#12Een map met affiches e.d. Voor een tentoonstelling van Goezu in de Zwarte Panter te Antwerpen in 1981 en “Vic Gentils en zijn Rubens” (1977). Guy Van den Bulcke (°1931), Litho met ref. naar Mondriaan en de derde wereld, gesigneerd. Vijf repro’s van zichten op Antwerpen door diverse kunstenaars.
A folder with posters, etc. For an exhibition of Goezu in the Zwarte Panter in Antwerp in 1981 and “Vic Gentils and his Rubens” (1977). Guy Van den Bulcke (°1931), Lithograph with ref. to Mondrian and the third world, signed. Five reproductions of views of Antwerp by various artists.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#419Een Chinees porseleinen bord met varia decor, blauw/wit.
#540Twee verschillende halssnoeren bezet met citrine en spinel.
#622Eller“Parijs straatzicht.” Acryl op doek. Gesigneerd.
#641Een design glazen vaas, golvend ontwerp, blauw/wit.
#140Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,29 ct.
#483GhoumTwee kleine handgeknoopte karpetjes van zijde en wol.
#261“De ambachten.” Een lot van 12 tinnen beeldjes. Gemerkt en gedateerd 1984.
“The crafts.” A lot of 12 pewter figurines. Marked and dated 1984.No longer availableDim. h + - 10 cmEstimate: € 40 / 50