#162‘Heuvellandschap met boerin en koeien’, olieverf op doek, onduidelijk getekend en gedateerd 1884. Herdoekt.
#566Een paar oosters geweven wandtapijten, meerkleurig decor met jachttafereel.
A pair of oriental woven wall tapestries, multicolored decoration with hunting scene.No longer availableDim. 150 x 90 & 150 x 95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#722Een spiegel met 2-delig glas in gesculpteerde vergulde lijst met enkele manco’s.
#107P.J. Méne“De Geit”. Een beeldje van donker gepatineerd brons, onderaan gesigneerd.
"The Goat." A figurine of dark patinated bronze, signed at the bottom.No longer availableDim. 15 x 21 cmEstimate: € 150 / 250 -
#13Een vergulde pendule met gezeten edelman.
#382Een Boeddhistische Thangka, geschilderd op zijde.
A Buddhist Thangka, painted on silk.No longer availableDim. 52 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#398Een Chinese replica van een 16e eeuwse Ming Dynasty terracotta beeld van de god van de weelde Tu Di Kuong.
#246Een zwartgelakt, houten buikcommode in Lodewijk XV stijl met 2 laden en zwart marmeren blad.
#543Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.
#146Een Lodewijk X- stijl ronde tafel met opgeplakt decor en vergulde monturen.
A Louis XV style round table with applied decoration and gilded mounts.No longer availableDim. Ø 74 cmEstimate: € 340 / 380 -
#438Een terracotta votieve plaat, gesculpteerd met goudblad details, 18e eeuws, Siam. Breukherstelling.
A terracotta votive plaque, sculpted with gold leaf details, 18th century, Siam. Restoration.No longer availableDim. 31 cmEstimate: € 120 / 180