Similar lots by type
-
#595
Een houten tuinbank.
Un banc de jardin en bois.No longer availableDim. 90 x 150 cmEstimate: € 120/200 -
#725
Een sober houten boekenrek.
Une étagère à livres en bois sobre.No longer availableDim. b: 213 cmEstimate: € 25/35 -
#695
Een tafel met rond glazen blad op een voet van witgepatineerd composiet in de vorm van een Corinthische zuil.
Table ronde à tablette en verre sur base en composite à patine blanche en forme d’une colonne corinthienne.No longer availableDim. Ø: 115 cm h: 77 cmEstimate: € 120/200 -
#346
Een reeks van vier witgepatineerde stoelen in Régencestijl. Op te frissen.
Une série de quatre chaises à patine blanche, style Régence. A rafraîchir.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#845
Een antiek houten kinderstoeltje.
Une petite chaise pour enfant antique en bois.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40/50 -
#635
Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Un ensemble de jardin, comprenant une table et quatre chaises.No longer availableDim. 75 x 170 cm st. 100 cmEstimate: € 200/240 -
#639
Een tombeaucommode van zwartgelakt hout in Lodewijk XV-stijl met twee laden en een zwart marmeren blad.
Une commode tombeau en bois laqué noir style Louis XV à deux tiroirs et tablette en marbre noir.No longer availableDim. H. 85 cm, b: 102 cmEstimate: € 220/260 -
#605
Een brede houten tuinbank.
Un banc de jardin en bois. Large.No longer availableDim. 87 x 197 cmEstimate: € 200/220 -
#835
Een gebeeldhouwd coin-de-feu-stoeltje. Zuid Europa. XIXe eeuw.
Une chaise coin-de-feu en bois sculpté. Europe du Sud, XIXème siècle.No longer availableDim. H. 95 cmEstimate: € 30/50 -
#650
Een gefineerde commode met een zwart marmeren blad en met drie laden, versierd met ingelegde messingen biesjes. XIXe eeuw.
Commode en bois de placage et à tablette en marbre noir, ouvrant à trois tiroirs et décorée de filets de laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. 88 x 130 x 66 cmEstimate: € 120/200 -
#645
Een tuinset van teak, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Un ensemble de jardin en teck, comprenant une table et quatre chaises.No longer availableDim. tafel: 77 x 180 x 90 cmEstimate: € 260/300 -
#825
Een opklapbare bridgetafel met vilten speelblad.
Un table de Bridge, tablette en feutre.No longer availableDim. 71 x 78 x 78 cmEstimate: € 40/60 -
#598
Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
Candélabre d’église en bronze monté en lampe.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 100/120 -
#660
Een mahoniehouten klapsecretaire in Louis-Philippestijl met twee laden onder het klapblad, een lade en doucine en een grijs marmeren blad bovenaan. XIXde eeuw.
Secrétaire droit en acajou, ouvrant à deux portes en dessous de l’abattant, le dessus à un tiroir en doucine et à tablette en marbre gris. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. 154 x 105 x 47 cmEstimate: € 120/200 -
#691Hillebrand
“Een vintage bureaulamp met metalen kap en deels verchroomde voet.
Une lampe de bureau vintage à cape en métal et pied chromé.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 40/50 -
#485
Een paar rieten armstoelen.
Une paire de fauteuils en osier.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 80/120 -
#735
Een uiteinde van een trapleuning van gebeeldhouwd eikenhout. Tijdperk Lodewijk XVI.
Départ d’escalier en chêne sculpté, d’époque Louis XVI.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 120/180 -
#296
Een barokke hangvitrine van zwartgelakt en verguld hout. XVIIIde eeuw. Eén scharniertje te vervangen.
Une vitrine à suspension en bois laqué noir et doré. Baroque. Une charnière à remplacer.No longer availableDim. 100 x 56 x 20 cmEstimate: € 200/300 -
#306
Een gedraaid notenhouten kerkstoel.
