Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een notenhouten buffetpiano met messingen handgrepen aan de zijkanten.
Een notenhouten buffetpiano met messingen handgrepen aan de zijkanten.
Hüni & Hübert, Zürich

Een notenhouten buffetpiano met messingen handgrepen aan de zijkanten.

Un piano droit en noyer avec des poignées en laiton sur les côtés.
Dim. 122 x 155 x 65 cm
SKU: 2903220246.
Category: Muziekinstrument.
Auction day: 29 March 2022 19:00
Catalogue #246
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #68

    Een opwindklokje, gedragen door een vrouw van zamak. Op houten voetstuk.

    Une pendule à remontoir, portée par une femme en zamak. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 34,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #106

    Een theetafel in Lodewijk XV-stijl met twee tabletten.

    Une table à thé de style Louis XV à deux tablettes.
    No longer available
    Dim. 81 cm x 54 cm x 88 cm
    Estimate: € 320 / 380
  • #551

    Een groot Afrikaans houten beeld.

    Une grande statue africaine en bois.
    No longer available
    Dim. h: 135 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #269
    P. Mossay

    “Woonwagens”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘53.

    Roulottes. Huile sur toile. Signée et datée '53.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #446

    Een Japans zwartgelakt haardscherm met parelmoer ingelegd.

    Un écran japonais laqué noir avec incrustation de nacre.
    No longer available
    Dim. 30 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #601

    Een handgeschilderde dekselvaas, bordeaux in de massa, met vergulde details. Gemerkt onderaan.

    Un vase avec couvercle peint à la main, bordeaux dans la masse, avec des détails dorés. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #322
    N. De Pondt

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.

    "Nature morte florale". Huile sur toile marouflée. Signée.
    No longer available
    Dim. 23 x 18 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #606

    Een handgeweven wollen deken. Mali, bocht van de Niger.

    Une couverture en laine tissée à la main. Mali, boucle du Niger.
    No longer available
    Dim. 243 x 126 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #698
    Royal Doulton

    Een porseleinen serviesje met decor ‘Sweethaert rose’, bestaande uit twaalf theekopjes en vijf mokkakopjes. Met ondertasjes. Gemerkt.

    Service de vaisselle en porcelaine au décor 'Sweethaert rose', composé de douze tasses à thé et de cinq tasses à moka. Avec soucoupes. Marqué.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #515
    Polipol

    Een paar elektrisch bedienbare relaxfauteuils, bekleed met bordeauxrood suède. Eén met voedingskabel, de andere met oplaadbare batterij.

    Une paire de fauteuils inclinables à commande électrique, recouverts de daim rouge bordeaux. L'un avec câble d'alimentation, l'autre avec batterie rechargeable.
    No longer available
    Dim. H: 105cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #88

    Een verguld messingen en albasten pendule, versierd met een vrouw met korenhalmen en het werk getooid met een siervaas. Onder stolp.

    Une pendule de cheminée en laiton doré et albâtre, à décor d'une femme aux épis de maïs et l'ouvrage orné d'un vase ornemental. Sous cloche.
    No longer available
    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #371

    Vier Chinese rijstkommen met afbeeldingen van goudvissen.

    Quatre bols de riz chinois avec des images de poissons rouges.
    No longer available
    Dim. Ø 11 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Maart 2022

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op 25 & 26 Maart van 10.00 tot 17.00

29 March 2022 19:00
30 March 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 March 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More