Similar lots by type
-
#601
Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Koppels qilongs op de schouders. Verbredende kragen met oren in de vorm van Fohonden. Decor in boven elkaar geplaatste, afgeronde vierkante uitsparingen met galante scènes in interieurs, evenals met bloemen en vogels. Groene achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Canton, tijdperk Qing, XIXde eeuw. Eén vaas met een grote haarbarst over de bu(..)
Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Couples de qilong sur les épaules. Cols évasés accostés de couples de chiens de Pho. Décor dans des réserves carrées superposées aux coins arrondis de scènes galantes dans des intérieurs et d’oiseaux et des fleurs. Fond vert aux semis de fleurs et de papillons. Canton, période Qing, XIXe siècle. Un vase avec un long cheveux sur la panse.(..)No longer availableDim. H. 83 cmEstimate: € 1000/1600 -
#617
Een grote schotel van celadonporselein, versierd met een vegetaal reliëfdecor. Kleine randschilfer.
Un grand plat en porcelaine céladon, décor en relief de plantes. Petit éclat au bord.No longer availableDim. Ø: 41,5 cmEstimate: € 130/150 -
#588
Een gemberpot zonder deksel van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages in een tuin.
Un pot à gingembre sans couvercle en porcelaine chinoise, décor de personnages dans un jardin.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 50/80 -
#577
Een klein theepotje van blauwgeglazuurd porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt.
Petite théière en porcelaine bleue. Travail chinois, marque sous la base.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 60/100 -
#618
Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein met een decor van bloemen en langlevenstekens.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs et de signes de longévité.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120/180 -
#647
Een schaal van meerkleurig Chinees porselein in de vorm van een kip.
Une coupe en porcelaine chinoise polychrome en forme de poule.No longer availableDim. l: 25 cmEstimate: € 120/180 -
#631
Een theebus van blauw en wit Chinees porselein met een decor van fo-honden.
Boîte à thé en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de chiens de pho.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 65/80 -
#573
Een paar waterkommetjes van sang-de-boeufporselein. Onderaan gemerkt.
Paire de bols en porcelaine à glaçure sang-de-boeuf. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 8,5 cmEstimate: € 40/60 -
#613
Twee terrines van Chinees meerkleurig porselein in de vorm van een kip en een eend.
Deux légumiers en porcelaine polychrome de Chine en forme d’une poule et d’un canard.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 160/200 -
#578
Een kommetje van meerkleurig Chinees porselein met een decor van een groene draak en een feniks op gele fond. Gemerkt.
Un petit bol en porcelaine chinoise, décor de dragon vert sur fond jaune. Marque à la base.No longer availableDim. Ø: 17,5 cmEstimate: € 80/120 -
#608
Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Verbredende kragen met oren in de vorm van olifantenkoppen. Decor in rechthoekige uitsparingen met hoogwaardigheidsbekleders in interieurs. Roestrode achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Met hun houten sokkels. Onderaan een zegelmerk verwijzend naar Keizer Qianlong.
Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Cols évasés accostés de tête d’éléphants. Décor dans des réserves rectangulaires de dignitaires dans des intérieurs. Fond rouille aux semis de fleurs et de papillons. Avec leurs socle en bois. Sous la base une marque sigillaire référant à l’Empereur Qianlong.No longer availableDim. H. 97 cmEstimate: € 600/1000 -
#520
Een uit drie delen opgebouwd Chinees meubel van zwartgelakt hout en versierd met personages van piëtra dura. Rug gedeeltelijk verwijderd voor televisie.
Meuble chinois en trois parties en bois noirci, décoré de personnages en pierre dure. Partie du dossier enlevé pour télévision.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#5
Een halssnoer in vijf rijen van ivoor en verzilverd metaal.
Collier à cinq rangées en ivoire et métal argenté.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#593
Een staande Guanyin van gepolychromeerd hout. Handen in vitarkamudra. China, vermoedelijk XIXe eeuw.
Guanyin debout en bois sculpté polychrome, mains en vitarka mudra. Travail chinois, probablement XIXe siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 400/500 -
#614
Een paar kasteelvazen van Cantonporselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders in cartouches.
Paire de vases en porcelaine de Canton à décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de papillons en cartouches.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 380/400 -
#648
Een pompoenvormig theepotje van Chinees porselein met zilveren monturen en een meerkleurig decor van bloemen op gele fond. Het deksel getooid met een aapje op een draak.
Une théière en porcelaine chinoise en forme de potiron avec montures en argent et décor polychrome de fleurs sur fond jaune. Le couvercle est décoré d’un petit singe sur un dragon.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 50/80 -
#621
Een paar vleermuizen van groengeglazuurd aardewerk. Chinees werk.
