Other lots in this auction
-
#227
Een Lodewijk XVI kolompendule van wit marmer en verguld brons. Met slinger en sleutel. Dekglaasje manco. Lichte schade aan de hoek links achter.
Une pendule à colonnes Louis XVI en marbre blanc et bronze doré. Avec manivelle et clé. Verre de protection manquant. Légers dégât au coin arrière gauche.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 450 / 550 -
#267Val St. Lambert
Een conische vaas van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Un vase conique en cristal vert doublé et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 90 / 110 -
#76
Drie gietijzeren raamvoorhangen/ -versieringen.
Trois couvre-fenêtres / décorations en fonte.No longer availableDim. b: 125 cmEstimate: € 120 / 200 -
#266
Een gebeeldhouwd eikenhouten nis in barokke stijl. XIXe eeuw.
Une niche en chêne sculpté de style baroque. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 120 / 200 -
#373
Een lot van zes encyclopedieën:- “Antiek encyclopedie”- “Internationaal lexicon van de moderne beeldende kunst”- “Encyclopedie van de kunst”- “Knaurs lexikon Abstraker Malerei”- “De grote encyclopedie van het antiek”- “Encyclopedische gids antiek”
Un lot de six encyclopédies: - “Antiek encyclopedie”- “Internationaal lexicon van de moderne beeldende kunst”- “Encyclopedie van de kunst”- “Knaurs lexikon Abstraker Malerei”- “De grote encyclopedie van het antiek”- “Encyclopedische gids antiek”No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#122Jean Larronaire
“Solitude”. Aquarel en potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘74.
Solitude . Aquarelle et crayon sur papier. Signé et daté 74.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 40 / 50 -
#505
Een gepolychromeerd zonvormig metalen uithangbord.
Une enseigne en métal polychrome en forme de soleil.No longer availableDim. Ø: 63 cmEstimate: € 160 / 200 -
#238
“Faun met geit”. Een Weens bronsje in twee delen. Gesigneerd ‘Mangreb’.
Faune à la chèvre . Un bronze viennois en deux parties. Signé Mangreb.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#498
Veertien diverse porseleinen borden met Cantondecors. Chinees werk.
Quatorze assiettes en porcelaine différentes avec des décorations Canton. Travail chinois.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 140 / 200 -
#472Goebel
Artis Orbis. Een rechthoekige schotel met een afbeelding naar Klimt, genummerd 383/1500 en een ronde schotel met een afbeelding naar Rosina Wachtmeister, genummerd 985/1000.
Artis Orbis. Une assiette rectangulaire avec une image d'après Klimt, numérotée 383/1500 et une assiette ronde avec une image d'après Rosina Wachtmeister, numérotée 985/1000.No longer availableDim. 36 x 30 & Ø 41 cmEstimate: € 60 / 80 -
#276
Een niervormig bijzetmeubeltje van gefineerd hout met twee laden en een roze marmeren blad.
Une table rognon d'appoint en bois de placage avec deux tiroirs et une tablette en marbre rose.No longer availableEstimate: € 65 / 80 -
#370
Een paar uit drie panden opgebouwde houten luiken.
Une paire de volets en bois à trois pans.No longer availableDim. 80 x 52 cmEstimate: € 50 / 100