Other lots in this auction
-
#81Drie theepotten van Naams aardewerk. Lichte randschade XIXe eeuw.
Trois théières en faïence de Namur. Egrenures au bord. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 11 - 13 cmEstimate: € 60 / 100 -
#687Val St. LambertTwee vazen van geslepen kristal, versierd met ruitmotieven, waarbij één in blauw en één in rood. Zonder merk.
Deux vases en cristal taillé décorés de motifs de diamants, un en bleu et un en rouge. Sans marque.No longer availableDim. h: 15 & 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#546Een lot verzilverd metaal, bestaande uit bestekken, cocktailstampers, slakkenklemmetjes, pollepels, enz. Bijgevoegd een vleesvoorsnijbestek en een taartschep met zilveren handvatten.
Lot de métal argenté comprenant des couverts, des bâtons à cocktail, des pinces à escargots, des louches etc. Ainsi qu’un couvert de prédécoupage et une pelle à tarte aux manches en argent.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#102L. Smets“Vissersboot”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Bateau de pêche”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 42 x 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#607Een siervaas van meerkleurig Italiaans glas.
Un vase décoratif en verre italien multicolore.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 90 / 110 -
#47Een lot Europees aardewerk, bestaande uit een paar kleine bordjes, een scheerbekken, een diepe schaal, een diep bord en een bordje met Franse lelie. Grotendeels XIXe eeuw. Verscheidene randschilfers.
Un lot de poterie européenne, composée de quelques petites assiettes, un bassin à raser, un bol profond, une assiette creuse et une assiette à lys français. En grande partie du XIXème siècle. Plusieurs éclats.No longer availableDim. Ø: 16 - 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#603Een met marqueterie versierde houten kolompendule, tijdperk Napoleon III.
Une pendule à colonnes en bois décoré de marqueterie d'époque Napoléon III.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#172Lazar Volovick“De pianiste”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”La pianiste”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53 x 72 cmEstimate: € 350 / 450 -
#222Een grijsgepatineerde houten spiegel in Lodewijk XV-stijl, versierd met een vrouwenprofiel in reliëf.
Un miroir en bois patiné gris de style Louis XV, décoré d'un profil de femme en relief.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 150 / 160 -
#514Michel FlammePeriod: °Gent, 1951“Compositie in grijs en zwart”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
Composition en gris et noir . Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 80 x 65 cmEstimate: € 300 / 400 -
#394“Gezichten”. Olieverf op doek. In de stijl van Cobra.
“Visages”. Huile sur toile. Dans le style de Cobra.No longer availableDim. 50 x 50 cmEstimate: € 200 / 220 -
#217Een gebombeerd ladenkastje van zwartgelakt hout met twee laden, een marmeren blad en zilvergepatineerd bronsbeslag.
Commode bombée en bois laqué noir avec deux tiroirs, plateau en marbre et garnitures en bronze patiné argent.No longer availableDim. b: 50 cmEstimate: € 90 / 110

