#151
Een glazen vaas met een geëtst bladerdecor. Draagt handtekening “Muller Frères.
#450
Een art deco vaas van Booms glas met een geëtst decor.
#308
#677
Een vaasje van Booms glas met een tinnen bloemendecor.
#455
Een art deco vaas van geel glas met een bloemenmotief.
#399
Een lot kleurloos glas en kristal, waaronder een kandelaar van Val St. Lambert.
#451
#361
#144
#73
Een schenkkan van kleurloos kristal. XIXe eeuw.
Une verseuse en cristal incolore. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 80/100
#624
#661
Een paar gemberpotten van Chinees porselein.
#482
“Balinese vrouwen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#442
“Herbergscène”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
#118
Drie stuks zilver waaronder een doosje, een ovale en rechthoekige borstel.
#289René EngelenPeriod: 1897 - 1971
“Sloep aan het water”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Chaloupe sur la mer”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 x 36 cmEstimate: € 120/160 -
#141
Een oude kauwgomballenautomaat van roodgepatineerd metaal.
#276Kirman Lavar
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#524Paul Poisson
“Ode aan Van Tuerenhout”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1970.
“Ode à Van Tuerenhout”. Huile sur panneau. Signé et daté 1970.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 80/120 -
#516
Een lange Anatolische kelim met geometrische motieven.
#102
Het weesgegroet in Latijn. Rijkelijk gedecoreerd met aquarel en goudverf op papier. XIXe eeuw. In vergulde kader achter glas.
“Avé Marie” en latin. Aquarelle sur papier et dorures. Encadrée sous verre.No longer availableDim. 96 x 79 cmEstimate: € 50/60 -
#362Ch. Demets
“Jack Russels”. Een paar aquarellen op papier. Gesigneerd en gedateerd 1913.
“Jack Russels”. Deux aquarelles sur papier. Signés et datés 1913.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 40/60