € 100 / 120 -
#804Richard BaseleerPeriod: 1867 - 1951“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 300 / 400 -
#541Een polychrome netsuké van gebeeldhouwd ivoor met voorstelling van een keizer op zijn troon. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Un netsuké en ivoire sculpté polychrome, représentant un empereur sur son trône. Travail japonais, début XXième siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#12Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit 17 wijnglazen (fluiten, rode wijn en witte wijn) en een driedelig toiletgarnituur.
Un lot d'objets en cristal incolore, dont 17 verres à vin (flûtes, verres à vin rouge et verres à vin blanc) et une garniture de toilette en trois pièces.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#18Een lot porselein, bestaande uit een vaas met een verzilverd decor van gebladerte en een dienblaadje met een meerkleurig bloemendecor in verzilverd montuur. Een handvat van het tweede te herstellen.
Un lot d'objets en porcelaine, comprenant une urne avec un décor de feuillage argenté et un petit plateau de service à décor fleuri et montures argentées. Une poignée de ce dernier est à réparer.No longer availableDim. h: 20 cm Ø: 25 cmEstimate: € 20 / 30 -
#509“Compositie”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Rasa (?). Lichte beschadiging.
"Composition". Huile sur panneau. Porte une signature: Rasa. Quelques légers dégâts.No longer availableDim. 24,5 x 83 cmEstimate: € 100 / 120 -
#459Paleis voor Schone Kunsten, Brussel. “Trésors d’art de la Chine”. Een kunstboek. 1982.
Palais des Beaux Arts, Bruxelles. "Trésors d'art de la Chine". Un livre d'art. 1982.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#246Een verlengbare tafel van gebeeldhouwd eikenhout met vier balusterpoten in verbinding.
Table à allonges en chêne sculpté sur quatre pieds balustres à entretoise.No longer availableDim. 160 (300 verlengd) x 100 cmEstimate: € 120 / 200 -
#178Etui met toiletstel in schildpad.
Un étui contenant une garniture de toilette en tortue.No longer availableEstimate: € 320 / 360 -
#2Een kruik in de vorm van een zittende figuur van Brussels aardewerk in de geest van de Engelse ‘toby jugs’.
Cruche en forme d’un homme assis du XVIIIe siècle. Faïence de Bruxelles.No longer availableDim. H: 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#274Verguld bronzen beeldje van een jonge Griekse vrouw zittend op een zuiltje. Met marmeren voetstuk.
Une statue en bronze doré représentant une jeune femme grecque assise sur une colonne. Sur socle en marbre.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 50 / 70 -
#652Yves Rhayé“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 129 x 129 cmEstimate: € 500 / 600

