Similar lots by type
-
#678Een verguld bronzen cartelklok in Lodewijk XV-stijl. Het werk op batterijen.
Un cartel en bronze, style Louis XV. Travail sur batteries.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 200 / 230 -
#226Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.
Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 197 x 124 x 52 cmEstimate: € 300 / 500 -
#196Een eikenhouten tweedeursbuffet in regencestijl. Omstreeks 1800.
Un buffet en chêne à deux portes, style Régence. +- 1800.No longer availableDim. 85 x 125 x 55 cmEstimate: € 300 / 500 -
#892Een art nouveau schouwklokje van bruingepatineerd plaaster, versierd met een jonge vrouw met een boek. Achteraan gesigneerd.
Une pendule de cheminée Art Nouveau en plâtre patiné brun, décoration représentant une jeune femme et un livre. Signée au dos.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 50 / 60 -
#283Th. Moore, IpswichEen koperen lantaarnklok. Gemerkt in de wijzerplaat. Met slinger en gewichten.
Une pendule lanterne. Marque dans le cadran. Avec balancier et poids.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 120 / 200 -
#604“Pastorale scène”. Aquarel op papier. XIXde eeuw.
”Scène pastorale”. Aquarelle sur papier. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø 15 cmEstimate: € 100 / 120 -
#183Een cartelklok van verguld brons in Lodewijk XV-stijl.
Un cartel en bronze doré, style Louis XV.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 360 / 380 -
#387Een lot met zeven verschillende kleine reisklokjes in diverse uitvoeringen. Met sleuteltjes.
Un lot de sept pendules de voyage, divers. Avec clés.No longer availableDim. h: 8 - 20 cmEstimate: € 70 / 100 -
#243Pierre-Emmanuel I DielmanPeriod: 1800 - 1858“Schapen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Moutons”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 21 x 29 cmEstimate: € 250 / 400 -
#148Een wandklok van gebeeldhouwd en zwartgelakt perenhout. Zwarte woud.
Une horloge murale en poirier sculpté et laqué noir. Forêt Noire.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 80 / 120 -
#676“Mannenportret”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Slijtage aan vernis.
“Portrait d’homme”. Huile sur panneau. XIXe siècle. Usures au vernis.No longer availableDim. 14,5 x 12 cmEstimate: € 150 / 200
Other lots in this auction
-
#204Louis Van KuyckPeriod: 1821-1871“Wasvrouw voor een hoeve”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd en gedateerd 1860.
”Lessiveuse, fermette”. Huile sur panneau. Monogramme et daté 1860.No longer availableDim. 39 x 32 cmEstimate: € 500 / 800 -
#376Een eikenhouten barmeubel met een lade onder het klapblad en met gesculpteerde panelen.
Un meuble bar en chêne à un tiroir sous la tablette rabattable et panneaux sculptés.No longer availableDim. b: 87 cmEstimate: € 60 / 80 -
#34Roy LichtensteinPeriod: 1923 - 1997“Seductive girl”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 18/40 buiten de plaat.
”Seductive girl”. Une eau-forte. Signée et numérotée 18/40 hors planche.No longer availableDim. 10 x 15 cmEstimate: € 100 / 120 -
#589Theepotje van Chinees porselein versierd met een hofscène met talrijke personages. Kleine schilfer aan de tuit.
Une théière en porcelaine de Chine au décor d’une scène de la court et multiples personnages. Petit éclat au bec verseur.No longer availableDim. H. 9,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#528Lot van een tafelkleed en drie tafellopertjes in veelkleurig katoen met borduurwerk met decor van dieren. Afrikaans werk.
Lot d’une nappe et trois petits couloirs de table en coton polychrome brodé à décor d’animaux. Travail africain.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#344Nestor ReymenPeriod: 1872 - 1953“Het uitkomen van de tunnel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”La sortie de tunnel”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#498Twee eironde vaasjes van meerkleurig Cantonporselein.
Deux petits vases en forme d’oeufs en porcelaine du Canton polychrome.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
#479“Interieur”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: De La-Serna.
”Intérieur”. Huile sur panneau. Porte une signature; La-Serna.No longer availableDim. 56 x 69 cmEstimate: € 200 / 300 -
#25Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,14 ct.
Une chaîne en or jaune 18 ct et pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,14 ct.No longer availableDim. 3,87 gEstimate: € 300 / 400 -
#176Een Louis Philippe secretaire van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan een lade en doucine onder het marmeren blad.
Un secrétaire à abattant Louis Philippe en bois de placage acajou à deux portes pleines sous la tablette et un tiroir et une doucine sous la tablette.No longer availableDim. 153 x 105 cmEstimate: € 200 / 240 -
#487Val St. LambertEen grote vaas van kristal, groen gekleurd in de massa.
Un grand vase en cristal, vert dans la masse.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 30 / 50 -
#47Twee vaasjes en een lampenvoet van Gouds plateelwerk. Allen gemerkt onderaan.
Deux vases et un pied de lampe en faïence de Gouda. Marques sous la base.No longer availableDim. h: 19, 27 & 32 cmEstimate: € 25 / 35

