Similar lots by type
-
#575Een verguld houten canapé in Louis XVI stijl. Te bekleden.
Canapé en bois doré de style Louis XVI. A recouvrir.No longer availableDim. 188 x 88 cmEstimate: € 65 / 75 -
#326Een eikenhouten stoel in neogotische stijl, versierd met gesculpteerde leeuwtjes met schild op de rug.
Chaise en chêne de style néo-gothique, à décor de lions sculptés avec un écusson sur le dos.No longer availableDim. h: 124 cmEstimate: € 50 / 80 -
#395Een gefineerd houten scribaan met inlegwerk van verschillende houtsoorten, het blad vooraan met stermotief. Engeland, vroeg XVIIIe eeuw.
Un scribe en bois plaqué avec des incrustations de différents types de bois, le dessus avant avec un motif en étoile. Angleterre, début du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 24 x 53 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#689Een paar witgepatineerde bijzetstoeltjes in Lodewijk XVI-stijl.
Paire de fauteuils d'appoint de style Louis XVI à patine blanche.No longer availableDim. H: 83cmEstimate: € 40 / 50 -
#296Een gebeeldhouwd eikenhouten kinderstoel in barokke stijl.
Chaise d'enfant en chêne sculpté de style baroque.No longer availableDim. 109 x 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#355Drie gesculpteerde gigognetafeltjes in Régencestijl met gecanneerd blad onder glas.
Trois tables gigognes sculptées de style Régence à tablette cannée sous verre.No longer availableDim. 37 x 55; 33 x 44 & 29 x 33 cmEstimate: € 40 / 45 -
#699Een kleine eikenhouten bijzettafeltje met klapblaadjes.
Petite table d'appoint en chêne à abattants.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 50 / 70 -
#694Een gesculpteerde Chinees hardhouten piedestal met marmeren blad.
Un piédestal en bois dur chinois sculpté avec dessus en marbre.No longer availableDim. h: 46 cm Ø: 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#698Een achthoekig mahoniehouten naaitafeltje op drie poten.
Une table à couture octogonale en acajou sur trois pieds.No longer availableEstimate: € 85 / 100 -
#580Een tweezits canapé met gecapitoneerde stoffen bekleding.
Un canapé deux places avec un revêtement en tissu capitonné.No longer availableDim. 90 x 155 x 85 cmEstimate: € 60 / 100 -
#226Een vitrine met deurtjes aan de zijkanten op hoge voet, versierd met gesculpteerde barokke motieven en op leeuwenpoten.
Vitrine à portes latérales sur pied haut, décorée de motifs baroques sculptés et sur pattes de lion.No longer availableDim. h: 182 cmEstimate: € 120 / 200 -
#266Een naaitafeltje van wortelnootfineer en zwartgelakt hout op voluutpoten en met spiegel aan de binnenkant van het blad.
Table d’ouvrage en placage de ronce de noyer et bois laqué noir sur pieds volutes et avec miroir à l'intérieur du plateau.No longer availableDim. 72 x 39 x 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#625Een Chinese gebeeldhouwd hardhouten piedestal met marmeren blad en entretoise.
Guéridon chinois en bois dur sculpté avec plateau et entretoise en marbre.No longer availableDim. h: 80 cm Ø: 46 cmØEstimate: € 100 / 120 -
#435Een gesculpteerde houten salontafel met gecanneerd blad onder glas.
Table basse en bois sculpté à plateau à pans sous verre.No longer availableDim. 50 x 61 x 110 cmEstimate: € 35 / 45 -
#595Een gefineerde ronde tafel met vier laden in de gordel en met gevacheteerd blad.
Table ronde en placage à quatre tiroirs en ceinture et platetabclette recouverte de vachette.No longer availableDim. Ø: 100 cmEstimate: € 80 / 100 -
#340“Bathtime for teddy”. Een houten lavabomeubeltje met handgeschilderde decors. Op de zijkant gedateerd 1927, het spoelbakje recenter uit 1952.
"L'heure du bain pour Teddy". Un meuble lavabo en bois aux décors peints à la main. Daté 1927 sur le côté, le lavabo plus récent de 1952.No longer availableDim. 90 x 55 x 52 cmEstimate: € 60 / 80 -
#354Drie gesculpteerde gigognetafeltjes in Régencestijl met gecanneerd blad onder glas.
Trois tables gigognes sculptées de style Régence à tablette cannée sous verre.No longer availableDim. 42 x 65 cmEstimate: € 40 / 50 -
#690Een reeks van drie notenhouten armstoelen in Lodewijk XVI-stijl.
Suite de trois fauteuils en noyer de style Louis XVI.No longer availableDim. H: 98cmEstimate: € 80 / 120 -
#336Drie witgepatineerd houten tafeltjes met drie poten en met handgeschilderde bloemendecors.
