Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een natuurstenen tuinfontein.

Een gebeeldhouwde natuurstenen tuinfontein.

Fontaine ronde à deux niveaux en pierre taillée.
Dim. h: 150 cm, Ø: 100 cm
SKU: 0812150626.
Category: Steen.
Auction day: 9 December 2015 19:00
Catalogue #626
Estimate: € 1500 / 1800
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #556

    Een grote damesbuste van een XVIIIe eeuwse dame van composiet.

    Grand buste de dame en composite, d’après le XVIIIe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 300

Other lots in this auction

  • #191

    Paar aardewerken Staffordshire hondjes.

    Paire de chiens de Staffordshire en faïence.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #289
    Médard Tytgat
    Period: 1916-1997

    “Vissersboot in de haven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1975.

    “Bateau de pêche dans le port”. Huile sur panneau. Signé et daté 1975.
    No longer available
    Dim. 52 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #600
    Enicar

    Een roestvrij stalen automatische herenhorloge.

    Montre à bracelet homme en acier inoxydable. Automatique.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #214

    “Portret van een adellijke dame”. Pastel op papier. XIXe eeuw.

    “Portrait d’une dame de qualité”. Pastel sur papier. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 70 x 55 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #360

    Een 18 karaats tweekleurige gouden schakelhalssnoer.

    Collier à maillons en or bicolore 18 ct.
    No longer available
    Dim. 53,80 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #281
    Limoges

    Een meisjesbuste van monochroom wit biscuit op een sokkel van kobaltblauw porselein.

    Buste de fille en biscuit monochrome blanc sur socle en porcelaine bleue cobalt.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #468

    “Ebisu met een grote karper achter zijn rug en een valk op de schouder”. Netsuké van heel fijn gesculpteerd ivoor. Japan, Mei-ji. Onderaan rood lakzegel.

    “Ebisu avec un grand carpe derrière le dos et un faucon sur l’épaule”. Netsuké en ivoire très finement sculpté. Japon, Mei-ji. Marque en laque rouge sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 5,3 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #247
    Limoges

    Een porseleinen eetservies, versierd met vergulde en groene randen, bestaande uit twintig diepe borden, drieënveertig grote platte borden, twintig kleine platte borden, drie schalen op voet, een grote en twee kleine terrines, twee sauskommen, een slakom, twee ovale schaaltjes, drie groenteschalen en twee grote schotels.

    Service à dîner en porcelaine décoré de bandes dorées et vertes, comprenant vingt assiettes creuses, quarante-trois assiettes plates, vingt assiettes à dessert, trois plats sur piédouche, une grande et deux petites terrines, deux saucières, un bol à salade, deux plats ovales, trois légumiers et deux grands plats.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #329

    Lot bestaande uit: een map “De Belgische provincies” door Ph. Dumont en J.A. Baltus. Uitgave De Visscher. “Japanische Holzschnitte”, map met 6 reproducties van bekende Japanse prenten, o.m. Hokusai’s “Golf”. 8 kunstreproducties op groot formaat. Uitgegeven door Kunstkreis Luzern. En een lot varia met foto’s, drukproeven enz.

    Lot comprenant une portefeuille “Les Provinces Belges” par Ph. Dumont et J.A. Baltus. Ed. De Visscher. “Japanische Holzschnitte”, farde à 6 reproductions de gravure sur bois connues dont e.a. La Vague de Hokusai. 8 reproductions d’art de grande taille, éditées par Kunstkreis Luzern. Et un lot varié de photos, de bons à tirer etc.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #375

    Een 18 karaats tweekleurige gouden schakelarmband.

    Bracelet à maillons en or bicolore 18 ct.
    No longer available
    Dim. 22,20 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #62

    Lot grafisch werk met o.a. twee houtsneden, een ets en enkele reproducties.

    Lot de gravures dont deux gravures sur bois, une eau-forte et quelques reproductions.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #742

    Een Chinees theeservies van blauw en wit porselein met figuren in het decor. Voor 14 personen.

    Service à thé en porcelaine de Chine bleue et blanche décorée de personnages. Pour 14 personnes.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 40
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 december 2015

Deze veiling is volledig - 801 loten.

8 December 2015 19:00
9 December 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 December 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More