#546Een antiek Chinees wollen tapijt. Slijtage.
#566Een Chinees wollen tapijt met een bloemendecor.
#676Een Chinees wollen tapijt met een bloemendecor.
#820Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#819Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met geometrisch motief.
#526Een antiek geweven tapijt in de geest van Aubusson.
#818MoriEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#706Een rechthoekig en een ovaal Chinees wollen tapijtje.
#696BidjarEen handgeknoopt Iraans wollen tapijt.
#616Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#556Een antieke Europees wollen tapijt.
#807Mori BokharaEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#536Een antiek Chinees wollen tapijt. Slijtage.
#516Een antieke Chinese wollen tapijt. Te reinigen.
#576Een Chinees wollen tapijt met een decor van draken. Te reinigen.
Un tapis en laine chinoise à décor de dragon. A nettoyer.No longer availableDim. 305 x 245 cmEstimate: € 80 / 120
#113DelheidVier zilveren zoutvaatjes en lepeltjes met kleurloze glazen recipiënten. We voegen een gedreven zilveren suikertang toe. Alle gemerkt.
#37Een lot van twee grote en vijf kleine rieten manden.
#341Een grote partij recente postfrisse postzegels, overwegend België en Frankrijk evenals een presentatiemap met zegels uit de landen van de E.U. (2002), Belgische jaarmappen (1998-2016), talrijke themareeken, boekjes enz.
Un grand lot de timbres MNH récents, principalement de Belgique et de France, ainsi qu'un dossier de présentation avec des timbres des pays de l'UE (2002), des dépliants annuels belges (1998-2016), de nombreuses séries thématiques, des carnets, etc.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#245Een 18 karaats roze gouden ketting bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,66 ct.
#461GoldimariEen cachepot van meerkleurig Japans porselein met een decor van bloesems, pioenen en goudfazanten. Onderaan gemerkt.
#593“Diana”. Een gegoten tuinbeeld.
#766Een kastanjebruin gelakt art-deco cafétafeltje.
#35Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een amethist van ± 4 ct. (letsel aan steen).
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'une améthyste de ± 4 ct. (dégât à la pierre).No longer availableDim. 7,70 gEstimate: € 150 / 250