#536Ghoum
Een Perzisch karpet van natuurzijde.
#120
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 1,50 ct.No longer availableDim. 6,80 gEstimate: € 600/800 -
#185
Een opgezette reeënkop.
#466
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#228
19de eeuws zwart kruit percussiewapen. Onleesbaar gemerkt ‘U.S. - ...’
Arme à percussion à poudre noire du XIXe siècle. Illisiblement marquée 'US - ...'No longer availableDim. 140 cmEstimate: € 120/200 -
#444
“Abstract zittend naakt.” Gemengde techniek op doek. Draagt handtekening.
#6
Een notenhouten lage stoel met fluwelen bekleding in Lodewijk XVI-inspiratie.
#635
Een piëdestal van bruingepatineerd kunststof, gedragen door een jongeman.
#495
#264
Een goudgepatineerde ronde spiegel in Lodewijk XVI-inspiratie.
#212Jules De Cort
“Buitenzicht op een kerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue extérieure d'une église". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 cm x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#429
“Pierre - Aalst”. Naambord van een boot.
"Pierre-Alost". Plaque signalétique d'un bateau.No longer availableDim. 210 cm x 21 cmEstimate: € 120/140