Other lots in this auction
-
#73Een zwartgelakt perenhouten kolompendule met getorste zuiltjes, versierd met inlegwerk.
Pendule à colonne en poirier laqué noir à colonnes torsadées, décorée de marqueterie.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 100 / 140 -
#399“Vrouw en kind”. Gemengde techniek, houtskool en gouache op paneel.
« Femme et enfant ». Technique mixte, fusain et gouache sur panneau.No longer availableDim. 62 x 42 cmEstimate: € 35 / 45 -
#238Een lot van vier verschillende kleurloze karaffen. Glas en kristal. Twee stoppen niet origineel.
Lot de quatre carafes incolores différentes. Verre et cristal. Deux bouchons non d'origine.No longer availableDim. h: 27 - 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#12Louis ClessePeriod: 1889 - 1961“Straatzicht”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
"Vue sur la rue". Une gravure. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#378Goebel, Germany“Wanderbub mit hund”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 5.
"Wanderbub mit hund". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 5.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#190Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met telkens één briljantje en drie saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt, chacune sertie d'un diamant taille brillant et de trois saphirs, d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 2 gEstimate: € 300 / 350 -
#336Een reeks van vier notenhouten armstoelen in Lodewijk XVI-stijl met imitatielederen bekleding.
Suite de quatre fauteuils en noyer de style Louis XVI avec revêtement en simili cuir.No longer availableDim. H:95cmEstimate: € 100 / 120 -
#444Charles Louis La SallePeriod: 1938“Damesportret”. Pasteltekening op doek. Gesigneerd.
"Portrait de dame". Dessin au pastel sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 cm x 100 cmEstimate: € 80 / 100 -
#616Een commode met drie laden met inlegwerk. Lodewijk XV-stijl.
Une commode à trois tiroirs avec marqueterie. Style Louis XV.No longer availableDim. 82 x 85 x 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#385Een lampenvoet van blauw geglazuurd porselein.
Un pied de lampe en porcelaine émaillée bleue.No longer availableDim. h: 41,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#608Goebel, Germany“Knitting lessons”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 256.
"Cours de tricot". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 256.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 75 / 100 -
#495Twee grote schotels van zachte pasta met een blauw en wit decor Ronda. Vier bloementuilen op de vleugel, met getorste ribben en vlechtdecor in reliëf op de gecontourneerde rand. Doornik, XIXde eeuw. De grootste met enige bakfouten, de kleinste met een kleine schilfer aan de rand.
Deux grands plats de pâtes molles au décor Ronda bleu et blanc. Quatre bouquets de fleurs sur l'aile, à côtes torsadées et décor galonné en relief sur le bord contourné. Tournai, XIXe siècle. Le plus gros avec quelques défauts de cuisson, le plus petit avec un petit éclat au bord.No longer availableDim. Ø 35 & 39 cmEstimate: € 100 / 120


