Similar lots by type
-
#446Een grote kalebasvaas van Chinees aardewerk met een groen vleermuisdecor op bruine fond.
Grande gourde en faïence chinoise décorée de chauve-souris en vert sur fond brun.No longer availableDim. H 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#721“Staande Kuan Yin op schildpad”. Een beeldje van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine.
Guanyin débout sur une tortue. Statuette en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. H 46 cmEstimate: € 90 / 110 -
#716Eikenhouten klapsecretaire in Lodewijk XV-stijl.
Secrétaire à abattant en chêne de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#799Een paar halsvazen van Chinees porselein met een famille rose decor op gele fond. Schilfers aan de randen.
Paire de vases aux longs cols en porcelaine de Chine à décor famille rose sur fond jaune. Eclats aux bords.No longer availableDim. H 26 cmEstimate: € 120 / 160 -
#475Een netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van twee konijntjes.
Netsuké en ivoire sculpté en forme de deux lapins.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#602Een vaas van Japans porselein met een meerkleurig decor van kraanvogels.
Vase en porcelaine du Japon à décor polychrome de grues.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 700 / 800 -
#31Een kaartendoosje van wortelhoutfineer met een ingelegd decor van speelkaarten. Slijtage.
Etui à cartes de jeux en placage de ronce. Décor incrusté représentant des cartes. Usures.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 20 / 30 -
#747Een sokkel van gepolychromeerd hout met een handgeschilderd landschapsdecor. Chinees werk.
Socle en bois polychrome à décor d’un paysage peint. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#426Een schaaltje op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een vogel tussen bloemen. Onderaan gemerkt.
Petit plat sur pied en porcelaine de Chine au décor polychrome d’un oiseau entouré de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 42 / 48 -
#718Een paar zeshoekige dekselvazen van Chinees blauw en wit porselein met landschappen in cartouches op de buik.
Paire de vases couverts hexagonaux en porcelaine de Chine bleue et blanche aux paysages dans des cartouches sur la panse.No longer availableDim. H 41 cmEstimate: € 120 / 140 -
#781Een Chinese presenteervitrine van gesculpteerd hardhout, bovenaan versierd met twee draken.
Vitrine de présentation chinoise en bois de fer sculpté. Le dessus décoré de deux dragons.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 40 / 50 -
#785Een replica van een oude grammofoon.
Réplique d’un phonographe ancien.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#435Een lot van vijf amuletten met afbeeldingen van Boeddha in verschillende materialen.
Lot de cinq amulettes représentant le Bouddha. Différents matériaux.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#723Een paar Chinese dekselpotten van blauw en wit porselein.
Paire de pots couverts en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. H 51 cmEstimate: € 180 / 220 -
#737Een houten presenteerdoos in Arabische stijl ingelegd met been, parelmoer en diverse houtsoorten.
Boîte de présentation en bois de style arabe incrustée d’os, de nacre et de différentes sortes de bois.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#728Twee Chinese geisha’s van meerkleurig porselein.
Deux geisha en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. H 51cmEstimate: € 850 / 900 -
#45Twee Chinese kommetjes van blauw en wit porselein met een vis in het decor.
Deux bols chinois en porcelaine bleue et blanche décorés d’un poisson.No longer availableDim. Ø: 13,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#762Een kruidenrek van gesculpteerd hout. We voegen er een brievenhouder aan toe.
Etagère murale en chêne. Nous joignons un porte-lettre.No longer availableDim. H 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#796Een klein halsvaasje van Chinees porselein met een famille rose decor.
Petit vase au long col en porcelaine de Chine à décor famille rose.No longer availableDim. H 20 cmEstimate: € 55 / 65 -
#773Een Indiase vaas van blauw en wit aardewerk. Schilfers aan de voet.
Vase indien en faïence bleue et blanche. Eclats au pied.No longer availableDim. H 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#795Een vaasje van meerkleurig Perzisch aardewerk.
