Similar lots by type
-
#517
Een set van 2 geglazuurde keramische Chinese vazen met fauna en flora in het decor.
A set of 2 glazed ceramic Chinese vases featuring fauna and flora in the decoration. -
#586
Een 19e eeuws heiligenbeeld in terracotta, onderaan gerestaureerd en mist één hand.
A 19th-century terracotta religious statue, restored at the bottom and missing one hand. -
#528
Een paar groot formaat Chinese porseleinen balustervazen, famille noir, meerkleurig met diverse taferelen versierd, op hout gesculpteerde sokkels. Onderaan gemerkt. Midden 20e eeuw, stijl Qing Long.
A pair of large Chinese porcelain baluster vases, famille noir, decorated in various colored scenes, on carved wooden bases. Marked at the bottom. Mid-20th century, Qing Long style. -
#697
Een oud Perzisch aardewerken potje met Iznik decoratie.
An old Persian earthenware pot with Iznik decoration. -
#656
Een paar Chinese terracotta beeldjes van een duo muzikanten in geknielde zithouding.
A pair of Chinese terracotta figurines of a duo of musicians in a kneeling position. -
#662
Een art-nouveau jardinière in geglazuurd aardewerk met olijfbladeren en olijven in het decor. Vermoedelijk Frans werk.
An Art Nouveau jardinière in glazed earthenware with olive leaves and olives in the design. Presumably French work. -
#541
Een lot van 2 grote vintage design aardewerken vazen, medio ‘60-’70. Onderaan gemerkt.
A lot of 2 large vintage design earthenware vases, from the mid '60s to '70s. Marked at the bottom. -
#208
Een art deco jardinière van meerkleurig geglazuurd Vlaams aardewerk op bijhorende piëdestal. Onderaan gemerkt ‘Made in Belgium’ en genummerd 548.
An Art Deco jardiniere in multicolored glazed Flemish earthenware on matching pedestal. Marked 'Made in Belgium' and numbered 548 at the bottom. -
#262
Een geglazuurd aardewerken religieuze triptiek met de vermelding ‘Jesus condamné a mort’. Achteraan onleesbaar gesigneerd. Midden vorige eeuw.
A glazed earthenware religious triptych with the inscription 'Jesus sentenced to death'. Signed indistinctly on the back. From the mid-20th century. -
#477
Een Chinees terracotta graanpot op 3 pootjes. Vermoedelijk Han-dynastie. Herstelling aan pootje.
A Chinese terracotta grain pot on three legs. Presumably from the Han Dynasty. Repair to one leg. -
#374
Een set van 2 lampenvoeten in messing met Chinese aardewerken beelden. Schade aan de handen.
A set of 2 brass lamp bases with Chinese terracotta figures. Damage to the hands. -
#556
Een groot bas-reliëf in terracotta met als voorstelling de heilige familie in de Kerststal. Aangekocht als gemaakt door Jan Antheunis. Gerestaureerd.
A large terracotta bas-relief depicting the Holy Family in the Nativity scene. Acquired as made by Jan Antheunis. Restored. -
#157
“Liggend naakt met schedel”. Een groot beeld in terracotta beschilderd met een houtstructuur. Op een rijkelijk versierde sokkel in hout en plaaster.
"Reclining nude with skull." A large terracotta statue painted with a wood texture. Resting on a lavishly decorated wooden and plaster pedestal. -
#265Boch Frères Keramis
Een paar aardewerken vazen met rozen versierd in reliëf. Circa 1870.
A pair of earthenware vases with rose decoration in relief. Circa 1870. -
#623Gustave Van Vaerenbergh
“Damesbuste”. Een monochroom beeld in aardewerk. Gesigneerd G. V. Vaerenbergh.
"Ladies bust." A monochrome ceramic sculpture. Signed G. V. Vaerenbergh. -
#692Delfts Polychrome
Een meerkleurig, polychroom aardewerken knobbelvaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A multi-colored, polychrome earthenware knobble vase with floral decoration. Marked at the bottom. -
#394
Een grote vaas in groen geglazuurd Barbotine aardewerk in de vorm van een boomstronk. Italiaans werk.
A large vase in green glazed Barbotine earthenware in the shape of a tree trunk. Italian work. -
#568
Een set van 2 Satsuma vazen bestaande uit een dekselvaas op sokkel en een balustervaas.
