Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een notenhouten regulateur met zwartgelakte stijlen.

Een notenhouten regulateur met zwartgelakte stijlen.

Un régulateur en noyer à colonnes laquées noir.
Dim. h: 80 cm
SKU: 2011180759.
Category: Klok.
Auction day: 21 November 2018 19:00
Catalogue #759
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #573
    J. Depré

    Een staande klok in eikenhouten kast, het werk van messing en tin. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Mouvement en laiton et étain. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 246 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #634

    Een houten tafelklok, versierd met inlegwerk van meerdere houtsoorten en koper. Met slinger en sleutel.

    Une pendule de table en bois, décoration d’incrustations de différentes sortes de bois et cuivre. Avec balançoire et clé.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #365

    Een tafelklokje van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk van koper en andere materialen. De wijzerplaat geëmailleerd en rondom versierd met verguld messing. Omstreeks 1880. Met sleutel.

    Une pendule de table en bois laqué noir, décor incrusté de cuivre et autres matériaux. Le cadran est émaillé et décoré de laiton. Vers 1800. Avec clé.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #744

    Comtoiseklok van gedreven geel koper. Wijzerplaat van wit email, gemerkt Pichard, Villedieu.

    Pendule murale dite Comtoise en cuivre repoussé. Cadran en émail blanc marqué Pichard, Villedieu.
    No longer available
    Dim. l: 145 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #761

    Een kleine regulateur in houten kast. Met sleutel en slinger.

    Un petit régulateur dans une armoire en bois. Avec balançoire et clé.
    No longer available
    Dim. H: 47 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #660

    Een staande klok in houten kast met een koperen wijzerplaat. Compleet met slinger en gewichten.

    Horloge de vestibule à cadran en cuivre. Avec poids et balancier.
    No longer available
    Dim. 192 x 25 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #218

    Een wandklok van goudgepatineerd en gepolychromeerd smeedijzer, versierd met bloemenranken.

    Une pendule murale en fer forgé polychrome et doré, décoration de guirlandes fleuries.
    No longer available
    Dim. 65 x 130 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #618
    Hilaire à Stenay

    Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 250 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #338

    Een tafelklokje met perpetuümslinger in een kast van messing en glas. De wijzerplaat en de zuiltjes versierd met bloemen.

    Une pendule de table avec une balançoire à mouvement perpétuel dans une gaine en laiton et verre. Le cadran et colonnes à la décoration de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #560
    J. Joseph Hancet, Jodoigne

    Een staande klok met eikenhouten kast en het werk met wijzerplaat van tin en messing. Compleet met slinger en gewichten. Brabant, XVIIIe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Cadran en laiton et étain. Avec balancier et poids. Brabant, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 247 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #645

    Een staande klok van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met gesculpteerde Lodewijk XV-motieven.

    Une pendule en chêne sculpté aux motifs Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 235 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #690

    Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk met een handbeschilderde houten wijzerplaat met bloemendecor. XIXe eeuw.

    Une horloge de vestibule à armoire en chêne. Le cadran en bois au décor fleuri peint à la main.
    No longer available
    Dim. 150 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #118

    Een comtoiseklok met een marktscène van gedreven geel koper rond de geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger en sleutel.

    Une comtoise en cuivre jaune repoussé autour du cadran. Représentation d’une scène au marché. Avec balançoire et clé.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #707

    Schotel van blauw en wit porselein. Chinees werk, onderaan gemerkt. Kleine letsels.

    Un plat en porcelaine bleue et blanche. Travail chinois, marque sous la base. Petits dégâts.
    No longer available
    Dim. L. 41 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #484
    Hans Van Gistelgem

    “Mannen”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 396/600 buiten de plaat.

    ”Hommes”. Une lithographie. Signée et numérotée 396/600 hors planche.
    No longer available
    Dim. 56 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #699

    Twee verschillende glas-in-loodramen van omstreeks 1900.

    Deux vitraux différents, vers 1900.
    No longer available
    Dim. 98 x 52 & 69 x 37 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #101

    Johannes de Doper als Kind. Bronzen hoogreliëf naar een origineel door Desiderio de Setignano Bargillo (origineel van de XVde eeuw).

    ”Jean le Baptiste étant enfant”. Un haut-relief en bronze d’après un original par Desiderio de Setignano Bargillo ( original du XVème siècle).
    No longer available
    Dim. 49 x 24,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #192
    Armand Deweerdt

    “Bloemen in vaas” . Olieverf op paneel. Verso enkele etiketten voor Huldetentoonstellingen in 1990.

    ”Fleurs dans un vase”. Huile sur panneau. Au verso se trouvent quelques étiquettes en relation avec des expositions en 1990.
    No longer available
    Dim. 44 x 37 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #333
    A. Cardi

    Leeuw van aardewerk op marmeren voetstuk. Gemerkt en Made in Belgium.

    Un lion en faïence sur socle en marbre. Marque et fabrication belge.
    No longer available
    Dim. L. 48 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #27

    Een paar vol messingen kandelaars. Tijdperk Lodewijk XV.

    Une paire de candélabres en laiton massif. Epoque Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #430

    Een lot geslepen blauw Boheems kristal, bestaande uit een bolle vaas, een kelkvaas, een coupe op voet, een vaas op voet, een bonbonnière, een mandje en een fruitschaal.

    Un lot de cristal de Bohème bleu taillé, comprenant un vase sphérique, un vase calice, une coupe sur pied, un vase sur pied, une bonbonnière, un panier et une coupe à fruits.
    No longer available
    Dim. h: 8 - 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #268

    “Jongen met manden”. Een gepolychromeerd plaasteren beeld.

    ”Jeune homme et paniers”. Une statue en plâtre polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #577

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor met langlevenstekens.

    Deux vases à couvercle en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de signes de longue vie.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #94
    Germaine Brus

    “St.-Bavostraat, Wilrijk”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1967.

    ”Rue St-Bavon, Wilrijk”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1967.
    No longer available
    Dim. 42 x 48 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #536

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 371 x 280 cm
    Estimate: € 180 / 240
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 november 2018

De veiling is volledig - 800 loten in de catalogus. Downloads in .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

20 November 2018 19:00
21 November 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More