Trois tables en bois patiné blanc à trois pieds et à décors floraux peints à la main.No longer availableDim. Ø: 38 - 55 cmEstimate: € 35 / 50 -
#286Een gebeeldhouwd eikenhouten getorste zuil met Ionisch kapiteel.
Colonne torsadée en chêne sculpté à chapiteau ionique.No longer availableDim. h: 122 cmEstimate: € 120 / 200 -
#605Een witgepatineerde houten fauteuil in Lodewijk XV-stijl.
Fauteuil en bois patiné blanc de style Louis XV.No longer availableDim. H: 105cmEstimate: € 40 / 60 -
#186Een Brienzer bijzetstoeltje van gebeeldhouwd en ingelegd notenhout. Geïnspireerd op de Lodewijk XV-stijl met voluutpoten, een opbergvak onder de zitting (een muziekdoos ontbreekt) en een uitgewerkte rugleuning versierd met gebeeldhouwde edelweiss en bladmotieven en gepyrografieerde medaillons met pastorale en jachtscènes. Zwitserland, XIXde eeuw.
Une chaise d'appoint de Brienz en noyer sculpté et marqueté. Inspiré du style Louis XV avec des pieds en volute, une cachette sous l'assise (il manque la boîte à musique) et un dossier élaboré orné de motifs sculptés d'edelweiss et de feuilles et de médaillons pyrogravés représentant des scènes pastorales et de chasse. Suisse, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 92 cmEstimate: € 200 / 300 -
#696Drie messingen gigognetafeltjes met zwart spiegelblad.
Trois tables gigognes en laiton avec dessus en miroir noir.No longer availableDim. 50 x 38 x 58 cmEstimate: € 25 / 40 -
#695Een gesculpteerde Chinees hardhouten piedestal met marmeren blad.
Un piédestal en bois dur chinois sculpté avec dessus en marbre.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#47Val Saint-LambertEen fruitschaal van geslepen kristal, in de massa deels sepia gekleurd. Gemerkt met label.
Coupe à fruits en cristal taillé, en partie teinté sépia dans la masse. Marquée avec étiquette.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#41Val Saint-LambertDrie diverse kleine vazen van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt en met label.
Trois petits vases divers en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas et avec étiquette.No longer availableDim. H. 19 à 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#323HerendDrie diverse vaasjes van veelkleurig porselein met bloemen en pruimen versierd. Onderaan gemerkt.
Trois vases divers en porcelaine multicolore à décor de fleurs et prunes. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 16 cm à 23 cmEstimate: € 35 / 45 -
#101Val Saint-LambertEen hoge vaas met ronde voet van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt, gesigneerd H. Lega. En met label.
Vase haut à pied rond en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué sous la base, signé H. Lega. Et avec étiquette.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 120 / 180 -
#664Twe vazen uit de sixties waarvan één onderaan gemerkt; W.Germany.
Deux vases des années 60 dont un marqué en bas ; Allemagne.No longer availableDim. h: 25 & 27 cmEstimate: € 35 / 45 -
#475Een barmeubel in Chinese stijl met gesculpteerde paneeltjes met personages in landschappen. Onder het openklapbaar blad bovenaan een flessenrek, glazenhouders en neerklapbare spiegel. Onderaan flessenleggers achter deurtjes, glazenhouders in de hoeken en kastjes met legplanken op de flanken.
Un meuble de bar de style chinois avec des panneaux sculptés représentant des personnages dans des paysages. Sous le plateau rabattable en haut, un porte-bouteilles, des porte-verres et un miroir rabattable. Porte-bouteilles en bas derrière les portes, porte-verres dans les angles et placards avec étagères sur les côtés.No longer availableDim. 106 x 112 x 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#640Een vierorige vaas met een bloemen decor in reiëf van Vlaams aardewerk op een staander.
Vase à quatre anses à décor floral en relief de faïence flamande sur pied.No longer availableDim. h: 131 cmEstimate: € 60 / 90 -
#388Een Chinees porseleinen schaaltje op voet met een meerkleurig decor. Onderaan gemerkt.
Un plat sur pied en porcelaine de Chine à décor multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. 23 x 28 cmEstimate: € 45 / 50 -
#621Een designvaas van meerkleurig Italiaans glas.
Un vase design en verre italien multicolore.No longer availableDim. h: 25 cm Ø: 18 cmEstimate: € 65 / 80 -
#84L. Van Vugt“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte florale". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#145Walter VaesPeriod: 1882 - 1985“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue de la ferme". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 x 34 cmEstimate: € 750 / 850 -
#269Juliaan Severin“Hooischoven bij de hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Des meules de foin à la ferme ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 51 x 62 cmEstimate: € 120 / 180