Une chaise d’église en noyer tourné.No longer availableDim. H. 87 cmEstimate: € 25/35 -
#665
Gefineerd meubel in de geest van Boulle met witmarmeren blad.
Un meuble à tablette en marbre blanc dans l’esprit Boulle.No longer availableDim. h: 104 x 97 x 48 cmEstimate: € 600/650 -
#625
Een tuinbank van teakhout.
Un banc de jardin en teck.No longer availableDim. 93 x 150 cmEstimate: € 90/100 -
#286
Een reeks van zeven cabrioletfauteuils in Lodewijk XV-stijl. Bekleding te reinigen.
Une série de sept fauteuils cabriolet style Louis XV. Revêtement à nettoyer.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 300/400 -
#785
Drie gigognetafels met gecanneleerd blad onder glas.
Trois tables gigognes, tablettes cannelées sous verre.No longer availableDim. h: 48 cm; b: 61cmEstimate: € 40/60 -
#580
Een eikenhouten drieladenkastje in Lodewijk XV-stijl.
Une armoire à trois tiroirs en chêne, style Louis XV.No longer availableDim. 80 x 60 x 45 cmEstimate: € 50/100
Other lots in this auction
-
#383
Een lot van 18 strips uitgegeven bij de Standaard Uitgeverij, waarbij elf albums van ‘Piet Pienter en Bert Bibber’, een album van ‘Waterland’, een alum van Pieter Aspe, een album ‘De Poweet op de Reddelberg’, twee albums van ‘Scorpio’, een album van ‘Mieleke Melleke Mol’ en een album van ‘Kowalski’.
Un lot de 18 bandes dessinées par Standaard Uitgeverij, dont 11 albums de ‘Piet Pienter en Bert Bibber’, 1 album de ‘Waterland’, 1 album de ‘Pieter Aspe’, 1 album ‘De Poweet op de Reddelberg’, 2 albums de ‘Scorpio’, 1 album de ‘Mieleke Melleke Mol’ et 1 album de ‘Kowalski’No longer availableEstimate: € 30/50 -
#597
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van personages.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de personnages.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 150/160 -
#420
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een ovale smaragd van ± 1,65 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’une émeraude de ± 1,65 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 1400/1600 -
#93Van der Heyden, Bruxelles
Een apothekersweegschaal in vitrine. Bijgevoegd een volledig gewichtensetje.
Une balance de pharmacie sous verre. Avec ensemble de poids complet.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 100/120 -
#200
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een centrale diamant van ± 0,70 ct. en met diamanten een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti d’un diamant central de ± 0,70 ct et de diamants ayant un poids total de ± 1,30 ct.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 1600/1800 -
#8
Vier sierbordjes van kobaltblauw porselein met een voorstelling van Simbad. Evenals een bord met een zeilschip naar Gardner.
Quatre assiettes en porcelaine bleue cobalt, représentation de Simbad. Une assiette représentant un voilier de Gardner.No longer availableDim. Ø 16,5 & 20,5 cmEstimate: € 25/35 -
#253
Een beeld op marmeren voet in de stijl van de klassieke oudheid.
Une statue sur pied en marbre, style classique.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 120/200 -
#352Willem
“Grote markt Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Grand marché à Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 56 cmEstimate: € 60/100 -
#408Hummel
Engel van polychroom porselein. Onderaan gemerkt.
Un ange en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50/80 -
#788
Twee Afrikaans ivoren voorwerpen en eentje van been.
Deux objets africains en ivoire et un en os.No longer availableDim. h: 11 - 15 cmEstimate: € 30/50 -
#380Il Bisonte
Een roestvrij stalen horloge met bruin lederen polsband in originele doos.
Montre en acier inoxydable à bracelet en cuir brun. Dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#561
Een bolle schenkkan van meerkleurig geglazuurd aardewerk, versierd met een dambordmotief.
Une verseuse sphérique en faïence polychrome à glaçure, décoration d’un motif de jeu de dames.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/80