Other lots in this auction
-
#484Een zwaan, een tempelleeuw en een kat van geglazuurd Chinees aardewerk.
Un cygne, un lion de temple et un chat en faïence chinoise à glaçure.No longer availableDim. l: 9 - 11 cmEstimate: € 40 / 60 -
#319A. Ceysens“Zuiderse straatjes”. Paar pastels. gesigneerd.
”Rues du Sud”. Une paire de pastels. Signées.No longer availableDim. 47 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#645Poltromec, MilanDesign lounge chair “Oasis” van blauw en wit leder. Met chromen poten. Gemerkt met label. Goede staat. Ontwerp Daniel Landini en Andrea Manfredi.
Lounge chair design “Oasis” en cuir bleu et blanc. Pieds chromés. Marque et label. Bon état. Par Daniel Landini et Andrea Manfredi.No longer availableDim. 80 x 115 cmEstimate: € 300 / 500 -
#190Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 1,05 gEstimate: € 400 / 500 -
#605Een witgepatineerd ijzeren tuinset, bestaande uit een ronde tafel met vier stoelen.
Un ensemble de jardin, comprenant 4 chaises et une table ronde.No longer availableEstimate: € 260 / 300 -
#343Een paar XIXe eeuwse hoornvaasjes van verguld Brussels porselein onder stolpen. Eén stolp gebarsten.
Une paire de cornes du XIXème siècle en porcelaine de Bruxelles sous cloches. Une cloche avec une fissure.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 120 / 180 -
#304W. Claes“Grazende koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vaches broutant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#68Royal DuxEen paar porseleinen siervaasjes, versierd met een Chinees koppel. Onderaan gemerkt.
Une paire de petits vases, décoration d’un couple chinois. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#460Paar fauteuils van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl.
Une paire de fauteuils en noyer sculpté style Louis XV.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#461Twee koppels van meerkleurig porselein. Eén met bakfout aan de basis.
Deux couples en porcelaine polychrome. Une avec une faute de cuisson à la base.No longer availableDim. h: 12 & 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#684Een oude ligbank met verstelbaar hoofdeinde, bekleed met groen fluweel met rode Arabische motieven.
Chaise longue ancienne à tête réglable, recouverte de velours vert aux motifs arabes en rouge.No longer availableDim. l: 165 cmEstimate: € 200 / 250 -
#840Drie kleine bijzettafeltjes van eikenhout, waarvan twee met een lade.
Trois petites tables en chêne, dont deux avec un tiroir.No longer availableDim. b: 40, 49 & 53 cmEstimate: € 40 / 50

