#405J.W.Een vilten hoge hoed in originele doos. Gemerkt “J.W.”.
#172Een gevarieerd lot van zilveren bestek met een totaalgewicht van 1555 gram.
#585Een set van 2 mannequin poppen op een ronde houten voet .
#152Victor DolphynPeriod: 1909-1992“Portret van dame in stoel.” Gedateerd ‘42. Gesigneerd.
#571Boch Frères KeramisEen vaas van steengoed, gemerkt Charles Catteau.
#425Een set van 2 Japanse draagkoffers voor voedsel .
#483Een paar blauw-wit Chinees porseleinen dekselvazen met floraal decor.
#19Luyckx“De kerk van Borsbeek”. Litho. Gesigneerd en genummerd 50/55.
“The Church of Borsbeek”. Lithograph. Signed and numbered 50/55.No longer availableDim. 24 x 36 cmEstimate: € 25 / 30 -
#46Een XIXde eeuwse Engelse reissecretaire in wortelnotenfineer.
#471Een Ottomaans vuursteenpistool met koperen decoratie. Laat XIXde eeuw.
An Ottoman flintlock pistol with copper decoration. Late 19th century.No longer availableDim. l 53 cmEstimate: € 360 / 420 -
#360Herodia Swiss MadeEen 18 karaats geelgouden dameshorloge. Gemerkt “Herodia ancre 17 Rubis”.
An 18 karat yellow gold ladies watch. Marked "Herodia ancre 17 Rubis".No longer availableDim. 8,55 gEstimate: € 150 / 200