Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Naamse theepot en melkkan met zilveren montuurtjes.

Een Naamse theepot en melkkan met zilveren montuurtjes.

Une théière de Namur et un pot à lait, montures en argent.
Dim. h: 11 & 18 cm
SKU: 1112180121.
Category: Aardewerk.
Auction day: 11 December 2018 19:00
Catalogue #121
Estimate: € 120 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #143

    Een paar achthoekige dekselvazen van blauw en wit aardewerk, versierd met een leeuw op het deksel. Delft.

    Paire de vases couverts octogonaux en faïence bleue et blanche. Couvercles surmontés d’un lion.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #147

    Een vijfdelig kaststel van meerkleurig aardewerk, versierd met een landschapsdecor, bestaande uit een jardinière, een paar grote en een paar kleine vaasjes.

    Garniture cinq pièces en faïence polychrome décorée d’un paysage. Comprenant une jardinière, une paire de grands et une paire de plus petits vases.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #688

    Een driedelig kaststel van kobaltblauw en verguld aardewerk met meerkleurige romantische decors.

    Une garniture de cheminée en faïence bleu Cobalt et dorée, décors romantiques.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #384

    Drie verschillende borden van meerkleurig aardewerk. XVIIIe eeuw. restauraties en randschade.

    Trois assiettes différentes en faïence polychrome. XVIIIème siècle. Réparations et dégâts au bords.
    No longer available
    Dim. Ø: 27 - 35 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #657

    Twee borden van Delfts aardewerk, waarbij één pauwstaartbord met gele rand. XVIIIe en XIXe eeuw. Het eerste met randschade en gerestaureerd.

    Deux assiettes en faïence de Delft, dont une à décor de queue de paon et bord jaune. Dégâts mais restaurée.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 & 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #402

    Een gevarieerd lot Aziatisch porselein en aardewerk, bestaande uit dozen, kommen, vaasjes, kopjes, enz.

    Un lot de faïence et porcelaine asiatique, comprenant des boîtes, bols, vases, tasses, etc...
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #678

    Twee schotels met blauw op witte landschapdecors, waarbij één Chinese van porselein en één Engelse van aardewerk.

    Deux plats à décor bleu sur blanc de paysages, dont un plat en porcelaine de Chine et l’autre en faïence anglaise.
    No longer available
    Dim. 32 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #775

    Een lot van acht verschillende kannetjes van Lusterware.

    Un lot de huit verseuses différentes de Lusterware;
    No longer available
    Dim. h: 12 - 18 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #367

    Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met bloemendecor. Onderaan gemerkt van de Porseleynen Fles. Met certificaat. Zeer kleine restauratie aan de kraag.

    Un grand vase à couvercle en faïence polychrome, décor de fleurs. Marque sous la base, Porseleynen Fles. Avec certificat. Toute petite restauration au col.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #750

    Zes klepkannen van meerkleurig Brussels aardewerk, waarbij vier met mankerend deksel. XVIII en XIXe eeuw.

    Six pichets couverts en faïence de Bruxelles, dont quatre sans couvercle. XVIIIème et XIXème siecle.
    No longer available
    Dim. h: 16 - 21 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #759

    Twee knobbelvazen van blauw en wit Delfts aardewerk. Eén met gerestaureerde rand. XVIIIe eeuw.

    Deux vases nodule en faïence de Delft bleue et blanche. Un vase restauré. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #445

    Een lot vazen: drie dekselvaasjes (zonder deksels), zeven buikvaasjes en een hoornvaasje van Delfts aardewerk met blauw op witte decors. XVIIIe en XIXe eeuw. Verscheidene met randschade.

    Un lot de vases: trois vases à couvercle mais sans couvercles, sept vases à panse et un vase cornet en faïence de Delft bleue et blanche. XVIIIème siècle et XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 20 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #157

    Een zeldzame Brusselse klepkan in Lodewijk XV-stijl. XVIIIe eeuw.

    Une verseuse de Bruxelles remarquable style Louis XV. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #693

    Een paar XIXde eeuwse olielampen uit aardewerk en geel koper.

    Une paire de lampes à huile du XIXème siècle en faïence et cuivre jaune.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #276

    Een schotel van meerkleurig aardewerk met een voorstelling van de dood van Frederick ten Boven op 6 augustus 1724. Gerestaureerd.

    Un plat en faïence polychrome, représentation de la mort de D-Frederick ten Boven le 6 août 1724. Restauré.
    No longer available
    Dim. Ø; 58 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #586

    Een handgeknoopt wollen Bocharatapijt.

    Un tapis Bouchara en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 240 x 333 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #473

    Een Afrikaans houten masker, bovenaan getooid met twee vogels.

    Un masque africain en bois, décoration de deux oiseaux au dessus.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #32

    Een oude kaart van Brabant uit een atlas. Laat XVIIIe eeuw.

    Une carte du Brabant ancienne venant d’un atlas. Fin XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 42 x 52 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #470

    “Abstract”. Olieverf op paneel. Draagt opdracht op verso.

    ”Abstrait”. Huile sur panneau. Porte une dédicace.
    No longer available
    Dim. 60 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #343

    Lot boeken. 6 stuks. Dr Bilz e.a. “De Nieuwe Natuurgeneeswijze”. Ed. Dekam, Amsterdam (2 delen). Dr. P.L. Muller“Onze Gouden Eeuw”. Ed. De Nederlandsche Boekhandel, Antwerpen (3 delen). Dr. Jac. P. Thysse. “Onze Groote Rivieren”. Ed. Verkades Fabrieken, Zaandam 1938.

    Un lot de livres, 6 pièces: Dr Bilz e.a. “De Nieuwe Natuurgeneeswijze”. Ed. Dekam, Amsterdam (2 volumes). Dr. P.L. Muller“Onze Gouden Eeuw”. Ed. De Nederlandsche Boekhandel, Anvers (3 volumes). Dr. Jac. P. Thysse. “Onze Groote Rivieren”. Ed. Verkades Fabrieken, Zaandam 1938.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #328

    Een koperen lamp met vier lichtpunten in de vorm van bloemen.

    Une lampe en cuivre à quatre points lumineux en forme de fleurs.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #679

    Een sierdolk in Muranoglas gegoten.

    Une dague de décoration en verre Murano moulé.
    No longer available
    Dim. l: 37 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #702

    Een ronde spiegel met eikenhouten kader.

    Un miroir rond, cadre en chêne.
    No longer available
    Dim. Ø 38 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #31

    Een antieke karnton.

    Une baratte ancienne.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #85

    Twee maal 50 ecu van 1987. Goud 900‰.

    Deux lots de 50 ecu de 1987. 900 ‰ or.
    No longer available
    Dim. 34,52 g
    Estimate: € 650 / 800
  • #654

    Twee pijpen van meerkleurig Chinees porselein met koperen monturen, versierd met een decor van bloemen en vogels.

    Deux pipes en porcelaine de Chine polychrome, montures en cuivre, décor de fleurs et d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 15 en 7 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #316

    Een gebeeldhouwd salongarnituur in Louis-Philippestijl, bestaande uit twee fauteuils en een zitbank. Bekleding versleten en poot van de zitbank beschadigd.

    Un ensemble de salon sculpté style Louis Philippe, comprenant deux fauteuils et un canapé. Le revêtement est usuré et un pied de canapé est endommagé.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More