Other lots in this auction
-
#646Kaisari & Heris
Een Turks zijden tapijt en een klein Iraans handgeknoopt tapijt.
Un tapis turc en soie et un petit tapis iranien noué à la main.No longer availableDim. 82 x 139 cm & 87 x 135 cmEstimate: € 100 / 200 -
#676
Een paar fijn gebeeldhouwde armstoelen in Lodewijk XVI-stijl met groene bekleding.
Paire de fauteuils de style Louis XVI finement sculptés avec garniture verte.No longer availableDim. H:96cmEstimate: € 35 / 45 -
#131
Een kruisbeeld - reliquarium in barokke stijl van deels zwartgelakt hout met schildpadopleg en messing. Met fijn gesculpteerde Christus en met plaasteren Mariabeeldje. Eind XIXe eeuw. Achteraan een sekreet met daarin attesten van de relikwieën, uitgevaardigd door de Jezuïet Paul Goethals.
Un crucifix - Reliquaire de style baroque en bois partiellement laqué noir avec incrustation d'écaille de tortue et laiton. Avec un Christ finement sculpté et une statue en plâtre de la Vierge Marie. Fin XIXème siècle. Au dos se trouve un secret avec des certificats des reliques, délivrés par le jésuite Paul Goethals.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 200 / 300 -
#327Bequet
Een meerkleurig aardewerken kruik en lampvoet. Gemerkt.
Pichet et pied de lampe en faïence multicolore. Marqué.No longer availableDim. h: 35 en 43 cmEstimate: € 20 / 40 -
#100
Een 18 K geelgouden broche bezet met parels en diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une broche en or jaune 18 kt sertie de perles et de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 5,10 gEstimate: € 350 / 400 -
#218
Een driedelig geslepen kleurloos kristallen toiletstelletje.
Un ensemble de toilette en cristal incolore taillé en trois pièces.No longer availableDim. h: 10 - 16 cmEstimate: € 25 / 30 -
#494
Een paar mannequins, bestaande uit een vrouwenbuste en een kindertorso.
Une paire de mannequins, composée d'un buste de femme et d'un torse d'enfant.No longer availableDim. H: 70cmEstimate: € 100 / 140 -
#562
Een paar XIXe eeuwse Japanse houtsneden met verhalen. Gesigneerd.
Une paire de gravures sur bois japonaises du XIXe siècle avec des histoires. Signées.No longer availableDim. 37 x 26 cmEstimate: € 100 / 160 -
#111
Een Frans bronzen bureaustel getooid met Griekse figuren. Eind 19e eeuw.
Un ensemble de bureau français en bronze décoré de figures grecques. Fin 19ème siècle.No longer availableDim. h: 14 - 8 cmEstimate: € 320 / 360 -
#318
Een vaasje van geslepen kleurloos en groen gedubbeld Boheems kristal.
Vase en cristal de Bohème taillé incolore et doublé vert.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#12Louis ClessePeriod: 1889 - 1961
“Straatzicht”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
"Vue sur la rue". Une gravure. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#170
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,86 gEstimate: € 480 / 550