#38‘De ontvoering van Europa’, een porseleinen groep naar François Boucher.Naar de Griekse mythologie.
'The Rapture of Europe', a porcelain group after Francis Boucher. Inspired by Greek mythology.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#27Een bronzen beeldje met twee putti op een rood marmeren sokkeltje.
A bronze statue of two putti on a red marble base.No longer availableDim. h 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#623Een meerkleurig Imari porseleinen kommetje met 2 Imari schoteltjes. Vermoedelijk 18-19e eeuw.Bijgevoegd vaasje met floraal decor en opening in de bodem.
#408Drie Nankingvazen van meerkleurig aardewerk met een decor van krijgers. Onderaan gemerkt. De grootste heeft een haarlijnscheur aan de kraag, de middelste is aan de kraag gelijmd.
Three multicolored Nanking vases with a warrior decor. Marked on the bottom. The largest has a hairline crack on the neck, the middle one has been repaired at the neck.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#512Emile LecomptePeriod: 1866 - 1938‘Boszicht in het Zoniënwoud’, olieverf op doek, gesigneerd Emile Lecompte en gedateerd 1933.
‘Forest view in the Sonian Forest’, oil on canvas, signed by Emile Lecompte and dated 1933.No longer availableDim. 100 x 110 cmEstimate: € 340 / 480 -
#652“Kerkgezicht vanuit de tuin”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan onleesbaar gesigneerd.
#521Een bronzen beeld van een beer, naar Rochard.
A bronze sculpture of a bear, in the style of Rochard.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 1400 / 1600 -
#392‘Indisch tafereel met heilige en koe’, geschilderd op zijde.
'Indonesian scene with saint and cow', painted on silk.No longer availableDim. 72 x 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#105Een pennendoosje van schildpad met vergulde initialen en opbergdoos.
#624Een bronzen Boeddhabeeld.
A bronze cast Buddha statue.No longer availableDim. 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#63Alexandre CaronEen verguld bronzen buste van een kind op marmeren voet. In de schouder gesigneerd.
A gilt bronze bust of a child on a marble base. Signed on the shoulder.No longer availableDim. 9 cmEstimate: € 80 / 120