#425Een paar tuinvazen in classicistische stijl van terracotta op voetstuk.
#798Een paar natuurstenen honden.
#796Een beeld van een staande Boeddha.
#365Swatch IronyEen roestvrij stalen herenhorloge. Water resistant.
#787Een sobere houten hallbank.
#415Een paar gietijzeren jardinières in classicistische stijl.
#765Luchter van geslepen glas en metaal. Acht lichtarmen.
#764Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.
#772Een gesculpteerde houten hangvitrine.
#419Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
#785“Leeuw en leeuwin”. Een beeld van natuursteen.
#800Een paar wit marmeren zuilen.
#783“Bacchus”. Een marmeren beeld.
#790Een paar wit marmeren tuinvazen.
#799Een paar levensgrote liggende stenen leeuwen.
#795Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.
#797Een paar stenen leeuwen.
#635Groot eikenhouten buffet met twee deuren. XIXde eeuw.
#285Een paar natuurstenen watergoden. Sokkel: 49 x 177 x 68 cm.
Une paire de divinités des eaux en pierre. Socle: 49 x 177 x 68 cm.No longer availableDim. H. 99 cm, L. 168 cmEstimate: € 10000 / 12000
#449“Bloemenstilleven”. Een églomisé. Onduidelijk gesigneerd.
#277“Victoire”. Een beeld van bruingepatineerd brons op arduinen sokkel.
“Victoire”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 200 / 240 -
#112Van Loon“Romantisch rivierlandschap”. Olieverf op paneel achter glas. Gesigneerd.
#683CapodimonteEen buste van Toetanchamon van meerkleurig en verguld porselein naar ontwerp van Mario Pegoraro. Genummerd 279/1000. We voegen er een gelijkaardige buste van Nefertete aan toe, genummerd 878/1000.
Buste de Toutânkhamun en porcelaine polychrome et doré d’après un modèle de Mario Pegoraro. Numéroté 279/1000. Nous ajoutons un buste de Néfertiti numéroté 878/1000.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#329Een antiek handgeknoopt Oosters tapijt.
#404Een lot blauw kristal, bestaande uit een designcoupe, een asbak en een lampenvoet.
#185Jaeger-LecoutreEen 18 karaats geel gouden herenhorloge. Genummerd.
#100MarmiEen dameshorloge met armband van 18 karaats wit goud.
#546Een kaptafel van gefineerd hout met wit marmeren blad en met drie grote en drie kleine laden.
Coiffeuse en bois de placage à tablette de marbre blanc. Trois grands et trois petits tiroirs.No longer availableDim. b: 115 cmlEstimate: € 120 / 200 -
Plat en argent 925‰, présenté à l’Ambassadrice Belge en Equateur. 2006.No longer availableDim. 716 gEstimate: € 350 / 400