Similar lots by type
-
#585
Een ronde hallantaarn van brons met vier lichtpunten, versierd met strikken.
Une lanterne de vestibule ronde en bronze à quatre points lumineux, décoration de noeuds.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 460/500 -
#111A. Collard
“Zittende dame”. Een bronzen beeldje. Gesigneerd.
”Dame assise”. Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 50/80 -
#281
“Horus”. Een beeldje van kunststof naar een voorbeeld uit het Oude Egypte, tentoongesteld in het Louvre.
”Horus”. Une statue en plastique d’après un exemple de l’Ancien Egypte, exposée au Louvre.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/50 -
#148
“Windhond”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel naar een werk van Fremiet.
”Lévrier”. Une statue en bronze sur socle en pierre de taille d’après Fremiet.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120/200 -
#573
Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout, versierd met glazen inclusies. Restauratie aan de linkerhand.
Un Bouddha debout en bois, décoration d’inclusions en verre. Réparation à la main gauche.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 160/240 -
#51
“De denker”. Een beeld van grijsgepatineerd plaaster naar een werk van Rodin.
”Le penseur”. Une statue en plâtre à patine grise, d’après une oeuvre par Rodin.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 60/100 -
#784
Een bronzen vijzel met stamper.
Un mortier en bronze et pilon.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 20/25 -
#138
“Leeuwin”. Een beeld van donker gepatineerd brons op arduinen sokkel naar een werk van Barye.
”Lionne”. Une statue en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après une oeuvre par Barye.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 80/100 -
#291
Een paardenslee met personages van meerkleurig porselein. Gemerkt. Duits werk. Teugels ontbreken.
Un traîneau à chevaux et personnages en porcelaine polychrome. Marqué.No longer availableDim. l: 41 cmEstimate: € 30/35 -
#432
Een lot wit biscuit bestaande uit twee siervaasjes met boerenkinderen en twee beeldjes.
Un lot de biscuit blanc comprenant deux petits vases et deux petites statues.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 25/40 -
#762
Een paar verguld koperen engeltjes op arduinen voetstukjes.
Une paire de petits anges en cuivre doré sur des socles en pierre de taille.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80/120 -
#198
Een paar kandelaars van brons met telkens drie vergulde lichtpunten, gedragen door een putto en op een voetstuk van wit marmer.
Une paire de candélabres en bronze à trois points lumineux dorées, portés par un putto et sur socle en marbre blanc.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 850/1000 -
#717
Een gestileerd olifantje van brons op een grijs marmeren sokkel.
Un petit éléphant stylisé en bronze sur socle de marbre gris.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 80/100 -
#681
Een Madonna met kind van gepolychromeerd plaaster.
Une Vierge à l’Enfant en plâtre polychrome.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 100/120 -
#563
Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout.
Un Bouddha debout en bois patiné doré.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 150/200 -
#277Royal Dux
Een siervaas van porselein, versierd met een jonge vrouw met lelies in reliëf. Onderaan gemerkt met de roze driehoek.
Un vase en porcelaine, décoration d’une jeune femme et lys en relief.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200/250 -
#707
Twee bronzen plaquettes, waarbij één met de beeltenis van Rafael en Fornarina en één met een mythologische scène. We voegen er een gedreven koperen sierschotel met beeltenis van Christus aan toe.
Deux plaquettes en bronze, dont une avec une représentation de Raphaël et Fornarina, et une autre avec une représentation d’une scène mythique. Nous ajoutons un plat en cuivre repoussé avec une représentation du Christ.No longer availableDim. h: 14 & 8 cm & Ø: 40 cmEstimate: € 80/100 -
#203
Een bronzen barometer van vuurverguld brons met een beeltenis van Chronos en een cherubijn.
Un baromètre en bronze doré au feu , décor de Chronos et un chérubin.No longer availableDim. l: 85 cmEstimate: € 3000/3400 -
#167
“De slangenbezweerder”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.
”Le charmeur de serpent”. Une statue en bronze à patine brune d’après une oeuvre par Charles Arthur Bourgeois.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 200/260 -
#580
Een bronzen hanglantaarn met gegraveerd glas.
Une lanterne à suspension en bronze.No longer availableDim. H. 120 cmEstimate: € 460/500 -
#208
“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeld.
”Nu féminin”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 101 cmEstimate: € 1200/1400 -
#237
“Sint Antonius en Jezus”. Een houten beeld.
”Saint Antoine et Jésus”. Une statue en bois.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 100/120 -
#578
“Jonge vrouw”. Een Zuid-Oost Aziatisch gebeeldhouwd houten beeld.
”Jeune femme”. Une statue en bois sculpté. Asie Sud-Ouest.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#557
“Van Gogh”. Een beschilderde kartonnen buste. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘84.
”Van Gogh”. Un buste en carton, peint. Signée en dessous et daté ‘84.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#163Christofle, Paris
Twaalf onderzetborden van verzilverd metaal. Onderaan gemerkt.
Douze dessous-de-plat en métal argenté. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 300/500 -
#408
“St. Rochus.” Beeldje van Andenne porselein.
”Saint Roch”. Une statue en porcelaine d’Andenne.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 30/40 -
#209Buuk
“Hoevelandschap.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage, fermette”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 36 cmEstimate: € 100/160 -
#307Val St-Lambert
Een grote rode vaas. Onderaan gemerkt.
Un grand vase rouge. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200/300 -
#407
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit drie schalen en drie verschillende vazen, waarbij één met schilfers aan de rand en één met beschadigde voet.
Un lot de cristal incolore, comprenant trois plats et trois vases différents, dont un avec un dégât au rebord et un avec des dégâts au pied.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#763
Een lot van drie boeken betreffende iconen.
Un lot de trois livres en relation avec les icônes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#338Val St. Lambert
Een reeks van zes onderleggers van geslepen kleurloos kristal met gesatineerde bloemendecors. In origineel etui.
Une série de six sous-verres en cristal taillé incolore, décor fleuri satiné. Dans étui d’origine.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#560
“La Sirène 1750”. Maquette.
”La Sirène 1750”. Une maquette.No longer availableDim. L. 84 cmEstimate: € 80/100 -
#19Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
“Straatzicht”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 1/50 buiten de plaat.
”Scène de rue”. Une eau-forte. Signée et numérotée 1/50 hors planche.No longer availableDim. 22,5 x 14 cmEstimate: € 60/100 -
#55Arsa, Rosskopf en Certina
Een lot van drie verschillende zakhorloges. Certina in origineel doosje.
Un lot de trois montres de poche différents. Certina dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#239Louis HuardPeriod: ...-1842
“Jonge Italiaanse moeder en haar zoontje in een uitgestrekt landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Jeune maman italienne et son petit garçon dans un paysage étendu”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 14 x 20 cmEstimate: € 140/150 -
#417
Een gasmasker en een Zweedse bajonet van W.O.I.
Un masque à gaz et une bajonnette de Suède de la Première Guerre Mondiale.No longer availableEstimate: € 30/50