#44Een lot van 6 vergaderstoelen bekleed in groen leder. Naar Empire voorbeeld.
A set of 6 conference chairs upholstered in green leather. In the style of Empire.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#105Een robuuste tafel gedragen op vier balusterpoten.
A robust table supported on four baluster legs.No longer availableDim. 200 x 120 x 75 cmEstimate: € 120 / 200 -
#142Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
#13Een mahoniehouten sideboard met twee laden. Met messingen handvaten. Missende sleutel.
A mahogany sideboard with two drawers. Brass handles. Missing key.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#31ArtifortEen paar zwartlederen armstoelen. Model PACO 2009.
A pair of black leather armchairs. Model PACO 2009.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#110Een lot van 6 houten stoelen met bekleding van rood velours.
#163Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale Fluté.
A set of 6 colorless cut crystal glasses, Yale Fluté design.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35 / 40 -
#71PhilipsEen design bureaulamp Timor 69. Kleur: Donkergroen/Zwart. Ontwerp Louis Kalff 1955.
A design desk lamp Timor 69. Color: Dark green/Black. Design by Louis Kalff 1955.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#175Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Duc Tallié Fluté.
#59Een messingen serveerwagen in rechthoekig design, met glazen tabletten.
A rectangular brass serving cart with glass shelves.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#66"De dans", Aubusson (Frankrijk) ca. 1700. Aangekocht op veiling van Paleis voor Schone Kunsten Brussel in 1970. UItstekend gerestaureerd.
"The dance", Aubusson (France), ca. 1700. Purchased at the auction of the Palace of Fine Arts Brussels in 1970. Excellently restored.No longer availableDim. 285 x 390 cmEstimate: € 15000 / 20000 -
#93Een rond salontafeltje in hout met gefineerd tafelblad.
A round coffee table in wood with a veneered table top.No longer availableDim. Ø 80 & h 65 cmEstimate: € 35 / 50