#113
Een lot van 6 houten stoelen met bekleding van rood velours.
#173Val Saint Lambert
Een lot van 5 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
A set of 5 colorless cut crystal glasses, model Yale.No longer availableDim. H. 9,5 cm Ø 6,2 cmEstimate: € 25 / 40 -
#63Cyr Frimout & Willie Verhegghe
"Artlantis" With foreword by Dirk Frimout. An art portfolio featuring 5 poems and five Lithographs. Numbered 49/75. Signed by all three on the front page, and Cyr on the lithographs. AIB Vinçotte Brussels.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#160Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale Fluté.
#153Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
#83
Een houten archiefkast met twee schuifdeuren.
#192
#40Cornelis Jacobszoon DelffPeriod: 1571 - 1643
"Stilleven met keukengerei." Olieverf op doek. Toegeschreven aan. Aangekocht in 1972 bij de veiling Paleis voor Schone Kunsten Brussel.
#154Val Saint Lambert
#100
Een houten wandconsole in drie niveaus.
A wooden wall console in three levels.No longer availableDim. 100 x 50 x 100 cmEstimate: € 120 / 200 -
#152Val Saint Lambert
#183
Een lot van 20 kleurloos kristallen glazen. In houten vakverdeling.
A set of 20 colorless crystal glasses. In a wooden compartment.No longer availableDim. H. 13 Ø 8,8 cmEstimate: € 35 / 40