Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Napoleon III schouwpendule van zwartgelakt hout met vier getorste zuiltjes, met messingen monturen en inlegwerk. Zonder sleuteltje.

Een Napoleon III schouwpendule van zwartgelakt hout met vier getorste zuiltjes, met messingen monturen en inlegwerk. Zonder sleuteltje.

Une pendule de cheminée Napoléon III en bois laqué noir à quatre colonnes torsadées, montures en laiton et aux incrustations.
Dim. h: 46 cm
SKU: 2509180662.
Categories: Klok, XIXe eeuw.
Auction day: 26 September 2018 19:00
Catalogue #662
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #192
    Carl Reichert
    Period: 1836 - 1918

    “St. Bernardushond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechts.

    ”Chien St. Bernard”. Huile sur panneau. Signature à droite.
    No longer available
    Dim. 11,5 x 11,5 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #186

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe met gebogen kap. De kop versierd met een rocaille met beeltenis van een gekroonde hamer. XIXe eeuw. Beschadiging aan de onderste lade binnenin.

    Une garde-robe à deux portes en chêne avec une coiffe courbée. La tête décorée d’une rocaille avec une représentation d’un marteau couronné. XIXème siècle. Dégâts au tiroir du bas.
    No longer available
    Dim. h: 250 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #163

    “Verrezen Christus”. Een gebeeldhouwd houten beeld op sokkel. Omstreeks 1600.

    ”Le Christ ressuscité”. Une statue en bois sculpté sur socle. +- 1600.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #759

    Twee verschillende Westminsterklokken.

    Deux pendules Westminster différentes.
    No longer available
    Dim. b: 75 & 60 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #631

    Een zeshoekige vaas van cloisonné op brons met een decor van bloemen en vogels en met ringen als handvatten. Onderaan gestempeld. Omstreeks 1900.

    Un vase hexagonal en cloisonné sur bronze au décor de fleurs et oiseaux , les manches en forme d’anneaux.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #719
    Utagawa Kunisada
    Period: 1786 - 1865

    “Kabuki toneelspeler”. Een Japanse houtsnede. Met uitgeverszegel van Matsumura Tatsuemon. Omstreeks 1826.

    ”Acteur Kabuki”. Une gravure sur bois japonaise. Avec sceau : Matsumura Tatsuemon. +- 1826.
    No longer available
    Dim. 36,5 x 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #216

    Een semainier van mahoniehoutfineer met een marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.

    Un semainier en bois de placage acajou et tablette en marbre. Style Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. 147 x 47 x 106 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #202

    Een antiek wandtapijt met een voorstelling met o.a. Keizer Lotharius. X

    Une tapisserie antique avec une représentation de l'Empereur Lothaire.
    No longer available
    Dim. 120 x 178 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #487

    Een lot van zes borden van Imariporselein, waarbij twee diepe. Decors van bloemen en tuinen op de vleugel en een draak op het plat. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Randschilfers.

    Un lot de six assiettes en porcelaine Imari dont deux assiettes profondes. Décors de fleurs et jardins sur les ailes et dragon sur le plat de l’assiette. Marque sous la base. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 & 24,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #361

    Een lot van vier borden van Delfts aardewerk met meerkleurige decors. Eén gerestaureerd. XIXe eeuw.

    Un lot de quatre assiettes en faïence de Delft aux décors polychromes. XIXème siècle. Une assiette à été restaurée.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #327

    Een wandklok van gebeeldhouwd en zwartgelakt perenhout. Zwarte woud.

    Une horloge murale en poirier sculpté et laqué noir. Forêt Noire.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #139

    Een devotienaaldwerk. XIXe eeuw.

    Une broderie de dévotion. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 76 x 68 (met kader)
    Estimate: € 50 / 80
  • #138

    “De Walkure - De verschijning van Brunhilde aan Siegmund”. Een rijkelijk versierde schouwpendule van brons en onyx, getooid met een beeld naar een werk van Rancoulet.

    ”La Walkyrie - L’apparition de Brunhilde à Sigmund; Une pendule de cheminée richement décorée de bronze et onyx
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #197

    Een violontafel van zwartgelakt hout, met bronsbeslag en het blad rijkelijk versierd met bloemenmarqueterie. Tijdperk Napoleon II.

    Une table violon en bois laqué noir, montures et tablette richement décorées de marqueterie fleurie. Napoléon II.
    No longer available
    Dim. 122 x 66 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #24

    “Edel koppel” Een ingekaderde tapisserie. XIXe eeuw.

    ”Couple de noblesse”. Une tapisserie encadrée. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 32 x 32 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #491

    Een cilindrische dekselpot van meerkleurig Chinees porselein met een decor van vleermuizen en bloemen. Onderaan gemerkt. Deksel gerestaureerd. Tijdperk Daoguang.

    Un pot à couvercle cylindrique en porcelaine de Chine au décor de chauve-souris et fleurs. marque sous la base. Le couvercle à été restauré.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #83
    Comtesse

    Een cartelklok van zwartgelakt hout in de geest van Neuchatel met vergulde versieringen. Met slinger en sleutel.

