Other lots in this auction
-
#526
Een handgeknoopt Armeens wollen tapijt.
Un tapis de laine arménienne noué à la main.No longer availableDim. 301 x 422 cmEstimate: € 80 / 120 -
#530
Een 14 K geelgouden ring bezet met een smaragd cabochon van +- 1 ct.
Une bague en or jaune 14 kt sertie d'un cabochon d'émeraude de +- 1 ct.No longer availableDim. 4,14 gEstimate: € 300 / 350 -
#39Alfons Van Neste
“Woning te Brugge”. Kleurenets. Gesigneerd en genummerd 207/350 buiten de plaat.
"Maison à Bruges". Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 207/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 45 cm x 60 cmEstimate: € 30 / 40 -
#4Jean De Bord
“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage d'hiver". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#691
Een eikenhouten bureau met twee paneeldeurtjes en drie centrale laden. Met acht kleine schuifjes binnenin onder het klapblad. Van oorsprong XVIIIe eeuw.
Bureau en chêne ouvrant à deux portes aux panneaux et à trois tiroirs centraux. Huit petits tiroirs derrière l’abattant. Base du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 82 x 150 x 61 cmEstimate: € 100 / 120 -
#129Georges Teugels
“Vader Teugels”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1994.
"Père Teugels". Huile sur toile. Signée et datée 1994.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 220 / 240 -
#211Capodimonte
“Visserspaar”. Twee groepjes in meerkleurig biscuit. Gesigneerd en gemerkt.
"Couple de pêcheurs". Deux groupes en biscuit multicolore. Signés et marqués.No longer availableDim. H:41&42cmEstimate: € 160 / 180 -
#539R. Martin
“Schuurtje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1938. Restauratie.
"Hangar". Huile sur toile. Signée et datée 1938. Restauration.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#607
Een driedelig kaststel van meerkleurig aardewerk.
Garniture de trois pièces en faïence multicolore.No longer availableDim. h:30 en 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#306
Een eikenhouten bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met fijn gesculpteerde motieven.
Guéridon en chêne de style Louis XV aux motifs finement sculptés.No longer availableDim. 67 x 53 x 74 cmEstimate: € 35 / 45 -
#666
Oosters handgeknoopt tapijt van wol.
Tapis d’Orient en laine noué à la main.No longer availableDim. 450 x 315 cmEstimate: € 300 / 400 -
#505
Drievoudige wandspiegel met Japanse decors in goud en zwart. In een houten lijst met bamboe-imitatie. Oorspronkelijke kartonnen doos met merk L.B. en viertalig opschrift. Einde XIXde eeuw.
Miroir triple mural aux décors japonisants dorés et noirs. Dans un cadre en bois imitation bambou. Boîte en carton d'origine avec marque LB et inscription en quatre langues. Fin du XIXème siècle.No longer availableDim. 26 x 26 cmEstimate: € 200 / 240