#583Galand
Een koffieset van hotelzilver, art deco. Onderaan gemerkt.
#675
Een lot van 3 roze Val Saint-Lambert vazen uit de jaren 60 waarvan 2 met randschilfers .
#439
“Desolaat Landschap met Naakt”. Olieverf op doek. Getekend Mon Gelper ‘79 .
#185
#333
#701
Een houten gepatineerde toonbank met verschillende hoogten en tabletten. (AID5852)
A patinated wooden reception counter with different heights and shelves. (AID5852)No longer availableDim. 105 x 170 x 90 cmEstimate: € 300/400 -
#481
Een Chinese ceremoniele ‘Jian’ sabel. Omstreeks 1900.
#525
Een houten gesculpteerde sofa met rood fluwelen stoffering.
#683
Een lot meerkleurig glaswerk, stijl jaren 50-60. o.a. Booms glas.
A lot of multi-coloured glassware, style 1950s-60s. including Booms glass.No longer availableEstimate: € 80/90 -
#405J.W.
Een vilten hoge hoed in originele doos. Gemerkt “J.W.”.
#413
Een lot van 2 Chinees porseleinen borden.
A lot of 2 Chinese porcelain plates.No longer availableDim. Ø34cmEstimate: € 40/60 -
#436
Een houten Chinese opbergkist met snijwerk in het decor.
A wooden chest with carved decoration. Chinese work.No longer availableDim. 56 x 90 x 45cmEstimate: € 200/250