    Une horloge cartel en bois laqué noir dans l’esprit de Neuchatel au décorations dorées. Avec balançoire et clé.
    No longer available
    Dim. h: 39 + 14 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #402

    Twee fazanten en een aantal pluimen als XIXe eeuwse hoedenversiering.

    Deux pesants en un nombre de plumes comme décoration de chapeau. XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #482
    Ichiyusai Kuniyoshiga

    “Het verhaal van de 47 Ronins”. Een diptiek. Japanse ingekleurde houtsnede. Gesigneerd. Omstreeks 1850.

    ”L’histoire des 47 Ronines”. Une diptyque. Une gravure sur bois japonaise. Signée. +- 1850.
    No longer available
    Dim. (35 x 24) x2
    Estimate: € 120 / 200
  • #144
    Louis Delehaye

    “Ruiter bij zijn paard”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXe eeuw.

    ”Cavalier auprès de sa monture”. Huile sur panneau. Signé. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 19 x 24,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #801
    Gérard Cornelis à Liege

    Staande klok met eikenhouten kast, versierd met een tuinvaas en bloemen. Wijzerplaat van messing en tin. Luik, tijdperk Lodewijk XVI.

    Une horloge de vestibule liégeoise à gaine en chêne, décorée d’une vasque et de fleurs . Le cadran en laiton et étain. Epoque Louis XVI.
    No longer available
    Dim. 230 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #586

    Een gefineerde hoge klapsecretaire, versierd met inlegwerk, met twee deuren onder het klapblad en bovenaan een lade onder het marmeren blad. Tijdperk Empire.

    Un secrétaire haut à tablette rabattable, décoration incrustée, à deux portes en dessous de l'abattant et au dessus un tiroir en dessous de la tablette.
    No longer available
    Dim. 144 x 112 x 48 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #624

    Een mahoniehouten wieg met zwanenhals en versierd met bronsbeslag. Tijdperk Empire. Meerdere beschadigingen.

    Un berceau en acajou à col de cygne et décoré de montures en bronze. Empire. Dégâts.
    No longer available
    Dim. l: 117 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #387

    ‘Geschiedenis der zeventien Nederlanden. eerste deel’; P.H. Witkamp, Amsterdam 1873. Met een wapenkaart en houtgravuren.

    ”Geschiedenis der zeventien Nederlanden”. première partie. P.H. Witkamp, Amsterdam 1873.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30

Other lots in this auction

  • #38

    Een paar messingen kandelaars in Adamstijl.

    Une paire de candélabres en style Adam.
    No longer available
    Dim. H: 28 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #529
    Roger Somville

    “Kop”. Litho. Gesigneerd en genummerd 46/125 buiten de plaat.

    ”Tête”. Une lithographie. Signée et numérotée 46/125 hors planche.
    No longer available
    Dim. 76 x 56 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #145

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet een centrale diamant van ± 0,25 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,25 ct et brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 11,23 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #213

    Een eikenhouten hoekkast met een gemoulureerde deur.

    Encoignure en chêne à une porte moulurée.
    No longer available
    Dim. h: 200 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #727

    Ivoren netsuké in de vorm van een schildpad. Japans werk, eerste kwart XXste eeuw.

    Un netsuke en ivoire en forme de tortue. travail japonais, premier quart du XXème siècle.
    No longer available
    Dim. L. 5,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #300

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 1,01 ct. VS 1. Model Cartier.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 1,01 ct VS 1. Modèle Cartier.
    No longer available
    Dim. 10,38 g
    Estimate: € 3400 / 3600
  • #7

    Een sierschoteltje van Weens porselein, met voorstelling van een vrouw in traditionele klederdracht. Achteraan gemerkt.

    Un petit plat décoratif en porcelaine de Vienne, représentant une femme en costume traditionnel.
    No longer available
    Dim. Ø 17 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #374

    Drie borden van Straatsburgs aardewerk met verschillende decors. We voegen er twee gelijkaardige borden van Villeroy&Boch aan toe.

    Trois assiettes en faïence de Strasbourg à décors différents. Nous ajoutons deux assiettes semblables par Villeroy & Boch.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 & 28 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #705

    Een gemberpot van blauw en wit Chinees porselein met een decor van langlevenstekens. Zonder deksel.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche au décor de signes de longue vie. Sans couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #507

    “Zittende Guan Yin op Fo-hond”. Een beeld van cloisonné op rood koper. Onderaan gemerkt.

    ”Guan Yin assis sur un chien Fo”. Une statue en cloisonné sur cuivre rouge. marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #348

    Een kruisbeeld in barokke stijl en twee kerkkandelaars in renaissancestijl van messing.

    Un crucifix style baroque et deux candélabres d’église style Renaissance en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 91 & 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #53

    Een houten haardkist, bekleed met gedreven messingen voorstellingen.

    Un grand coffre en bois, montures en laiton repoussé.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 September 2018

De veiling is volledig - 805 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de dowloads pagina

25 September 2018 19:00
26 September 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More