A set of 2 Satsuma vases consisting of a lidded vase on pedestal and a baluster vase. -
#607
Een vintage polychroom keramisch beeld van een papegaai op een boomstronk.
A vintage polychrome ceramic sculpture of a parrot on a tree trunk. -
#621Koos Van Der KaayPeriod: 1900 - 1976
“Moeder met kind”. Een beeld in terracotta, gesigneerd Koos Van Der Kaay.
"Mother with Child." A terracotta statue, signed by Koos Van Der Kaay. -
#553Urbano / Ugo ZaccagniniPeriod: 1868-1937
“Onsterfelijken”. Een lot van 2 Italiaans polyrchoom aardewerken beelden in Ming stijl, als lampvoet met gestoffeerde kap, circa 1940.
"Immortals." A lot of 2 Italian polychrome earthenware statues in Ming style, as a lamp base with upholstered shade, circa 1940. -
#588
Een grote vintage aardewerken vaas.
A large vintage earthenware vase. -
#269
Een vroeg 20ste eeuwse jardinière in barbotine aardewerk, 3 delen in de vorm van een boomstronk. Enkele takken rondom manco, eveneens enkele scheuren.
An early 20th-century barbotine pottery jardinière, 3 parts in the shape of a tree trunk. Some branches are missing, as well as some cracks. -
#198
Een art nouveau jardinière van meerkleurig geglazuurd Vlaams aardewerk op bijbehorende piëdestal.
An Art Nouveau jardinière in multicolored glazed Flemish earthenware on its matching pedestal.
Other lots in this auction
-
#1Volkstedt Karl Ens
“Fazantenpaar”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt. Medio 1920-1940, Duitsland.
"Pheasant pair". A multicolored porcelain figurine. Marked at the bottom. Mid 1920-1940, Germany. -
#616
“Scholier met vogelnestje”. Een bronzen beeld naar een werk van Emile Bruchon. Op zwart arduinen sokkel. Met bronsgarantiestempel.
Schoolboy with bird’s nest”. Bronze sculpture after Emile Bruchon. On blackstone base. With foundery seal. -
#652J. Rousseau
“De visser”. Een zamakken beeld van een jongeman met een mand gevuld met vissen en een haakstok. Getekend J. Rousseau.
"The fisherman". A zinc alloy statue of a young man with a basket filled with fish and a fishing rod. Signed J. Rousseau. -
#238
“Damesbuste”. Een massief houten gesculpteerde busten van een jongedame op houten sokkel. Draagt een plaatje met opschrift ‘Tète de Cire - Musée de Lille’.
"Ladies bust". A carved solid wooden bust of a young lady on a wooden base. Bears a plaque inscribed 'Tête de Cire - Musée de Lille'. -
#410Waterman
Een set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen met 18 kt gouden penpunt en 1 balpen.
A set of 2 pens, including 1 fountain pen with an 18kt gold nib and 1 ballpoint pen. -
#236
Een grote massief eiken dekenkoffer met paneelfronten.
A large solid oak blanket chest with panelled fronts. -
#571
Een paar cilindervormige, Chinees porseleinen bloempotten met floraal decor.
A pair of cylindrical, Chinese porcelain flower pots with floral decoration. -
#412
Een lot van 3 stolpen met hieronder religieus polychroom biscuit beelden. Jezus mist een deel van zijn hand bij het beeld met Maria.
A lot of 3 glass domes containing polychrome religious biscuit figures. Jesus is missing part of his hand in the statue with Mary. -
#460
Een 18 kt geelgouden hanger bezet één briljantje van +- 0,05 ct.
An 18 kt yellow gold pendant set with one brilliant-cut diamond of approximately 0.05 ct. -
#366
Een kinderstoel van geplooid beukenhout met gecanneerde zitting.
A child's chair made of folded beech wood with caned seat. -
#158Delvaux
Een vintage lederen handtas. Model Brillant door Delvaux, 1971.
A vintage leather handbag. Brillant model by Delvaux, 1971. -
#531
Een gesculpteerd Chinees massief houten beeld van een gezeten Bodhisattva.
A sculpted Chinese solid wood statue of a seated Bodhisattva.