Other lots in this auction
-
#324Louis Leijs
“Voorzight eene Vitrin”. Een technische tekening uit 1911.
"Voorzight eene Vitrin". Un dessin technique de 1911.No longer availableDim. 58 cm x 71 cmEstimate: € 25/30 -
#380
Een 18 K geelgouden ring bezet met één briljantje, één saffier, één robijn en één smaragd met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un diamant taille brillant, d'un saphir, d'un rubis et d'une émeraude d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,89 gEstimate: € 220/280 -
#63Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen en deels magentakleurig gedubbeld kristal. Gemerkt onderaan en genummerd ‘P.U.’ 380/86.
Vase en cristal doublé taillé et en partie de couleur magenta. Marqué en bas et numéroté 'PU' 380/86.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 100/120 -
#39Alfons Van Neste
“Woning te Brugge”. Kleurenets. Gesigneerd en genummerd 207/350 buiten de plaat.
"Maison à Bruges". Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 207/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 45 cm x 60 cmEstimate: € 30/40 -
#689
Een klein antiek niervormig tafeltje op drie poten.
Petite table rognon ancien sur trois pieds.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 30/50 -
#61
“Victoria Regina”. Een meerkleurig porseleinen groepje. Gemerkt met gekruiste degens van Meissen.
"Victoria Régina". Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué d'épées croisées.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 200/240 -
#105
Twee verschillende zilveren doosjes. 925‰. Eén ervan met Lourdes tafereel.
Deux boîtes en argent différentes. 925‰. L'une d'eux avec scène de Lourdes.No longer availableDim. 70,60 gEstimate: € 100/120 -
#629
Een vaas van geslepen en magenta gedubbeld kristal met bloemendecor.
Vase en cristal taillé et doublé magenta à décor floral.No longer availableDim. h: 35,5 cmEstimate: € 50/80 -
#512
Een grote balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor de Canton.No longer availableDim. h: 107 cmEstimate: € 250/400 -
#171Val Saint Lambert
Een fluitvaas en een champagnekaraf van geslepen en rood gedubbeld kristal. Niet gemerkt. De eerste met schilfer bovenaan.
Un vase flûte et une carafe à champagne en cristal taillé et doublé rouge. Non marqué. Le premier avec éclat sur le dessus.No longer availableDim. h: 35,5 cmEstimate: € 60/100 -
#581
Een grote moderne vaas van rood glas.
Un grand vase moderne en verre rouge.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 160/180 -
#35
Een vaas in wit Boheems kristal versierd met een vrouw in relief.
Vase en cristal de Bohème blanc à décor d'une femme en relief.No longer availableDim. h: 30,5 cmEstimate: € 35/45