#698Een lot van 8 vintage handgeblazen veelkleurig glazen presse-papier bollen.
#604Hubert Minnebo“Abstract figuur”. Een ets op papier, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 2/7.
#282“De Rijdende Artillerist en zijn ouders”. Een schilderij, olieverf op doek.
#518-Een paar Chinese porseleinen dekselvazen met blauw en witte versiering.
A pair of Chinese porcelain lidded vases with blue and white decoration.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 260 / 300 -
#49‘Interieur’, een lot van 2 schilderijen, olieverf op doek met de voorstelling van waarschijnlijk 2 x hetzelfde interieur, beide door dezelfde kunstenaar onduidelijk gesigneerd.
#648Een blauwe glaspasta lamp.
A blue glass paste lamp.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#493Tim Van SteenbergenTwee paar wit metalen hanglampen, modern design ‘Delta’. Model Metronome.
#162Paul Permeke“Landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Landscape with farmhouse". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 360 / 400 -
#400Een lot van 7 zilveren armbanden in diverse uitvoeringen. Gemerkt.
A lot of 7 silver bracelets in various designs. Hallmarked.No longer availableDim. 800 - 835‰ 97,24 gEstimate: € 100 / 150 -
#53Een lot tinnen voorwerpen.
A lot of pewter.No longer availableDim. 15kgEstimate: € 150 / 200 -
#602C. Vermoelen‘Interieur met spelende kittens’, olieverf op doek gesigneerd C. Vermoelen.
#36Een set van 4 bijzettafeltjes in Engelse stijl in gefineerd hout.
A set of 4 English-style side tables in veneered wood.No longer availableDim. 64 x 57 x 40 cmEstimate: € 40 / 60