#596Een handgeknoopt wollen Turks tapijt.
A hand-knotted wool Turkish carpet.No longer availableDim. 14 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#409Paul SzternfeldPeriod: °1939“Montre Piaget 1650”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1988 en getiteld buiten de plaat.
“Montre Piaget 1650”. Lithograph. Signed, dated 1988 and titled outside the plate.No longer availableDim. 70x50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#397Aziatisch porseleinen theepot met warmhouder.
#116Een Davenport bureautje van gefineerd notenhout. Rechts kleine laden, links valse laden, gebeeldhouwde poten. XIXde eeuw. Enige slijtage aan het fineer.
A Davenport desk made of veneered walnut. Small drawers on the right, false drawers on the left, sculpted legs. XIXth century. Some wear to the veneer.No longer availableDim. H. 86 cmEstimate: € 130 / 140 -
#111Christofle, ParisEen uitgebreid bestek bestaande uit: 12 grote, 12 kleine en 12 vismessen, 14 grote, 12 kleine , 12 dessert en 12 visvorken, 12 grote lepels, 12 dessertlepels en 11 koffielepels. Met een Lodewijk XVI-motief. Zeer goede staat, gemerkt.
Extensive cutlery consisting of: 12 large, 12 small and 12 fish knives, 14 large, 12 small, 12 dessert and 12 fish forks, 12 large spoons, 12 dessert spoons and 11 coffee spoons. With a Louis XVI motif. Very good condition, marked.No longer availableEstimate: € 1000 / 1500 -
#430Een 18 karaats witgouden ketting met hanger inde vorm van een kruis bezet met gekalibreerde saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 carat white gold necklace with a pendant in the shape of a cross, set with calibrated sapphires with a combined weight of +- 0.30 ct and brilliants with a combined weight of +- 0.20 ct.No longer availableDim. 5,40Estimate: € 700 / 800 -
#695Een gedeelte glazenservies van geslepen kristal. 5 bourgogneglazen, 8 bordeauxglazen, 6 punchkopjes, 15 kleurloze en 8 deels groengekleurde wittewijnglazen.
A lot of three small hand-knotted Oriental wool carpets, including a prayer mat (with light wear).No longer availableDim. 67 x 54; 58 x 60 & 95 x 65 cmEstimate: € 40 / 80