Paire de chauve-souris en faïence verte. Travail chinois.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 200/220 -
#598
Een vaas van blauw en wit Chinees porselein met een drietenige draak in het decor.
Un vase en porcelaine chinoise blanche et bleue avec un dragon à trois doigts de pieds en décor.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 150/180 -
#568
Een rechthoekige vaas van Chinees porselein.
Un vase rectangulaire en porcelaine chinoise.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 160/180 -
#637
Een schaal van meerkleurig Chinees porselein in de vorm van een haan.
Une coupe en porcelaine chinoise en forme de coq.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 120/180 -
#623
Een schaal op voet van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages op een fabeldier. Onderaan gemerkt.
Une coupe sur pied en porcelaine chinoise , décor de personnages et animaux imaginaires. Marque à la base.No longer availableDim. b: 28,5 cmEstimate: € 45/55 -
#700
Een lot Japans porselein, bestaande uit een schotel met een meerkleurig decor van bamboe en vogeltjes op bruine fond en twee verschillende Imariborden.
Un lot d’objets en porcelaine chinoise, comprenant un plateau avec un décor de bambou et oiseaux polychrome sur fond brun, et deux assiettes Imari.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#208
Een grote slagtand van een Afrikaanse olifant. Met CITES-certificaat. BE01402016. 25kg.
Une grande défense d’un éléphant africain. Avec certificat CITES. BE01402016. 25 kg.No longer availableDim. l: 174 cm Ø: 43 cmEstimate: € 7000/10000 -
#597
Een Chinese schotel van blauw en wit porselein met een decor van vogels en bloemen.
Un plat en porcelaine chinoise blanche et bleue avec un décor d’oiseaux et fleurs.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 150/180
Other lots in this auction
-
#333Val St. Lambert
Een langgerekte coupe van groen kristal. We voegen er een glazen asbak aan toe. Beide gemerkt.
Une coupe en cristal vert. Nous ajoutons un cendrier en verre. Marque à la base.No longer availableDim. b: 54 & Ø: 12 cmEstimate: € 25/40 -
#331
“Valk”. Een beeld van meerkleurig biscuit. naar een ontwerp van Edoardo Tasca. Gemerkt en genummerd op 1000 exemplaren. Kleine schade aan een nagel. Italiaans werk.
“Faucon”. Une statue en biscuit polychrome, d’après une oeuvre de Edoardo Tasca. Marque et numéro sur 1000 exemplaires. Petits dégâts. Oeuvre italienne.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40/50 -
#167
“Allegorische kinderfiguren.” Een paar bronzen. Naar Moreau.
“Enfants allégoriques”. Paire de sculptures en bronze d’après Moreau.No longer availableDim. h: 63 & 54 cmEstimate: € 150/200 -
#709Kurt Peiser
“Retour du travail.” Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 80/100.
“Retour du travail”. Signée hors planche. Numérotée 80/100.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#508
Een lot van drie gesculpteerde houten figuren, resp. Mozambique, Nigeria & Tanzania.
Un lot de trois figures en bois sculpté. Mozambique, Nigeria et Tanzanie.No longer availableDim. h: 62, 35 & 33 cmEstimate: € 90/110 -
#369
Een lot van negen keukenpotten van meerkleurig aardewerk in verschillende groottes. Omstreeks 1900.
Lot de neuf pots de cuisine en faïence polychrome de tailles différentes. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#58
Een gelakt houten doosje met een meerkleurig decor van een goudvis.
Une boite en bois laquée avec un décor polychrome d’un poisson rouge.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 20/25 -
#127
“Cunnilingus”. Een groep van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Naar een werk van Jef Lambeaux.
“Cunnilingus”. Un groupe en bronze patiné brun sur socle en marbre noir. D’après une oeuvre de Jef Lambeaux.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 100/120 -
#491Märklin
Een presentatie stoomlocomotief. Model BR96 voor spoortype HO. In originele doos.
Une locomotive à vapeur. Modèle BR96 pour rails de type HO. Dans emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 160/220 -
#75
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant in princesses geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Bague en or blanc 18 ct serti de diamants taillés en princesse ayant un poids total de ± 0,40 ct et de baguettes de diamant ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 3,29 gEstimate: € 650/750 -
#415
Een eikenhouten begijnentafeltje. Begin XXe eeuw.
Table de béguine en chêne. Début du XXe siècle.No longer availableDim. b: 87 cmEstimate: € 30/50 -
#550
Een lampetstel en een gedeeltelijk lampetstel van aardewerk met een bloemendecor.
Garniture de lavabo en faïence à décor de fleurs. Nous ajoutons une deuxième incomplète.No longer availableEstimate: € 30/40