Petit vase en faïence persane polychrome.No longer availableDim. H 27 cmEstimate: € 55 / 65 -
#742Een Chinees theeservies van blauw en wit porselein met figuren in het decor. Voor 14 personen.
Service à thé en porcelaine de Chine bleue et blanche décorée de personnages. Pour 14 personnes.No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#545,1Een eikenhouten tafel met gedraaide poten in H-verbinding. We voegen er zes bijpassende stoelen met rieten zit aan toe.
Table en chêne aux pieds tournés à l’entretoise en H. Ainsi que six chaises assorties aux sièges en osier.No longer availableDim. l: 210 cmEstimate: € 200 / 300 -
#585Een bolvormig benen pillendoosje met een maritiem thema versierd. Chinees werk.
Boîte sphérique en os à décor maritime. Travail chinois.No longer availableDim. H 5 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#367LaliqueEen siervaasje en -schaaltje van gesatineerd kristal, versierd met vogeltjes in reliëf. Gemerkt.
Vase décoratif et petit plat en cristal satiné décoré d’oiseaux en relief. Avec marque.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 220 / 260 -
#735Een halssnoer van verschillende kleuren parels met bijpassende armband en zilveren slot.
Collier de perles de différentes couleurs et bracelet assorti. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#561Een lot van tien tinnen beeldjes met personages uit de Taoïstische mythologie, waaronder de zeven geluksgoden: Benzaiten, Hotei, Jurojin, Bishamonten, Ebisu,Daikokuten, Fukurokuju en drie onsterfelijken. We voegen er twee treintjes aan toe.
Lot de dix figurines en étain représentant des personnages mythologiques taoïstes. Dont les sept divinités du bonheur: Benzaiten, Hotei, Jurojin, Bishamonten, Ebisu,Daikokuten, Fukurokuju et trois immortels. Nous ajoutons deux petits trains.No longer availableDim. H 6 cmEstimate: € 60 / 100 -
#419“Zicht op de Leie”. Een lithografie naar een werk van Saverys. Genummerd 213/350.
“Vue de la Lys”. Litho d’après l’oeuvre de Saverys. Numérotée 213/350.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#559“Imaginair landschap met Oosterse draken”. Gouache en goudverf op doek.
“Paysage imaginaire aux dragons orientaux”. Gouache et or sur toile.No longer availableDim. 73 x 99 cmEstimate: € 200 / 300 -
#137“Brandweerman”. Een beeldje van donkergepatineerd brons op wit marmeren sokkel.
“Pompier”. Statuette en bronze à patine foncée sur socle en marbre blanc.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#327Een paar wandlampen van polychroom hout, versierd met bloemen, fruit en korenhalmen in reliëf.
Paire d’appliques en bois polychrome décorées de fleurs, de fruits et de brin d’orge en relief.No longer availableDim. l: 113 cmEstimate: € 150 / 200 -
#609“Personage”. Een Chinese tekening op papier. China, einde XVIIIe eeuw.
“Personnage”. Dessin chinois sur papier. Fin du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 10 x 6,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#537“Jurojin, met zijn staf en vergezeld van een kraanvogel”. Netsuké van heel fijn gesculpteerd ivoor. Japan, Mei-ji. Onderaan rood lakzegel.
“Jurojin avec sa crosse et accompagné d’une grue”. Netsuké en ivoire très finement sculpté. Japon, Mei-ji. Marque en laque rouge sous la base.No longer availableDim. H. 5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#676Een loungestoel met poef van metaal en bruin leder.
Fauteuil et ottomane en métal et cuir brun.No longer availableDim. H 102 cmEstimate: € 580 / 640 -
#122Willy Vandekerckhove“Zittende vrouwenfiguur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Femme assise”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#113Een paar hoornvazen van meerkleurig en verguld porselein. Brussel, Omstreeks 1900.
Paire de cornets en porcelaine polychrome et dorée. Bruxelles, vers 1900.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80 / 120

