Other lots in this auction
-
#832Een lot bronzen kandelaars, waarbij drie koppels en een enkele met vijf lichtpunten. Bijgevoegd een vide-poche op voetje.
Un lot de candélabres en bronze, dont trois paires et un seul à cinq points lumineux. Nous ajoutons un vide-poche sur pied.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#752Een paar metalen luchters met zes armen.
Une paire de lustres en métal à six bras.No longer availableDim. H. 45 cEstimate: € 60 / 100 -
#16Il BisonteVijf verschillende handtassen van leder en één van stof.
Six différents sacs à main dont cinq en cuir et un en tissu.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#597Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van personages.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de personnages.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 150 / 160 -
#278F.E. RoskopfEen bolvormige zakhorloge. In werkende staat.
Une montre à gousset sphérique. En état de marche.No longer availableDim. Ø 5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#321Een lot van 25 strips van uitgeverij Dargaud, bestaande uit 12 strips van ‘Asterix’, 4 albums van ‘XIII’, 4 albums van ‘Lucky Luke’ en 5 andere.
Un lot de 25 bandes dessinées par Dargaud, comprenant 12 bandes dessinées d ‘Astérix’, 4 albums de ‘XIII’, 4 albums de Lucky Luke’ et 5 autres.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#452Een paar ingekleurde XIXe eeuwse Engelse gravures, waarbij één met een voorstelling van een jockey.
Une paire de gravures anglaises du XIXème siècle en couleur, dont une avec une représentation d’un jockey.No longer availableDim. 8 x 12 cmEstimate: € 40 / 50 -
#473Een paar gebeeldhouwd houten engelenkopjes.
Une paire de têtes d’anges en bois sculpté.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 120 / 180 -
#422Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972“Wijk te Antwerpen”. Een houtsnede. gemonogrammeerd in de plaat.
”Quartier d’Anvers”. Une gravure sur bois. Monogramme dans la planche.No longer availableDim. 14 x 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#640Een paar kleine commodes van zwartgelakt hout in Lodewijk XV-stijl met twee laden en een zwart marmeren blad.
Une paire de petites commodes en bois laqué noir style Louis XV à deux tiroirs et tablettes en marbre noir.No longer availableDim. H. 75 cm, b: 60 cmEstimate: € 220 / 260 -
#192Hermanus BerserikPeriod: 1921 - 2002“De spinster”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1967. Als studie voor een platenhoesontwerp.
”Femme et rouet”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 1967. Une étude pour un projet de housse de disque.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 250 / 350 -
#427Een lot meerkleurig porselein, bestaande uit een groen kruikje, een Chinees flesje met stop, twee pennenhouders, twee dekseldoosjes, een sierjardinière met vogeltjes en een sierstukje in de vorm van een boomstronk.
Un lot de porcelaine polychrome, comprenant une carafe verte, un flacon chinois avec bouchon, deux porte-plumes, deux boîtes à couvercle, une jardinière à oiseaux et une pièce de décoration sous forme de tronc.No longer availableDim. h: 5 - 17 cmEstimate: € 40 / 60

