#578Louis DrimmerEen set van twee design lampen, Regency stijl, gesigneerd Louis Drimmer, Frankrijk ca 1980.
A set of two Regency style design lamps, signed Louis Drimmer, France circa 1980.No longer availableDim. h 50 cm (voet grootste lamp)Estimate: € 120 / 180 -
#585KashgaiEen oosters handgeknoopt wollen karpet.
#5Een lot van drie oude telefoons in metaal en bakeliet.
#151Carl Werner Hutchenreuter“Naakt met hoorn”. Een Art Deco, meerkleurig porseleinen beeldje. Ontwerp door Carl Werner, onderaan gemerkt.
"Nude with Horn." An Art Deco, multicolored porcelain figurine. Designed by Carl Werner, marked at the bottom.No longer availableDim. 34 cmEstimate: € 300 / 400 -
#299Guy Van Assche‘Stilleven met olielamp en bloemen’, olieverf op doek.
#175Een grote design eet-vergadertafel.
#683Pontiac NovakEen oude buizenradio, type Pontiac Novak 551, 1956.
An old tube radio, type Pontiac Novak 551, 1956.No longer availableDim. 24,5 x 33 x 18,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#605Een ronde art deco-stijl salontafel met opgeplakt geparketteerd decor.
A round Art Deco-style coffee table with inlaid parquet decoration.No longer availableDim. h 43, Ø 74,5 cmEstimate: € 200 / 260 -
#416Een set van twee Italiaanse polychrome bijzettafeltjes, verguld hout
A set of two Italian polychrome side tables, gilt wood.No longer availableDim. h 58 x 55 x 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#206Een serie van acht Lodewijk XVI stoelen. Tapse gerainureerde poten, met rozetten op de hoeken. Rechte ruggen.
A set of eight Louis XVI style chairs. Tapered fluted legs, with rosettes on the corners. Straight backs.No longer availableDim. H. 91 cmEstimate: € 200 / 250 -
#586Een meerkleurig handgeknoopt Perzisch tapijt met floraal motief.
#94“Lezend meisje.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd links onderaan.
"Reading girl." Oil on canvas. Indecipherably signed lower left.No longer availableDim. 40 x 26,5 cmEstimate: € 120 / 180