#384
“Bloemstilleven.” Aquarel op papier.
#531
Een eikenhouten trogkast.
#67
#493
Een paar Chinees porseleinen dekselpotten met fohonden bovenaan, blauw wit.
#81
Een paar zilveren presenteerschaaltjes op vier poten. 800‰.
#664
Een paar aardewerken vaasjes met geelgroen glazuur. Lichte randschade aan de onderkant. Gedateerd 1920.
#528
Een houten ronde tafel met centrale poot.
#599Salvador Dali
“Aartsengel”. Litho. Gesigneerd en genummerd 140/150 buiten de plaat.
"Archangel". Lithograph. Signed and numbered 140/150 outside the plate.No longer availableDim. 37 x 49 cmEstimate: € 200/220 -
#286
Een paar mahoniehouten nachtkastjes met marmeren bladen. Telkens met een lade en een deurtje en met bronsbeslag. begin XXste eeuw.
#69P. Mossay
“Dreef in herfst.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd ‘52.
#202Félix De BaerdemaekerPeriod: 1836 - 1878
#68
A lot of 2 silver table items, consisting of pepper & salt and mustard set, egg cup with spoon.No longer availableDim. h11cm 215gEstimate: € 80/100