#362Een barokke spiegel van gebeeldhouwd notenhout.
#389Een wandspiegel van gesculpteerd eikenhout.
#524Een spiegel van geslepen glas in Art Deco stijl.
#759Een ovale spiegel van verguld hout, versierd met rozen.
#749Een wandspiegel van verguld hout in Lodewijk XV-stijl.
#739Een ovale spiegel van verguld hout.
Miroir ovale en bois doré.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 50 / 70 -
#765Een staande spiegel van gesculpteerd en verguld hout.
Miroir en chêne sculpté décoré d’une guirlande de fleurs aux deux côtés.No longer availableDim. 156 x 93 cmEstimate: € 80 / 100
#55DialogueEen zilveren vulpen met ‘Iridium-point’.
Stylo en argent à la pointe d’iridium.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#53HutschenreutherEen brede kandelaar van polychroom en verguld porselein, versierd met twee musicerende putti. Onderaan gemerkt.
Large candélabre à quatre lumières en porcelaine polychrome et dorée surmonté de deux putti musiciens. Marque sous la base.No longer availableDim. b: 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#498“Pauw”. Verguld hout versierd met gekleurde spiegeltjes. Indonesië.
“Paon”. Une statue en bois doré aux petits miroirs colorés. Indonésie.No longer availableDim. h 70 cmEstimate: € 50 / 70 -
#533“Ridder”. Een gestilleerd beeld van geglazuurd aardewerk. Met stempel.
#457Een Peruviaanse wandkandelaar in blauw en wit aardewerk.
Applique péruvienne en faïence bleue et blanche.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#136Een buffetkast van gefineerd mahoniehout versierd met bloemenmarquetterie. Centraal twee deuren onder twee laden. Links en rechts vitrine. Zwaar blad van groen geaderd wit marmer. Omstreeks 1900.
Buffet en placage d’acajou à décor de fleurs marquetées. Le centre à deux portes en dessous de deux tiroirs. Deux vitrines de coin. Tablette épaisse en marbre blanc veiné vert. Début XXe siècle.No longer availableDim. 107 x 200 x 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#227“De wasvrouw”. Een beeldje van zwartgepatineerd brons.
#447Twee Afrikaans gesculpteerde houten beeldjes.
#552“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Draagt monogram FKC.
“Vue de ferme”. Huile sur panneau. Porte le monogramme FKC.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 30 / 40